Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 güncellemesini yaparken %61'de takılı kalıyor devam etmiyor bunu yaşayan ve çözebilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

2004 güncellemesini yaparken %61'de takılı kalıyor devam etmiyor bunu yaşayan ve çözebilen oldu mu?
    İlk sayfada cevabı var

Güncelleme Yapmaya Çalışıyorum Hata Veriyor, Başarısız Oluyor gibi sorunların çözümleri :

1.Yol

Güncellemeyi durdurun, bilgisayarı yeniden başlatın, modemi kapatıp açın tekrar deneyin kaldığı yerden devam edebilir.

2.Yol

-Windows Update ayarını Otomatik olarak yükle'ye ayarlayın.
    -Windows\SoftwareDistribution\Download klasöründeki herşeyi silin.
    -Çalıştırdan yönetici olarak CMD' yi açın ve wuauclt.exe /updatenow yazın.

3.Yol

Kayıt defterinde yapacağınız hatalar veya gireceğiniz yanlış değerler bilgisayarınıza zarar verebilir. Kayıt defterini düzenlemeden önce yedeğini almanızı öneririz. ( Yedek Alma Yardım :https://support.microsoft.com/tr-tr/help/322756/how-to-back-up-and-restore-the-registry-in-windows )

1-Kayıt defterinizi açın. (Win+R çıkan ekranda regedit yazın veya bilgisayarda arama kısmına regedit yazın)

2-Kayıt defterini açtığınızda soldaki menüden tek tek tıklayarak şu yolu bulun : [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Currentversion\WindowsUpdate\OSUpgrade] ( Eğer böyle bir klasör yoksa oluşturabilirsiniz )

3-Sağ tık, Yeni, Dword 32 Bit Değeri ni seçin. Adını AllowOSUpgrade yapın. Bu değere çift tıklayın ve değer verisine 00000001 yazın.

işlemler bu kadar bundan sonra yapmanız gereken tek şey Windows Update'e gidin büyük ihtimal aşağıdaki resimdeki gibi Windows 10 gözükecektir. Bu durumda yapmanız gereken sadece Başlarken butonuna tıklamak.

Eğer bu aşamaları doğru bir şekilde yaptıktan sonra Windows Update'e gittiğinizde resimdeki gibi Windows 10 gözükmüyorsa soldaki menüden Güncelleştirmeleri denetle ye tıklayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    uac ayarını kurcalayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eveet Klasik Microsoft sorunları... Sabırlı olmak gerekir...
    Değilmi ?
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedreamms -- 27 Haziran 2020; 16:49:42 >

• Ben mobil internetle windows10 indirirken microsoftun kendi aracını değil de malum yollardan indirdim iso dosyasını. Belki indirme kesilir devam etmez diye korktum malum yerlerden indirme sebebim o yüzden.

Kurdum ama bu windows etkinleştirilmiştir yazıyor. Nasıl oldu bu? Daha önce internet kafenin (internet kafe benim değil) bikgisayarında microsoft oturumu açmıştım ondan dolayı mı oldu acaba?
  • acer v3-551g kullanıyorum amd a10-4600m işlemci ve amd radeon 2gb hd7670g+7670m ekran kartım var.Ne bios güncellemesi bulabiliyorum ne de ekran kartı güncellemesi "https://leshcatlabs.net/cgi-sys/suspendedpage.cgi" bu siteye de giremiyorum.Yardımcı olabilir misiniz?
  • Çözüldü

win 10 version 2004 enterprise yükledim ama bi türlü active edemedim.
    microsoft toolkit ve slmgr komutunu kullandım. Bi türlü olmadı. Ne yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfara -- 28 Haziran 2020; 20:28:21 >
  • W10 indirme sitesinde en güncel ayki versiyon mu oluyor ? İndirme sitesinde de IS derlemesi sürekli güncelleniyor mu?
  • farfara kullanıcısına yanıt
    Hdwid dijital lisanslama programıni kullan hicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluedreamms kullanıcısına yanıt
    İyi geceler,

