Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MRT_

Creators Update'ın kod adı Redstone 2'dir siz şuan Redstone 3 kod adlı yapıdasınız. Creators Update'ı almışsınız ve onuda geçip devam ediyorsunuz.

Creators Update'ın güncel yapısı 15063.250 oldu. Sizin yapınız şuan 16184.1001 olmuş

Anladım şimdi çok teşekkür ederim. Peki insider olmanın dezavantajları nelerdir sizce?
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Çözülmemiş olan sorunlar ile boğuşmaktır.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Konum dahil herşey gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle güzel bir programa benziyor bende wifi olmadığı için deneyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 30 Nisan 2017; 13:49:36 >
    Bende WiFi var bu telemtery programı bu bilgileri almak için yüklendi sanırım Windows sa

• Bence telemtry'nin amacı Windows üzerindeki uyumsuz olan sürücüler ve programlardan oluşturulan hata raporlarını yollamak diye düşünüyorum.

Kişisel bilgilerin yollandığını zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 30 Nisan 2017; 13:56:29 >
    Doğrudur olabilir

• Arkadaşlar son güncellemeyle kablosuz ağları gördüğüm sayfa açılmıyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek var mı başka wi-fi bağlantı yapamıyorum ağ bulmuyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirusBro

Arkadaşlar son güncellemeyle kablosuz ağları gördüğüm sayfa açılmıyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek var mı başka wi-fi bağlantı yapamıyorum ağ bulmuyor :(

Aygıt yöneticisinden wifi driverini silip yeniden el ile yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Arkadaşlar son güncellemeyle kablosuz ağları gördüğüm sayfa açılmıyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek var mı başka wi-fi bağlantı yapamıyorum ağ bulmuyor :(

Patlamayalım hocam bak buraya edit gelmezse wi-fi gg format atmaya dosyayıda indiremem artık

Edit : kaldırdım sürücüyü silip dediğini gibi elle kurdum yine liste gelmedi neyse manuel ekledim elle :p en iyisi temiz bi format çekim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 1 Mayıs 2017; 0:2:51 >

• hotmail ile giriş yaptıgımda kullancılar kısmı böyle bi ad alıyor nasıl degiştirebilirim?
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Edit: teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 2 Mayıs 2017; 9:20:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1511 sürümündeyim..Derleme 10586.494 te..Tüm güncellemeler kapalı.Şuan stabilite olarak memnunum.Pcye format atacağım..En güncel iso dosyasını indirip format atmayı düşünüyorum ama yorumlardan sanki çok sorun varmış gibi geldi bana..Ne dersiniz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Patlamayalım hocam bak buraya edit gelmezse wi-fi gg format atmaya dosyayıda indiremem artık

Edit : kaldırdım sürücüyü silip dediğini gibi elle kurdum yine liste gelmedi neyse manuel ekledim elle :p en iyisi temiz bi format çekim ben.

Aynısı bana da oldu maalesef.

• Yeni bir toplu güncelleştirme geldi. (KB4016240)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

1511 sürümündeyim..Derleme 10586.494 te..Tüm güncellemeler kapalı.Şuan stabilite olarak memnunum.Pcye format atacağım..En güncel iso dosyasını indirip format atmayı düşünüyorum ama yorumlardan sanki çok sorun varmış gibi geldi bana..Ne dersiniz..

Maalesef öyle, sizde ne olacağını da denemeden bilemezsiniz papatya falı gibi Windows yaptılar maşallah.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam notebook da 4gb boyutunda yerel disk z oluştu kendiliğinden.Nedir hocam bu ? İnternette w10 yedekleme dosyasi falan diyolar ama simdi ortaya çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: nowo

Hocam notebook da 4gb boyutunda yerel disk z oluştu kendiliğinden.Nedir hocam bu ? İnternette w10 yedekleme dosyasi falan diyolar ama simdi ortaya çıktı

Evet öyle o herkesde var, diski gizle tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Mayıs 2017; 12:55:58 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl yapıcam hocam?
    #edit disk yönetiminde gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nowo -- 1 Mayıs 2017; 13:0:14 >
  • 
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.