Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1933. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19311932193319341935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de öyle. microsoft hesabıyla oturum açmama rağmen resim veya isim yazmıyor. önceki sürümlerden birinde vardı diye hatırlıyorum ama hangisinde...
  • salih_2828 kullanıcısına yanıt
    Sorununuzun çözüldüğüne sevindim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salih_2828 kullanıcısına yanıt
    Benim ekran kartı 1050 onun sürücü yazılımında sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Donanımsal olmadığını biliyorum çünkü 6-7 ay önceki sürücülerden birine dönersem GPU değerleri boşta iken de normal gözükmesi gereken gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 15 Haziran 2020; 11:18:5 >
  • 2004 daha stabil daha iyi memnun kaldım açıkcası 1 haftadır , temiz kurulum yaptım
  • 2004 sürümünü 13 yıllık ssd li laptopa kurdum akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 15 Haziran 2020; 21:22:31 >
  • Masaüstü kullanıyorum. Windows updateden sonra elimde bulunan corsair void pro kulaklıktan sağ taraftan ses az gelmeye başlamıştı. Kulaklıkta normalde sorun yok. Sürücüleri sildim tekrar kurdum vs düzelmedi. Anakartım GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming. Kulaklık usb girişli,anakarttaki diğer girişlere vs taktım,icue yazılımını sildim tekrar yükledim vs düzelmedi. Sonra kulaklığın usb girişini kasadan denedim,sorun düzeldi. Anakart ile windows update arasında uyumsuzluk oluştu sanırım.
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Çipseti güncellemeyi deneyin kasanın önündeki usblerde anakarta bağlı arkadakiler mesela usb 3.1 gibi farklı girişlerin kontrolcüsüde farklı olabiliyor anakartın sayfasından usb sürücülerinide indidirip kurun çipseti intelin sitesinden indirin.

• Temiz kurulum ile 2004 sürümüne geçeli ortalama 1 hafta oluyor ve çok memnunum . Herhangi bir problem yaşamadım, oyunlar dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

Lisans microsoft hesabına işlendiği için pc ye microsoft hesabınla giriş yaptığın an dijital lisans aktivasyon devreye girer ancak anakart vs değiştirdikten sonra bu olay ise yaramıyor microsoft'a donanım değişikliğini bildirmek gerekiyor lisans için
    Retail lisans keyler var fiyatları uyguna satılıyor.. Onlarla herhangi bir anakart değişikliğinde sorun meydana gelmiyor.. OEM keylerden uzak durun bu yüzden :)
  • SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    Alıntı yaptığınız arkadaş bana işletim sistemi kurulu olarak gelen dizüstü bilgisayar ile alakalı konuda cevap vermişti. Yani öyle bir durumda dediğiniz keylerden uzak durma şansı yok.
  • Windows 10 2004 Sürüm 20H2 Haziran Güncellemesi geldi. KB4566866
    Version No: 19041.330 oldu.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekir3548 -- 17 Haziran 2020; 10:12:51 >
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    Darısı dizüstülere.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    o nvidia dan kaynaklı değil rog gaming center ın güncel versiyonunu kurarsanız sorun çözülüyor v2.7.0 olması lazım
  • Format için USB'yi taktım, bilgisayarı açtım ve boot ekranında şöyle bir şeyler karşılaştım.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Hatta ilk geldiğinde Windows logosu ve altta dönen yuvarlak toplar da yoktu. Sonra panikledim, biraz bekledim derken önce bu logo ve toplar çıktı sonra setup ekranı açıldı. Setup ekranında HDD ve SSD'yi temizledim, klasik kuruluma geçtim. Kurulumda önce %100'e kadar dosyalar ayıklanıyor, hazırlanıyor tarzı bir şey yaptı sonra da Windows'un yeniden başlaması lazım deyip reset attı. Sonra tekrar açıldı ve bu sefer de Hazırlanıyor" diye bir şey geldi ve reset attı yine bilgisayar. Sonra tekrar açıldı ve sanki format atılmış da bitmiş gibi o klasik format sonrası kurulum ekranı açıldı. O kurulumu da yaptım ve sonra o malum son ayarlar yapılıyor ekranı çıktı ve bilgisayar açıldı. İlk defa böyle bir format tecrübesi yaşadım ve anlam veremedim. Hayatımda attığım en kısa süren ve en anlamsız format oldu. Acaba ben bir yerde, bir şeyi mi yanlış yaptım diye düşünmeden edemiyorum. Bios'u da daha bugün güncellemiştim. Sonuç olarak tuhaf ama başarılı bir format oldu benim için. Belki başkaları da bunları yaşar diye yazdım, kendilerine sorun etmesinler diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• UEFI kurulum yapmayın eski MBR kurulum yapın sorun çözülüyor.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan formatladım, driverları kurdum, 1 saattir falan problemsiz kullanıyorum. Bugüne kadar hep UEFI yaptım formatları. Sorun olur mu bu saatten sonra?

• Test etmeniz lazim hocam. Yapmayabilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    bu geri çekildi galiba yok hiç bir yerde
  • Sorun sende değil, uefi 2004 herkese uygun değil hala aynıları bende de oldu.

Sorun yoksa devam et ileride sorunsuz iso çıkınca bakarız gene.

Uefi destekli sisteme mbr kurulum yapılmaz.(önerilmez yoksa yapılır)

Bu arada habere bakın.
    https://wccftech.com/windows-10-iso-files-now-available-for-build-20150-windows-10-2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 17 Haziran 2020; 22:35:27 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Beta Channel'dan sunulan bir güncelleme bu herkese gelmez. İnsider Preview Beta Channel kullanan üyelere geliyor
  • 
Sayfa: önceki 19311932193319341935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.