Az önce yükleme yaparken bende de böyle bir hata verdi. Bunun bir çözümü var mı acaba ? Bir bilginiz var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    Hayır yok.
    Önceki yükseltmelerde microsft sorunlar yaşadı . Belki bu yüzden cihaza göre yükseltme verecek.
    Ama bu hoş olmadı. İlerde istediği cihaza güncelleme vererek piyasa oluşturmanın hesaplarını yapıyor olabilir.
    Belki de sürümleri ücretle yapabilir.
    Olmayacak bir şey değil sonuçta . Para için her şey yaparlar.
    Tabii buradaki Ustadlar daha iyi bilir. Ben öğrenciyim...
  • Hangi sürüm stabil durumda ? Şu anda 1909 sürümünü kullanmıyorum ve nasıl olmuş bilmiyorum ama güncellemeleri vs kapatmama rağmen skype vs güncellemiş ki kullanmıyorum da mağaza uygulamalarını ne yapmamı önerirsiniz ? Sistemim yeni 4 Ay oldu alalı güncel parçalar var. Bu özelleştirilmiş sistemleri kurmam kötü olur mu yoksa direk msdn ile mi kurulum yapayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NexusElite -- 29 Haziran 2020; 19:12:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Hangi sürüm stabil durumda ? Şu anda 1909 sürümünü kullanmıyorum ve nasıl olmuş bilmiyorum ama güncellemeleri vs kapatmama rağmen skype vs güncellemiş ki kullanmıyorum da mağaza uygulamalarını ne yapmamı önerirsiniz ? Sistemim yeni 4 Ay oldu alalı güncel parçalar var. Bu özelleştirilmiş sistemleri kurmam kötü olur mu yoksa direk msdn ile mi kurulum yapayım ?
    kullanmadığınız programları kaldırmanızı öneririm. ben ccleaner kullanıyorum. program ekle/kaldır daki gözükmeyen xbox, game live, telefonunuz, skype, paint 3d, one drive...vs gibi şeyleri kaldırıyorum. rahatlıyor bilgisayar resmen.

şuraya girerek gereksiz uygulamaların üstüne tıklayıp kaldır diyerek kurtulabilirsiniz.

resim için buraya tıklayın

başka bir ayar yada temizlik yapmayın, programı da kaldırın, eskiden çok iyiydi, fakat program satılınca eski güvenilirliği kalmadı.

ben her formattan sonra programı yükler, gereksiz ıvır zıvırları kaldırır, sonra programı silerim. (türkçe dil desteği de var)

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam dediğiniz gibi yaptım bakalım sonuç nasıl olucak
  • bluedreamms kullanıcısına yanıt
    Anladım. Teşekkür ederim 😊 Bu hafta sonu bu güncelleme için bilgisayarımı sıfırlamıştım ama yüklemek başka zamana kaldı 😕

• AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    güncellemeyi balatmadan önce görev yöneticisinde hdd kullanımın %10 altında olsun yoksa güncelleme bitmez hata alırsınız. pc rahatken güncellemeyi başlatın tamamlayacaktır.

• nvlddkm.sys hatası verip duruyor. underclockta yaprırtmıyor. sıfırdan kurmam gerekecek sanırım.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Ben OOAPB öneririm çok daha başarılı hatta yanına OOSU10 kullanırsanız tadından yenmez win10

https://www.oo-software.com/en/ooappbuster
    https://www.oo-software.com/en/shutup10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slayer_ -- 30 Haziran 2020; 14:31:47 >
  • Creative çok ilgili marka helal olsun, maillere mutlaka cevap veriyorlar.

Ses değiştirme hızındaki gecikmeden haberleri varmış bakalım ne zaman güncelleme getirecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Creative çok ilgili marka helal olsun, maillere mutlaka cevap veriyorlar.

Ses değiştirme hızındaki gecikmeden haberleri varmış bakalım ne zaman güncelleme getirecekler.
    Eskiden en popiler markalardan biriydi. Şimdi ise maalesef eskisi kadar popiler değil. Şuan bilinen pek çok marka yokken Creative vardı.

98 de bilgisayar aldığımızda ses kartı, ses sistemi ve cd sürücü creative almıştık. Sonraki yıllarda yine ses kartı ve ses sistemini yine creative almıştık. 2017 senesi dizüstü bilgisayara gecene kadar hep creative tercih etmiştim.

Kaliteli üretemedikleri tek bir şey varsa oda maalesef cd sürücülerdi. Çok çabuk bozuluyordu hele kumandalı sürücüsü vardı o tam bir felaketti. 1 sene içerisinde 3 defa değişim yapıldı ve 3 seferinde kumandasız modelle değiştirdiler.

Taşınabilir ve kendi hafızası olan Mp3 çalar teknolojisini var eden firmadır kendileri. Nomad Muvo2 4.0 GB kısa süre içerisinde çıkardıkları 3 oynatıcıdan biridir. Bu arada bir çok kişinin (bende dahil)adını som yıllarda tv reklamlarıyla duyduğu Hitachi markasının 4.0GB hafızasını kullanır bu ürün. Hitachi markası da sanıldığı gibi uyduruk bir marka değil aslında. Hitachi markası da bir çok hafıza teknolojisini ilk geliştiren firmadır. SD ve Micro SD teknolojilerinin atalarını geliştiren firmadır.

Bu bilgiyi AÖF de okuduğum fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümü sayesinde öğrendim. Derslerden birine ait kitapta anlatılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 2 Temmuz 2020; 9:53:16 >

• 
Sayfa: önceki 19371938193919401941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.