Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 kuruluydu mouse özellikle csgo oynarken ya da baska oyunlarda tak diye duruyordu ama ışığı yanıyor sadece cıkarıp takmam lazım dıye eskı surume gectım ama gene aynı sizde bir sıkıntı var mı mouse modelı steelseries rival 110 güncellemeler yüklü
  • lessar02 L kullanıcısına yanıt
    Kablolu mouse varsa denesene. Ayrıca mouse un altındaki yüzey yansıtma felan yapıyor mu. Yani öncelikle mouse problemlerinin olmadığından emin olmanı öneririm. Driveri güncel mi ona da bak ? Ben de 2004 kullanıyorum logitech kablosuz sıkıntısız çalışıyor şahsen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tonodias kullanıcısına yanıt
    kablolu suan logitech taktım csgo oynamam lazım sadece deneyeyım
  • evet test ettim mouse bozukmuş yada bu modelde sıkıntı cıkarıyor olabılır baska pcde denemek lazım
  • Arkadaşlar bilgisayarımda en son güncelleme 1903 görünüyor ama özellik güncelleştirmesi kısmında 1909 kurulu görünüyor. Kalitede ise 1903

Güncellemeleri denetle yapınca gün yine 1903 ait güncelleme buldu ve onları kurdu. Ben anlamadım bu işten bir iş.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    arama yerine "winver" yazınca ne çıkıyor peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

arama yerine "winver" yazınca ne çıkıyor peki
    1903 çıkıyor orada da. Ben cidden anlamadım bu işten bir şey. Güncelleme Denetlemesi yapınca herhangi bir güncelleme bulamıyor. Gecen gün 2 güncelleme buldu ben önce 2004 çıktı sonunda onu kuracak diye sevinirken 1903 ait 2 güncelleme kurdu. Oysa ben en son 1909 ait 2 adet güncelleme kurmuştum ondan önce pc kendi güncelleme bölümünden.

Lisanslı win10 olmasa anlayacağım bir şeyler ama lisanslı win10 neden böyle saçmaları anlamadım. En baştan temiz kurulum yap diyenler olacaktır ama onu herhangi bir ciddi kullanım sıkıntısı olmadan yapamam çünkü bir çok uygulamayı en baştan kurmak ve en baştan ayarlarını yapmam gerekecek oda bana ciddi eziyet olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 18 Temmuz 2020; 11:33:1 >
  • https://tb.rg-adguard.net/public.php bu siteden indirince pro sürümde içinde mi her sürüm?
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    alt resimdeki gibi seçersen pro iner.

• arkadaşlar pc 5 dk bir çöküyor güncelemeden sonra güvenli moda sıkıntı yok kb4551853 bu bela güncelmeyi nasıl kaldıra bilirim allah rızası için yardım edin dos komutlarıyla bile silemedim silinmiyor var mı bir çaresi

acil yardımlarınızı bekliyorum arkadsaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: herakles24

arkadaşlar pc 5 dk bir çöküyor güncelemeden sonra güvenli moda sıkıntı yok kb4551853 bu bela güncelmeyi nasıl kaldıra bilirim allah rızası için yardım edin dos komutlarıyla bile silemedim silinmiyor var mı bir çaresi

acil yardımlarınızı bekliyorum arkadsaşlar
    alt 3 resimdeki gibi yap açılan sayfada kaldırmak istediğin güncellemeyi seç kaldır

1

2

3
    iyi de niye bekliyorsun? indir isoyu oradan güncelle
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

iyi de niye bekliyorsun? indir isoyu oradan güncelle
    Hocam pc dizüstü ve dizüstüne resmi olarak çıkmadan iso olarak indirince bazı sürücüler uyumsuz olabiliyor diye geçmiş sayfalarda yazan arkadaşlar oldu. Ses kartı güncellemeleri filan.
  • 2004 sürümünü kullanan dostlar bir göz gezdirin derim
    https://www.sordum.net/58185/windows-10-defrag-hatasi-ssd-omrunu-etkiliyor/
    hiç bir şey olmaz gelen sürüm uzaydan gelmiyor sonuçta. karar senin tabi
  • Bıktım şu windows10 un güncellemelerinden ya kapatmış olmama rağmen 2 tane güncelleme yapmış sistem sapıtıyor bazen deli oluyorum. LTSC yüklemek mantıklı olur mu bunlara çözüm için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

2004 sürümünü kullanan dostlar bir göz gezdirin derim
    https://www.sordum.net/58185/windows-10-defrag-hatasi-ssd-omrunu-etkiliyor/
    Bu haber Microsoft'un Windows un içine nasıl ettiğinin bir özeti.

Şeytan diyor ki dön 8.1 e...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

Bu haber Microsoft'un Windows un içine nasıl ettiğinin bir özeti.

Şeytan diyor ki dön 8.1 e...

Alıntıları Göster
    Sinirlendim Win7 kurdum o derece yani baktım olmadı bu da LTSC kurucam şu güncelleştirmeler deli etti beni
  • AMD, modern chipset yükleme menüsü getirmiş nihayet.

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

hiç bir şey olmaz gelen sürüm uzaydan gelmiyor sonuçta. karar senin tabi
    Hocam siz önceki sayfalarda yer alan bazı yorumları sanırım okumadınız. Bir de bir kaç başka sitede de 2004 kurunca ses kartı çalışmadığı için 1909 dönmek zorunda kalan arkadaşlar olmuş. Ses kartı için var olan son sürümleri de kurmalarına rağmen 2004 tarafından tanınmadığını o sebeple ses alamadıkları için önceki sürüme geri dönmek zorunda kalmışlar ve güncelleme silerek mümkün olmadığından önceki sürümleri geri kurunca doğal olarak pc yer alan bir çok yazılımı en baştan kurman gerekiyor.

Ben onu bir çok sebeple yapamam. Çok fazla kullandığım yazılım var ve hepsine tek tek tekrar ayar çekmem gerekecek böyle bir durumda ve uğraşamam o işlerle.
  • 
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.