Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15531554155515561557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanki çok sorun varmış gibi okudum o yüzden güncellemekten vazgeçtim .
    yeni büyük güncelleme bekleyim daha iyi
  • Güzel bilgiler, ilk sayfaya ekleyeceğim teşekkürler.

Ben zaten off olarak kullanıyordum.

Windows 10 Hazırda Beklet (Hibernate) Özelliğini Kapatmak

eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Mayıs 2017; 1:49:26 >
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı sürücüleri uyumsuz creator update ile. Bu tür sorunlar driverlardan kaynaklanıyor varsa en güncellinden geriye doğru bütün sürücüleri deneyin. Creator update e geçmek için en az Temmuz ayına kadar bekleyin. Microsoft beta sistemi son kullanıcıya sürüyor her seferinde. Sistem biraz güncelleme vs alsın sürümü yükselsin yeni uyumlu driverlar çıktıktan sonra geçiş yapmak en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 4 Mayıs 2017; 1:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Arkadaşlar bilen, bilmeyen bir yardım lütfen. Ben bittim tükendim, 10 gündür. Creators update ile uğraşmaktan ömrümden ömür gitti.

Önce yükseltme aldım, baktım donuyor. Kilitleniyor...

Yaşadığım sorunlar nedeniyle temiz kurulum yaptım.

Temiz kurulum yapmadan önce durduk yere kilitleniyor ve hiçbir komuta cevap vermiyordu....

Temiz kurulum yaptım ve bütün drive ırları yükledim. Şimdi oyun açtığım zaman, win tuşuna basarsam kilitleniyor, tab ctrl tuşuna bssarsam kilitleniyor....

Mahvoldum

Bu sorunu yaşayan var mı?

https://www.technopat.net/sosyal/konu/creators-update-cs-go-alt-tab-yapinca-kitlenme-sorunu.435225/#_=_

Bu sorunu yaşayan , şöyle birşey buldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Güzel bilgiler, ilk sayfaya ekleyeceğim teşekkürler.

Ben zaten off olarak kullanıyordum.

Windows 10 Hazırda Beklet (Hibernate) Özelliğini Kapatmak

eklendi.

edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-AKBAL -- 4 Mayıs 2017; 21:10:29 >
  • Merhaba,

daha önce sorulduysa affola.

beyler bende 1703 (İS Derlemesi 15063.250) sürümü var. 2 büyük sorun çıkardı bu güncelleme bana.

1) Bilgisayarı açtığımda nvidia denetim masası açılmıyor. Hemen yeniden başlatıyorum bu sefer açılıyor. Olay günlüğünde şöyle bir hata mevcut:

Hatalı uygulama adı: NVDisplay.Container.exe, sürüm: 1.2.0.0, zaman damgası: 0x58f8034c
    Hatalı modül adı: combase.dll, sürüm: 10.0.15063.0, zaman damgası: 0x3a54a041
    Özel durum kodu: 0xc0000005
    Hata uzaklığı 0x00000000000beab5
    Hatalı işlem kimliği: 0x1b8c
    Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d2c468b5cf00b7
    Hatalı uygulama yolu: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Display.NvContainer\NVDisplay.Container.exe
    Hatalı modül yolu: C:\WINDOWS\System32\combase.dll
    Rapor kimliği: 1c65b28a-8be9-4f95-99cc-7aa41a0f111a
    Hatalı paket tam adı:
    Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

2) Windows fotoğraf görüntüleyicisi yavaş çalışıyor. Eskiden fotoğrafa çift tıkladığımda saniye geçmeden açılan program şimdi en az 3 saniye bekleyip öyle açılıyor.

bunların hepsi güncelleme yaptıktan sonra oldu. bende bir huy vardır direk windows.old silerim hiç beklemeden o yüzden geri de dönemiyorum. umarım bir yolu vardır çözmenin.
  • forum hata mesajı yüzünden 2 kere gelmiş silinebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nygaard -- 4 Mayıs 2017; 12:35:37 >
  • Güncellemeden sonra Rocket League oynarken ciddi fps düşüşleri oluyor. DVR kapalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaprağın Çilesi

hotmail ile giriş yaptıgımda kullancılar kısmı böyle bi ad alıyor nasıl degiştirebilirim?
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

güncel.
  • Bende dizüstü bilgisayarımda güç düğmesine bastığımda hazırda beklet özelliğini kullandığım için verdiğiniz
    komutlardan powercfg /hibernate /type reduced komutunu kullandım.
    Yalnız bu komutla hazırda bekleme özelliği kapandı hızlı başlama özelliği aktif.
    Hazırda beklet özelliğini çok nadir kullandığım için bu özellikten feragat edip powercfg /hibernate off kullanmaya başladım.

