Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aygıt yöneticisini açın ve görünümden gizli aygıtları göstere tıklayın sonra monitör sekmesini genişletin ve istemediğiniz monitöre sağ tıklayıp aygıtı kaldırın sonra pcye reset atın
  • C-AKBAL kullanıcısına yanıt
    Restart edince geri geliyor.
  • Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Arkadaşlar intel benim ramlere çökmüş durumda oyunlarda yükleme süreleri uzadı. Bu verileri düzenleme imkanı varmı 5gb nedir ya kullanmadığım intel hd graphics için? Eskiden 32mb 0 128mb dı. Windows güncelleme ala ala bu hale geldi. Format attım gene düzelmedi.
  • Windows 10 Insider Önizleme sürümlerinin birçoğunu takip ettim. 2-3 haftada bir yeni sürümleri indirdim. Windows 10 gittikçe sağlam bir sistem olmaya başladı. İlk çıktığında beğenmemiştim açıkçası 10'u. Son Insider sürümünde Hakkında ve Ayarlar ekranında artık Insider Preview yazmıyor, direkt Windows 10 Pro ibaresi var, masaüstünün sağ altındaki yapı yazıları da yok. Yani bu son güncelleme aslında Creators Update'in ta kendisi.

Özetle, Microsoft çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoltreX

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Arkadaşlar intel benim ramlere çökmüş durumda oyunlarda yükleme süreleri uzadı. Bu verileri düzenleme imkanı varmı 5gb nedir ya kullanmadığım intel hd graphics için? Eskiden 32mb 0 128mb dı. Windows güncelleme ala ala bu hale geldi. Format attım gene düzelmedi.

O dert edilecek bir husus değil. Bende de 16GB gözüküyor. İhtiyaç olduğunda RAM'den kullanır grafik kartı. RAM'i sömürmez. İhtiyaç halinde sadece. Yani RAM'den sabit bir şekilde alıp kopardığı bir bölüm yok. Sadece 1.2GB'lık bir alanı almış durumda. O da gayet normal.

• Masaüstü sistem kullanıyorsanız biostan primary graphics adapteri PEG yapıp dener misiniz? Bende de onboard intel gpu var ama harici ekran kartı taktığımdan beri aygıt yöneticisinde görünmüyor bile.
  • BIOS'dan ayrılan bellek miktarını azaltabilirsiniz.

Share Memory Setting diye bir bölüm olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 2 Nisan 2017; 21:10:43 >
  • Arkadaşlar ya bu %99 disk kullanımı temiz kurulum yaparsam kesin olarak düzelir mi? Yeni laptopla yüklü gelen win 10 kullanıyorum sürekli olmasa da büyük sıklıkla hep %99da görüyorum diski basit işlemlerde bile. Birsürü ayar denedim çözemedim bir türlü, çok genel bir sorun olduğu için çaresizim biraz. Şu an bir tek McAfee denen antivirüsten şüpheleniyorum. Onu da silip duruma bakacağım. Ama pek sanmıyorum çözüm olabileceğini.
  • Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    İşlemcisi İntel 6. Nesil ve üzeri ise bu sürücü yükleyin.

Intel Rapid Storage Technology (RST) Version 15.2.7.1042 WHQL
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Yüklüymüş zaten:

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

dell 7566 i5'li modeli laptop bu

• Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

sevgili mühendis murat bey resimde görüldüğü gibi windows 10 görev çubuğuna sağ tık yaptığımızda çıkan menü sihay renk nceki sürümlerdeki gibi beyaz ren yapma şansımız varmı şimdiden teşekkür ederim saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarac -- 3 Nisan 2017; 6:0:52 >
  • sarac kullanıcısına yanıt
    Buna bir ara bende kafayı taktım çok aramışlar mı acaba o rengi diye, normal bir çözüm olduğunu sanmıyorum anca bunu ayarlara koyacaklar veya seçtiğimiz tema rengiyle beraber değişecek vs. yani ileriki güncellemelere umutlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

İndirdim ama bir fark olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: emre845

15063 olmamış bence 15058'de daha stabildi sistem.

Orneklerle anlatirsaniz daha somut seylere gore insanlar tukler yada yuklemez..

belki benim bilgisayarımla ilgilidir uyum sorunu ama çok fazla anlık takılma yaşıyorum bu sürümde arada mavi ekran alıyorum...
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Bu driver lar için de geçerli mi? Misal ben güncellemesini istemiyorum bununla engelleyebilir miyim?
  • masa üstü pc ye garip bir güncelleme geldi ilk kez görüyorum bu nedir acaba
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    ekran kartı güncellemesı olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

masa üstü pc ye garip bir güncelleme geldi ilk kez görüyorum bu nedir acaba

Bir çeşit chipset sürücü güncellemesi. İntel management engine driveri'nin amd versiyonu

• ekran kartı güncel zaten. adı da benzemiyor zaten

@Want to aynen öyle bir şey de ilk kez görünce şaşırdım yüklemedim de bozar falan
  • KB4016251 Toplu Güncelleştirmesi Yavaş ve Release Preview halkadan sunuldu. Bu güncelleştirme ile birlikte yapı 15063.13 oluyor.

KB4016252 Toplu Güncelleştirmelesi Hızlı Halkadan sunuldu. Bu güncelleştirme ile birlikte yapı 15063.14 oluyor.

quote:

Today we are releasing 2 new Cumulative Updates for PC Build 15063 as we prepare the Windows 10 Creators Update to begin rolling out to customers around the world on April 11th.

Cumulative Update Build 15063.13 (KB4016251) is being released to Windows Insiders in the Slow and Release Preview rings. This Cumulative Updater includes the same fixes from Cumulative Update 15063.11 plus these additional fixes:

We fixed an issue where printer connections from clients running older versions of Windows (V3-XPS-based-drivers) failed to connect to clients running the Windows 10 Creators Update.
    We fixed an issue where on some devices like the Surface Pro 3, the Windows audio device graph isolation would max out CPU utilization due to being stuck in an endless loop due to defective Realtek APOs.

Cumulative Update Build 15063.14 (KB4016252) is being released to Windows Insiders in the Fast ring. This Cumulative Updater includes the same fixes from Cumulative Update 15063.11 AND Cumulative Update 15063.13 (see above) plus this additional fix:

We fixed an issue where non-suspendable processes would suspend after waking a device.

As always, please keep sending in feedback via Feedback Hub.
    Thank you,
    Windows Insider Team

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 4 Nisan 2017; 0:46:0 >

• 
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.