Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cortana devre dışı geliyor, fakat açılabiliyor(1703). şuan aktif olarak kullanıyorum.
    https://docs.microsoft.com/en-us/education/windows/configure-windows-for-education

dx12 ye gelecek olursak, dxdiag üzerinden grafik kartınız uygunsa render veya ekran kısmmından bakabilirsiniz. dx12 wddm 2.0 driver olarak gözüküyor. cihazıma şuan ulaşma imkanım yok. fakat dx12 nin çalıştığına gayet eminim. daha önce technet üzerinden sormuştum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 28 Nisan 2017; 17:4:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

AMD Ekran kartında sıkıntı çekenler için.

AMD Crimson ReLive Edition 17.4.4

Radeon-Software-Crimson-ReLive-Edition-17.4.4-Release-Notes.aspx

http://www.amd.com/en-us/markets/game/downloads

8750M kullanıp bu sürümü kullanan var mı acaba çalışıyor mu ?

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    ben de edu kullanıyorum directx 12 yazıyor

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • iyi gunler w10 promu update yolu ile redstone güncellemesine yukselttim temiz kurulum yapmadım , güncellemeden sonra nvidia son driverlarını kurdum tum drıverlarım guncel fakat oyunlar ıcerısınde v sync option u calısmamakta yanı acsam dahı fps sınırı yapmıyor suan hıcbır oyunda ancak kontrol panelden poyun secıp oradan vsync acık deyınce calısıyor sanırsam bır sorun var daha oncekı surumde boyle bır durum yoktu gayet temız calısmakta ıdı boyle bır sorun yasayan varmı acaba yoksa mecburen temız kurulum yapacagım :/
  • ChiefMeister kullanıcısına yanıt
    http://reddit.com/r/nvidia/comments/646u1m/windows_10_creators_update_potentially_breaking/

Hızlı başlatmayı kapatınca düzeliyormuş sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

ben de edu kullanıyorum fakat sistemim dx12 olarak gözüküyor. (cortana da var.) nerden edindiniz bu bilgiyi?

Windows'un kendi sitesinde açıkça gözüküyor, Cortana ve DX12 yer almıyor. Ve DX12 oyunlarda DX12'yi açınca normalde performans artışı olması gerekirken tam tersi oluyor. Cortana ayarlarına tıklandığında da bilgisayar hiçbir tepki vermiyor.

Bir tabloda Education'da daha çok özellik var gözüküyordu, ben de buna kanıp kurmuştum, ama detaylı karşılaştırmayı görünce bu iki önemli özelliğin olmadığını fark ettim. Neyse ki sorunu çözdüm. Okul Pro lisansı da veriyormuş. Multiple Edition yazan sürüm Pro içeriyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 28 Nisan 2017; 19:43:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

"W10 REDSTONE 2 1703 Hızlı Linkler! | TR'nin En Büyük Windows 10 Rehberi | DEV KONU"

Bunca yıllık Forum okuyucusuyum böyle egolu reklamlı başlık görmedim :D Böyle bir başlığa nasıl izin verdiler, sırf reytig alıyor diyeyse vay halimize vay kalitemize!!!

Sorunlu musun sen? Şu yorumu atarken hangi kafadaydın? Yazmaya utanır insan yahu. En büyük rehber diye yazmasının neresi ego? Konu tartışmasız ülkedeki en iyi konu. Bunu konu başlığına yazmak ego değildir. Ki Murat gelip burada bu konudan daha iyisi yok, en iyi konu benim falan yazsa yine hakkıdır. Ama öyle bir şey yazdığı da yok. Böyle bir başlığa nasıl izin verdiler falan demiş bir de. En büyük rehber olduğunun belirtilmesinde sıkıntı ne? Bu tarz geniş konuların başlığı zaten böyle olur. Kullanıcıyı bilgilendirme maksatlı. Kendi kendini daha fazla nasıl rezil edebilir bir insan bilmiyorum.

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    hocam cok sağolun ıse yaradı benım sorunum v sync tı sadece fakat g syncdada bu problem varmıs redstoneda bu sorun varmıs sorunum cozuldu tesekkur ederım.
  • arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama msi rx 470 ekran kartı kullanıyorum, amd driverleri yüklediğimde ekran donuyor
    sorun işletim sisteminden olabilirmi? bu hata yüzünden pazartesi kartı garantiye yollamayı düşünüyorum.
    windows10 64 bit kullanıyorum bu sürümde ekran kartı sorunu yaşayan oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal Win 8 den Update ile rs2 sürümüne kadar geldim Laptop önyüklü olarak Win 8 olduğu için Win 10 single language kullanıyorum doğal olarak. Win 10 home veya pro ya legal bir şekilde geçmenin yolu var mıdır acaba

• Insider kullanıcıları için Hızlı kanaldan build 16184 sunuldu.

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 16184 for PC + Build 15208 for Mobile

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 28 Nisan 2017; 21:55:27 >

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    yukarıda nasıl açılacağını microsoft linki üzerinden attım. dx12 ve cortana (1703) sürümünde içeriliyor. zaten reddit üzerinde de bir önceki 1611 de "pazarlama odaklı ve yardımlarla yürüyen sistem" olduğu için çıkarıldığına dair bilgi gördüm. fakat şuan çalışıyor.

dx12 ye gelecek olursak, dxdiag üzerinde grafik/render aygıtınız eğer wddm 2.0 (en günceli 2.1 olması gerek şuan) destekliyse dx12 gözüküyor. sürücünüzün wddm sürümünü kontrol etmenizi öneririm.
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    forumdan yada başka bir yerden oem key alabilirsiniz yada üniversitenizin sağladığı kms veya volume licensing sisteminden faydalanabilirsiniz.
  • öğrenci değilim maalesef. gömülü win anahtarım mevcut satın alma işlemi yapmadan yapmanın bir yöntemi var mı acaba
    maalesef. windows 10 geliştirme aşamasındayken insider'e kayıt olsaydınız dijital haklardan dağıtıldı keyler.
    Windows 7 Ultimate yükle (Legacy olarak) sonra Daz Loader ile etkinleştir ve Windows 10 Pro sürümüne yükseltme yap.

Böylece Orjinal Windows 10 Pro sahibi olursun.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Windows 10 1703 creators güncellemesini temiz kurulum ile yükledim sonrasında aynı hatayı b.sayarı her açtığımda alıyorum. Uygulama düzgün başlatılamadı 0xc0000142

Siz bu hatanın nedenini bulabildiniz mi yada bilen bulan arkadaşlar yazarsa aydınlanırız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piddy

Windows 10 1703 creators güncellemesini temiz kurulum ile yükledim sonrasında aynı hatayı b.sayarı her açtığımda alıyorum. Uygulama düzgün başlatılamadı 0xc0000142

Siz bu hatanın nedenini bulabildiniz mi yada bilen bulan arkadaşlar yazarsa aydınlanırız ?

Ben creators update i sildim. En güncel normal iso ile temiz kurulum yaptım. Şimdi sorun yok.

• Creators update Linkleri uçmuş sanırım bir el atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 29 Nisan 2017; 10:41:30 >
  • Sarohan kullanıcısına yanıt
    Microsoft kendi sitesinden indirin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.