Edit:Cevap kısmından yazmama rağmen normal mesaj olarak gitti.Haberdar et kısmından kişi ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark67 -- 4 Mayıs 2017; 17:11:25 >
  • quote:

quote:

hotmail ile giriş yaptıgımda kullancılar kısmı böyle bi ad alıyor nasıl degiştirebilirim?
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

güncel.

şunu deneyebilirmisiniz hocam
    sol alttaki arama kutusuna netplwiz yazarak kullanıcı hesaplarına girin oradan gelişmişi seçin altta resimde işaretlediğim yeri seçip sol taraftaki resimdeki işlemi yapın çözüm olurmu bilmiyorum bende sizin mesaj sonu merak edip kurcalarken gördüm
    fakat en iyisi her zaman hotmail hesabı ile kurulum yapmamak çünkü saçma sapan isim atıyor kurulum sonu hotmail hesabına kendiniz geçiş yapın o zaman sorun vermiyor

• Chrome Eklentilerini Opera Tarayıcı üzerinde Kullanmak

-Download Chrome Extension eklentisini Opera'ya yükletin.

-Opera üzerinden Chrome Web Mağazası linkine tıklayın.

-Opera'nın kendi eklenti havuzunda olmayan, Chrome'da olup çok kullandığınız bir eklentiyi aratın ve Opera'ya ekleyin.

-Opera üzerinden Yükle > Yükle deyip işi bitirin.

Örnek

• quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Güncellemeden sonra Rocket League oynarken ciddi fps düşüşleri oluyor. DVR kapalı.

Oyunlarda genel bir sıkıntı var ve henüz düzeltilemedi kalıcı çözümler ile.. Cs deki sıkıntıyı tüm ayarları en düşük seviye yaparak bi nebze olsun düzeltebildim fakat yine de akıcılık eskiye oranla berbat halde. Ekran kartınız Nvidia ise 378 li sürüme geçerseniz belki bir düzelme olur.
  • Hocam driverleri yedekle kendin sıfır kurulum yap. Daha temiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Bende dizüstü bilgisayarımda güç düğmesine bastığımda hazırda beklet özelliğini kullandığım için verdiğiniz
    komutlardan powercfg /hibernate /type reduced komutunu kullandım.
    Yalnız bu komutla hazırda bekleme özelliği kapandı hızlı başlama özelliği aktif.
    Hazırda beklet özelliğini çok nadir kullandığım için bu özellikten feragat edip powercfg /hibernate off kullanmaya başladım.

Edit:Cevap kısmından yazmama rağmen normal mesaj olarak gitti.Haberdar et kısmından kişi ekledim.

Evet haklısınız hata yapmışım. Gece uykusuz ve dalgın bir anımda olması gerekenin tam tersini yazmışım.

/type reduced komutu kullanıldığında hazırda bekleme özelliği kapanıyor ama hızlı başlatma özelliğini kullanmaya devam ediyorsunuz.

Düzeltemek için /type full komutu girin.

Yukarıdaki mesajımı da birazdan düzeltiyorum. Konuda ilk sayfaya eklenen Hibernate başlığını konu sahibi lütfen düzeltsin.
  • ordaki adı düzenledim reset attım hocamda şuan hala aynı belki hotmaile senkron olmuştur diğer formata artık
  • Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Nvidia yeni sürücü geldi; genel olrak 350mb olurdu şimdiki 417mb
  • Forum hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorozeB -- 4 Mayıs 2017; 21:36:43 >
  • windows search yani arama kısmı başlata basınca çalışmıyor arkadaşlar hiçbir programı bulmuyor.sadece gömülü programları buluyor bunu çözebilen var mı?
  • Announcing Windows 10 Insider Preview Build 16188 for PC + Build 15210 for Mobile

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 4 Mayıs 2017; 23:54:17 >
  • 
Sayfa: önceki 15531554155515561557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.