Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
622
Favori
1.760.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 sürümünde kurtarma vs bölümü bulunmuyor sanırım fakat güncelleme ile bu bölümler hala duruyor çözümü var mı yada bu bölümler herkeste duruyor mu
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

https://mega.nz/folder/fE8nQTxa#fn0tg2awqjYlglXo2PExNA

burdakileri deneyeceğiz bugün.
    Şifre istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: b3rzah

Merhaba. Single Language anahtarı bilgisayarınızın BIOS'unda kayıtlı muhtemelen. ISO dosyaları tüm sürümleri içeriyor, girdiğiniz anahtara göre ilgili sürümü yüklüyor. Kurulum, sizin BIOS'taki anahtarı otomatik tanıdığından direkt ilgili sürüm olan Single Language'ı kuruyor.

İçerisinde yalnızca Windows 10 PRO olan bir ISO dosyası ile sorununuzu çözebilirsiniz. MSMG Toolkit ile birkaç dakikanızı alır. Yapamam derseniz de buraya yazın ben size yardımcı olurum.

Alıntıları Göster
    malesef MSMG toolkit ya sorunlu ya da ben yapamıyorum.
    MRT hocamın açıklamalarına bakarak yapmaya çalışıyorum DVD klasörüne açmıyor

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    bunu temiz kurulum yaptım bir şey değişmedi wddm 2.6 gözüküyor grafik ayarı yok, 450.99'uda deniyecem de üşendim
  • Amd 20.5.1 ile wddm 2.7 desteği verdi ama hardware Ac-Gpu özelliği eklenmedi. Garip..
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Hangi servisler var hocam? Biraz açabilir misiniz...

• belirli gpular ve yukarısına açılıyor o özellik
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    isteyen arkadaşlar 450.99 beta sürümünü yükleyip wddm 2.7 desteği sağlayabilir. ya da bir kaç güne ya da haftaya stabil sürümü de bekleyebilir. ben şu an 450.99 kullanıyorum
  • myz1453 kullanıcısına yanıt
    çeşitli forumlarda bunun açıklamasını bulabilirsiniz hocam, inanın üşendim şimdi yazmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

isteyen arkadaşlar 450.99 beta sürümünü yükleyip wddm 2.7 desteği sağlayabilir. ya da bir kaç güne ya da haftaya stabil sürümü de bekleyebilir. ben şu an 450.99 kullanıyorum
    450.99 control panelde görüntü keskinleştirme var mı? hocam Ona göre bende yükleyeyim.
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Bakalım hemen teşekkür ederim hocam. Sayenizde fark ettim.

• megaprince M kullanıcısına yanıt
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Evet var. 450.99 WDDM 2.7 olarak kuruldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Evet var. 450.99 WDDM 2.7 olarak kuruldu.
    Desteğiniz için teşekkürler Yükleyelim bakalım

• bende güncelleme yaptım, sistemde fps dropları yaşamaya başladım sanki. sorun yaşayan var mı? i9 9900k, 2080ti ftw3 ultra var.
  • Arkadaşlar bende 2004 sürümü yüklü yalnız merak ettiğim birkaç husus var. Bu Nvidia 2004 ile beraber DX 12 Ultimate ve Nvidia DLLS 2.0 duyurdu fakat ben bunları neden göremiyorum ya da görebiliyor muyum anlayamadım. Bilen yardımcı olabilir mi acaba
  • muconline kullanıcısına yanıt
    dx12 ultimate, dlss 2.0 gibi özellikler için nvidia rtx serisi kart gerekiyor
  • 2004'ün kullanılabilir durumda mı ?
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    2080ti sahibiyim.
  • muconline kullanıcısına yanıt
    Dlss 2.0, DX12 Ultimate gibi özellikler oyun geliştiricilerine bağlı bir şey misal Control oyununda dlss 2.0 haftalar önce eklenmişti, bunun dışında windows'un bu sürümü ile dx12 ultimate desteği de geldi rtx serisi kartlar için ama bu da oyun geliştiricilerine bağlı bir şey oyunları bu apı'da geliştirmeleri gerecek.
  • 2004 sürümü ile özelikle microsoft store ve posta kutusu aşırı hızlanmış. tıklar tıklamaz şak diye karşınızda sayfaları yüklenmiş bir şekilde sunuyor. özellikle posta kutusunda mail yenileme hızı gerçek zamanlı yapılmış resmen. ssd ve 60mbps internetim olmasına rağmen eskiden mail 1-2 saniyede yüklüyordu yeni mailleri ancak şu an basar basmaz çekiyor hemen. ayrıca windowsun genel olarak tepkime hızında baya bir geliştirme olmuş. başlangıç-->ayarlar yapınca sanki alt sekmede o pencere açıkmış gibi şak diye önünüze sunuyor. eskiden de hemen açılıyordu ancak bi efekt geçişi görüyordun, şimdi çok çok az görüyorsun hemen o ekrandasın. eski sürüme nazaran bu tarz tepkime iyileştirilmeleri yapılmış diyebilirim. ancak halen daha ses problemi yaşıyorum, dalgalı seslerde pıtırdı sorunu var, hani kulaklığınız bozulurda bi noise çıkar aynen öyle ama kulaklık da sağlam sürücü de en günceli.. geri bildirim de yaptım hala daha güncelleme bekliyorum bu sorun için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 28 Mayıs 2020; 23:31:46 >

• 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.