Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pro kullanıyordum Home ‘a geçiş yaptım fark olduğunu hissettim diyebilirim ve uzun araştırmalarım sonucunda pronun şirketler için tasarlanmış olduğunu ve gereksiz yere bir çok uygulamanın çalıştığını fark ettim. Kesinlikle home öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Büyük güncelleme çıktığı zaman her zaman temiz kurulum yaparım iPhone kullandığım telefon dahil

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de bekliyorum. Nisan sonu demişlerdi ama mayıs bitecek hala yok

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Dostum ben de bekliyorum. Nisan sonu demişlerdi ama mayıs bitecek hala yok
    Şimdiye kadar hep Pro sürümü kullandım artık bende Home sürümünü denemek istiyorum daha hafif olabilir, Yeni sürümün 28 Mayıs'ta resmi olarak dağıtılacağı söyleniyor Aslında bu sürümde en büyük yenilik WDDM 2.7 update desteği olacak Grafik ayarlarına bu özellik gelecek Şuan bu destek var fakat nvidia 450.82 sürüm driveri beta aşamasında yani her türlü hatayı alabilirsiniz
    https://www.techpowerup.com/265897/nvidia-pushes-out-directx-12-ultimate-developer-preview-driver-450-82

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

dediğiniz uyguladım. Gerçekten chroma göre daha çok sekme açabilidim. Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Microsoft ilk defa işe yarar bir uygulama çıkardı,Nazar deymesin.
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    mükemmel tepki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs sonunda dağıtımına başlanacak denmişti.
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Mayis sonu geldi yok hala:)

• Bu nasıl forum ya, resmen bildirim gelmiyor arkadaşlar, unutuyorum burayı.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Sanırım herkes resmi 2004 sürümünü bekliyor:))

• Yeni aldığım bir Wifi adaptörü yüzünden W10 yüklemek zorunda kaldım bu aralar bana yapışabilirsiniz sorularla.

2004 yükledim az önce kasılıyordu acayip, sesi açıp kısarken bile takıla takıla gidiyordu hemen sildim 1909'a döndüm, hem kurulurken tam UEFI olarak olmadı zaten anakart simgesi gelmedi, sanırım oynanmış bir sürümdü.

Resmi olarak gelsin de bakarız ama boşuna W10'dan uzak durmuyormuşum, gene bir sürü saçmalık, izinler, kendi kendine bir ton uygulama güncellemesi, arka planda iş yapması, lanet defender'ı vs.

Bu aralar burada aktifim yani.

Yakında da söylediğim adaptörün incelemesi gelecek.

ahanda geldi

TP-Link ARCHER TX3000E Wi-Fi 6 & BLUETOOTH 5.0 PCIe ADAPTÖR İNCELEMESİ (TR'DE İLK VE TEK)

https://forum.donanimhaber.com/tp-link-archer-tx3000e-wi-fi-6-bluetooth-5-0-pcie-adaptor-incelemesi-tr-de-ilk-ve-tek--143633480

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Mayıs 2020; 3:33:18 >

• adı lazım değil malum sitede paylaşılan ISO'yu indirdim, boot edilemiyordu ve daha önceden de uefi logosu bozuk çıkan arkadaşlar falan olmuş. ben de Uupdump sitesinden son sürüm 2004 yapıyı indirdim formatladım pcyi, tepkileri hızlı ve stabil gayet hoş ancak ses konusunda problemler yaşıyorum. pıt pıt patlama yapıyor, ses sürücüsü en güncel versiyon o yüzden sorun 2004 kaynaklı anladığım kadarıyla. el mahkum güncelleme bekliyorum, şu ses sorunum çözülürse mis gibi sürüm... bu arada özellikle amd am4 altyapısını kullanan arkadaşlar acele etmeyin derim, driverlar uyumsuzmuş.
  • Format atacaktım 2004 mü bekleyeyim?
  • Deníz kullanıcısına yanıt
    ben ses sorunu yaşıyorum, bir çok kişi de sürücü sorunu yaşamış. bence hiç uğraşma 2004 ile direkt 1909 kur geç, bi 6-7 ay sonra anca oturur bence 2004
  • Uzun zamandır 2004 kullanıyorum ve gelen her güncellemeyi de anında yüklüyorum şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım, hatta performansı bile arttı bilgisayarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: facepunchS

ben ses sorunu yaşıyorum, bir çok kişi de sürücü sorunu yaşamış. bence hiç uğraşma 2004 ile direkt 1909 kur geç, bi 6-7 ay sonra anca oturur bence 2004
    1909 problemli bu aralar. Belli saatler de sık sık internette kopma sorunu var. Ben şahsen münkün olsa 1909 öncesi sürüme dönerdim.
  • mert1907 kullanıcısına yanıt
    Ben de şu an kullanıyorum, tüm güncellemelerini de yaptım ancak ses sorunu var. pıt pıt pıt yapıyor garip şekilde, her türlü yeni/eski ses driverını sil baştan yüklesem de nafile. donanımsal bir problem de değil çünkü 1909 da sorunsuzdu. şimdi güncelleme bekliyorum fixlemeleri için..
    edit: ses sorunu dışında sıkıntım yok, kaymak gibi akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facepunchS -- 23 Mayıs 2020; 17:31:56 >
  • Arkadaşlar chrome tarayıcısı 5-10 saniye kadar geç açılıyor bunun sebebi ne olabilir kaldırıp tekrar kurdum ama değişmedi
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Creative SB Z kartında bir sorun yoktu ama bende de akıcı değildi resmen kasıyordu.
  • Yeni gelecek sürüm için yine temiz kurulum şart mı?
  • 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.