Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1930. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

En son şu güncelleme geldi, restart istedi bekliyor. Windows 10 Enterprise yüklü.

2020-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1909 06 Toplu Güncelleştirmesi (KB4560960)
    Bana da aynısı geldi

1909 Education 18363.836

Donanıma göre sırayla gönderiyor galiba MS ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    Ben yükletmedim beklesin biraz, duruma göre geri bildirimlere baktıktan sonra yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Bana da aynısı geldi

1909 Education 18363.836

Donanıma göre sırayla gönderiyor galiba MS ?

Alıntıları Göster
    Bu güncelleme nedir ? 2004 sürümü mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Bu güncelleme nedir ? 2004 sürümü mü ?

Alıntıları Göster
    2004 değil, 1909 kalite iyileştirmesi diyor MS..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Ben yükletmedim beklesin biraz, duruma göre geri bildirimlere baktıktan sonra yüklerim.
    Yüklemede üst üste hata verdi zaten, katalogdan indirip kurdum..

2004'e giden yol bundan geçiyordur dedim ama nafile, yine gelmedi yine gelmedi 2004 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 10 Haziran 2020; 18:21:33 >
  • Arkadaşlar 2004 güncellemesi updateye geldi yüklemelimiyim biraz beklesin mi.
  • Fatihvize F kullanıcısına yanıt
    Geldiyse yükle kardeşim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Geldiyse yükle kardeşim.
    Sorun valan varmı bu yeni güncellemede.
  • Fatihvize F kullanıcısına yanıt
    :))

Biraz okumak lazım önceki sayfaları, ilk sayfayı falan ama sana geldiyse senin donanımına uygun hale gelmiştir yoksa yollamıyor zaten windows.

Visual C Redist paketine bol alternatif link koydum, pc açılır açılmaz kurulması gereklidir, DirectX ile beraber eksik etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Haziran 2020; 2:7:12 >
  • 2004 için gelen yeni güncelleme

Updates an issue that prevents you from using some voice commands in Windows Mixed Reality when the default Windows language is Canadian or Australian English.
    Improves the reliability of the keywords used for voice assistants, including Cortana.
    Updates to improve security when using Internet Explorer and Microsoft Edge.
    Updates to improve security when Windows performs basic operations.
    Updates to improve security when using Microsoft Office products.
    Updates to improve security when using external devices (such as game controllers, printers, and web cameras) and input devices (such as a mouse, keyboard, or stylus).
    Improves security in Microsoft Xbox and the Microsoft Store.
    Updates for verifying usernames and passwords.
    Updates for storing and managing files.
    Optimizes the touch experience when you detach the keyboard.

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4557957/windows-10-update-kb4557957

Nerede kullanılmayan şeyler var onları iyileştiriyorlar bu nasıl iş arkadaş ya

Bu arada yeni Nvidia sürücüsüyle gerçekten ayar açıldı, böyle kullanıyorum şuan ama çok bir şey beklemiyorum şimdilik.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Haziran 2020; 2:10:16 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bu ayar son gelen güncelleme ile mi açıldı yoksa ondan bağımsız olarak Nvidia'nın sürücüsü ilemi açıldı? Peki gerçekten oyunlarda vs farkediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 11 Haziran 2020; 3:7:46 >
  • mert1907 kullanıcısına yanıt
    İkiside.

Şuan pek bir şey beklenmez daha çok yeni.

Aslında herkes fps artışına odaklanmış durumda ama bunun asıl faydası fps dalgalanmaları ve düşüşlerinin minimize edilmesi diye anladım ben, average skora olumlu katkısı daha çok olacaktır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Haziran 2020; 3:41:41 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Uçar kaçar birşey beklemiyorum tabi ama ne kadar iyileşme olsa o kadar iyidir.
  • Sound Blaster Z ses kartında windows 10 2004 sürümünde klavye ses tekerleğiyle azaltıp yükseltirken takılma oluyor veya mouse da ses açma kısmada makro atadığımda da aynı problem var.1909 a geri döndüm yağ gibi akıyor bir sıkıntı yok.Sanırım bu ses kartı olanlar creative nin yeni driver çıkarmasını bekleyecek çünkü usb ses kartı ile denediğimde bir problem yoktu.
  • Aynen ya :)

Demek creativedenmiş, bekleyelim bakalım.

Boş durmayalım, Creative ses kartı olanlar şuradan mail atsınlar ciddiyeti belirtelim, ben attım.

https://asia.creative.com/contactus/technicalassistance

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Haziran 2020; 17:21:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawhiet

Sound Blaster Z ses kartında windows 10 2004 sürümünde klavye ses tekerleğiyle azaltıp yükseltirken takılma oluyor veya mouse da ses açma kısmada makro atadığımda da aynı problem var.1909 a geri döndüm yağ gibi akıyor bir sıkıntı yok.Sanırım bu ses kartı olanlar creative nin yeni driver çıkarmasını bekleyecek çünkü usb ses kartı ile denediğimde bir problem yoktu.
    Aynen.

Bende de Sound Blaster Z var ve Creative'in en son çıkardığı sürücü SBZ_CD_L13_1_01_11 sürümü. O da 25 Eylül 2019 tarihinde çıkmış.
  • Yeni sürüm ile Oyunlarda performans artışı var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 galiba masaüstü bilgisayarlara geldi.

Windows 10 Mayıs 2020 güncellemesi yol diyor ve devamında da

Uyumlu cihazlara sunuyoruz diyor güncelleme bölümünde.

Asus dizüstü var henüz gelmedi.
  • ben dizüstü bilgisayarıma kurdum 2004 ü.ssd yok ve hızın düştüğünü hissetim.Birde chrome her açılışta reklam gösteriyor.Yapmanızı tavsiye etmem 1909 daha iyiydi
  • 1903 en iyisi 1909'da bile hâlâ hatalar var..

• 
Sayfa: önceki 19281929193019311932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.