Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
622
Favori
1.760.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Redstone 4" kod adlı Fall Creators Update majör güncellemesinin Public son sürümü Windows Update aracılığıyla 17 Ekim'de mi geliyor şimdi?

https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_10_version_history#Version_1709_.28Fall_Creators_Update.29

quote:

It will be available generally on October 17, 2017.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 15 Eylül 2017; 18:33:31 >
  • "Redstone 3" Fall Creators Update 17 Ekim'de yayınlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

"Redstone 3" Fall Creators Update 17 Ekim'de yayınlanacak.

Doğru, 3 olacaktı, pardon. :) 4 şu an Preview aşamasında.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar Gece Işığı nın daima açık kalmasını nasıl sağlayabilirim. ben ne kadar açsamda bi süre sonra kendi kapanıyor :(
  • Oyun performansını düşürdüğü için RS1'e dönmek istiyorum. Sizin hazırladığınız Eylül ayı güncelleştirmelerini içeren iso yu kuracağım. RS1'i kurduktan sonra nalet CU güncellemesi hariç diğer güncellemeleri almak için ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 16 Eylül 2017; 17:41:39 >
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    RS1'i kurduktan sonra internete bağlanmadan önce aşağıdaki kayıt defteri dosyasını indirip çalıştırın.

Link: Windows 10 1607 İş İçin Güncel Dalı Açar + 180 Gün Ekler.reg
  • Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

az önce güncelleme geldi insider yavaş dağıtıma sanırım rs3 dağıtılmaya başlanmış
  • hamza_kadir kullanıcısına yanıt
    Bu sürüm Escrow-RTM'dir. Bir sonraki sürüm büyük ihtimalle RTM olacaktır.
  • Bu Microsoft neden gelen güncellemelerin boyutunu ve güncelleme ile gelen değişikliklerin ne olduğunu yazmıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Bu Microsoft neden gelen güncellemelerin boyutunu ve güncelleme ile gelen değişikliklerin ne olduğunu yazmıyor?

Kesinlikle katılıyorum.

Gruba bakınca da herkes hevesli şekilde şu kodlu güncelleme geldi bu kodlu bilmem ne oldu diyor neyin değiştiği ne yenilik geldiği bile belli değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarıma gelen son gelen güncellemeyi -1607- yaptım. Bilgisayarım kasmaya başladı, programlar geç açılmaya başladı. Disk kullanımı %100 oldu.
  • Başlangıç/Ayarlar/Güncelleştirme ve güvenlik/Güncelleştirme geçmişi bölümüne girin ve resimdeki gibi güncelleştirmelerin ayrıntılarını öğrenin.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Başlangıç/Ayarlar/Güncelleştirme ve güvenlik/Güncelleştirme geçmişi bölümüne girin ve resimdeki gibi güncelleştirmelerin ayrıntılarını öğrenin.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Tıkladım.
    Web sayfasına yönlerdi.O sayfada ingilizce yazıyor.

• Bir kaç gün sonra türkçe yazacaktır.
  • creators update oyunlarda stabil değil diyolardı
    harbiden öyleymiş, bi önceki sürümün isosu lazım şimdi.
    torrent dışında biyerden temin etme imkanım var mı?
    torrentten çektiğimi de aktif edebilirim sanırım.
    bi de sürüm numarası paylaşırsanız sevinirim.
  • Reppu kullanıcısına yanıt
    burdan indir
    https://tb.rg-adguard.net/index.php

RS1'i kurduktan sonra internete bağlanmadan önce aşağıdaki kayıt defteri dosyasını indirip çalıştırın.

Link: Windows 10 1607 İş İçin Güncel Dalı Açar + 180 Gün Ekler.reg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 17 Eylül 2017; 23:2:8 >

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    benim pcye gömülü lisans var, sadece iso yeterli.
    attığınız linke bakacağım, sağolun.
  • windows 8.1 update 3 mü daha stabildir yoksa windows 10 rs1 in cbb sürümü mü? Update ve defenderı kapatıp kullanacağım.
    .
  • Son çıkan güncellemelerden sonra Update sürekli %2'de takılıyordu, bende yeniden başlatıp birkaç kere denemiştim çözülür diye. Windows aynı güncellemeleri üç dört defa üst üste kurmuş, aynı güncellemeler Windows Update'de ise halen kurulu değil-indirilecek olarak görünüyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/windows-8-ve-8-1-guncellestirme-gecmisini-silme--84202390

Ayrıca İLK sayfayı okursan orda da çözümü var
    https://forum.donanimhaber.com/w10-rs-2-1703-linkleri-ve-getirdikleri-windows-10-rehberi-resimli-anlatimlar-ipuclari--108566413

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 18 Eylül 2017; 18:37:11 >

• 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.