Şimdi Ara

W10 hangi versiyonu kurmak lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • baslikta belirttigim gibi hangi w10 versiyonunu kurmam lazim bilmiyorum suanda 2019 ltsc versiyonu kurdum fakat windows update bir turlu bazi updateleri yapamiyor hata veriyor microsoft store olmadigi icin hangi fotograf goruntuleme ve hangi muzik programini kurmam gerektigine karar veremiyorum (aslinda windows un kendi photos ve groove music programindan sikayetci degildim ama onlar bu surumde yuklu gelmiyor sonradan windows store yukledim ama acilmiyor) foruma baktim biraz rs5 konusu baya uzun bir konu tam olarak incelemedim ama guzel bir versiyon gibi geliyor yani arkadaslar suanda ne yapmam gerektigini hic bilmiyorum ileri duzey bilgisi olan bir kullanici degilim ama yol gosterirseniz kendim halladecek kadar bilgim ve hafif de bir ingilizcem var.

edit: arkadaslar belirtmeyi unuttum sistemim yeni bir sistem 7700k 1080ti var eger tavsiye edeceginiz versiyonu etkiler diye ekleyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voRey -- 10 Mart 2019; 23:35:14 >

• merhaba

Windows 10 4 tane sürüm bulunur
    home
    home single language
    edication
    pro en gelişmiş pro dur windows'un tüm özelliklerini kullanabilirsin ama elinde lisans anahtarın olacak bu sürümleri kurman için
  • tamsa T kullanıcısına yanıt
    En yüksek sürüm Pro değildir ama en çok kullanılan sürümler Home ve Pro dur orijinal Windows key almana gerek yok Crack ile herşey çözülür boşuna Win 10 a 1300 TL verme değmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ogzx007 O kullanıcısına yanıt
    N11de gittigidiyorda 20tl win 10 pro.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen OEM keyler var ama güvenilir yerlerden al 19 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ogzx007 O kullanıcısına yanıt
    Retail keyler de satılıyor. OEM keyle arasında çok fazla fiyat farkı yok.
  • PM gelenlere söylerim Office Windows para vermeyin kürek değil CMD'den yapılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.