Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/download/tools.html

Samsung magician. 5.1 sürümüne güncellenmiş
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Ben de ASUS Z170-P Intel Z170 Soket 1151 DDR4 anakartını kullanıyorum. Gerekli güncel driverları rica etsem paylaşır mısınız?
  • Arkadaşlar, son sürüme geçtikten sonra turkcell vın için modem başka bir uygulama tarafından kullanılıyor hatası almaya ve internete bağlanamamaya başladım. Alıntıyla cevaplarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 16:00'dan sonra bakarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ISO Dosyası hazırlamayı anladım sanırım fakat ;

1- Güncelleştirmelerin güncel listesine nerden ulaşabilirim KB4020102 x64 yazmışsınız fakat başka eklemem gereken güncelleme var mı ? Elimde olan güncellemeler

-windows10.0-kb4020102-x64 [544mb]
    -windows10.0-kb4016871-x64 [366mb]
    -windows10.0-kb4020821-x64 [20mb]

2- Driver kurulumu için gerekli olan dosyaları nerden bulabilirim,http://www.station-drivers.com adresinden aradım fakat bulamadım.

3- Bileşenleri kaldırmak haricinde , katılımsız yaptığımız programları yada windows eklentilerini ekleme şansımız var mı ? Örn;

-NET Framework 4.7
    -Visual C++ Redist

• Merhaba ben mi yanlış hatırlıyorum çünkü bulamadım.Windows 8/8,1 single language den W10 home a yükseltilemiyo mu ,sadece single mı olmak zorunda .İlk çıktığında oluyodu diye hatırlıyorum kaynağı bulamadım teşekkürler
  • Koskoca windows şu güncelleme merkezinin sorunlarını bir türlü çözemedi, 2 kere sorunsuz kullansam 3. defa da kesin bir sorun çıkarıyor..

• JOK3R__ kullanıcısına yanıt
    Microsoft Update Kataloğu sitesinden güncelleştirmeyi aratır ve üzerine tıkla şöyle bir pencere açılır.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Mesela KB4020102 güncelleştirmesi daha önceden yayınlanan kb4016871 güncelleştirmesinin yerini almıştır ve daha güncel bir versiyonu gözükmediği için yoktur.

ISO dosyasının içine KB4020102 ve KB4020821 güncelleştirmelerini eklemen yeterli olur.

Driverları neden bulamadın belki de yeterince aramamışsındır.

Net Framework 4.7 sürümü zaten 1703 ISO dosyasında gömülü haldedir 1607 sürümüne MSMG 7.3 sürümü ile eklenebilir.

C++ Redist eklenebilir mi tam emin değilim.

• İnternette o kadar arama yaptım ama bulamadım.Windows 10 da tarih formatındaki gün sayısını nasıl 2 haneli yapabiliriz..Yani 10 a kadar olan gün sayısını 01,02 şeklinde göstermem gerekiyor..
    5.06.2017 şeklinde değilde 05.06.2017 şeklinde..Tarih formatlarında gg seçeneği yok.
  • Mr. Wayne kullanıcısına yanıt
    Denetim masası > Bölge > Biçimler - Ek ayarlar > Tarih - Tarih biçimleri kısmından g.aa.yyyy olan kısmı gg.aa.yyyy olarak ayarlarsan sorunun çözülür. İstersen yyyy olan yeri silersin sadece gün ve ayı gösterir. İstediğin gibi özelleştirebilirsin.

Ben ggg.g.aa olarak kullanıyorum. Yıl gösterimi gereksiz yer kaplıyor onun yerine hangi günde olduğumuzu gösteriyor. Pzt.5.06 şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 5 Haziran 2017; 22:41:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoltreX

Denetim masası > Bölge > Biçimler - Ek ayarlar > Tarih - Tarih biçimleri kısmından g.aa.yyyy olan kısmı gg.aa.yyyy olarak ayarlarsan sorunun çözülür. İstersen yyyy olan yeri silersin sadece gün ve ayı gösterir. İstediğin gibi özelleştirebilirsin.

Ben ggg.g.aa olarak kullanıyorum. Yıl gösterimi gereksiz yer kaplıyor onun yerine hangi günde olduğumuzu gösteriyor. Pzt.5.06 şeklinde.

Bende tarih-saat biçiminden manuel girmeye çalışıyordum.Ondan dolayı olmamış sanırım.Sizin dediğiniz ayarlarda normalde bende 2 seçenek vardı.g.aa.yyyy ve g.aaa.yyyy.Önceki girdiğim ilk ayarda manuel giremediğim için bunda da girilmez diye manuel girmedim.Manuel olarak girerek istediğimiz ayar oluyor.Teşekkürler..

slm hocam Windows 10 updatade tıklayınca kırmızı unlem işareti çıkıyor ve güvenlik güncellemeleri yüklenmediğin bilgisayar risk altında yüklemek için düğmeye basın diyor bu herkeste cıkıyormu
  • Arkadaşlar 5-6 tane hotmail hesabım var hangisi ile yükseltme yaptığımı hatırlamıyorum. Yeni bir HDD'ye sıfırdan kuracağım. O yüzden eski sistemde hangi hesap kayıtlıydı hatırlamıyorum.Ulaşmamda imkansız eski HDD'ye. Normalde 6 hesabıda denerim ama bir sorun çıkar mı diye buraya danışmak istedim bunu öğrenmenin bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterflies

slm hocam Windows 10 updatade tıklayınca kırmızı unlem işareti çıkıyor ve güvenlik güncellemeleri yüklenmediğin bilgisayar risk altında yüklemek için düğmeye basın diyor bu herkeste cıkıyormu

böyle bir şeyle karşılaşan oldumu acaba
  • Fotoğraf alabilir miyim?
    Hocam güncelleyince geçti Windows o yüzden fotoğraf atamayacagim kara şeklinde aşağı yukarı oval ok işaretleri var ya güncelleme bölümüne girince orda çıkıyordu pc format atmistim yeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 6 Haziran 2017; 15:38:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzeldiğine göre sıkıntı yok yani.
    Ama daha önce çıkmıyordu tek bende mi çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bu yüzden fotoğraf istedim çünkü neyin çıktığını bu şekilde tam olarak anlayamadım.

Edit: Haftaya bugün bu yapılara geçebiliriz.

Yeni Build RS2: 10.0.15063.400 (rs2_release_svc_sec.170508-1839) (Yapım tarihi eski gözüküyor 15063.400 yapısından daha üst bir yapı gelebilir.)
    Yeni Build RS1: 10.0.14393.1358 (rs1_release.170602-2252)
    Yeni Build TH2: 10.0.10586.962 (th2_release.170602-2241)
    Yeni Build TH1: Destek Bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 6 Haziran 2017; 20:10:30 >
  • 
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.