Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1886. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18841885188618871888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam onu yapincada çok küçük oluyor alt kısım. Şu lanet takvim kalkmıyor mu sadece? Nasıl geldi oraya anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:26:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Arkadaşlar şu takvimi görev çubuğundan nasıl kaldırcam sinir oldum bir türlü bulamadım
    Ayarlar > Kişiselleştirme > Görev Çubuğu, sayfanın alt kısmında "Sistem simgelerini aç veya kapat" a tıklayın. "Saat" ı kapalı hale getirin.
  • Arkadaşlar saçma sapan bir sorun var,laptopa windows 10 u yeniden yükledim driverlar yüklendi,internete bağlanırken herhangi bir sayfayı normal açıyor başka da hiçbir sayfayı açmıyor,bağlantı sorunu diyor..sizce nedir olay?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 27 Kasım 2019; 23:16:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Arkadaşlar saçma sapan bir sorun var,laptopa windows 10 u yeniden yükledim driverlar yüklendi,internete bağlanırken herhangi bir sayfayı normal açıyor başka da hiçbir sayfayı açmıyor,bağlantı sorunu diyor..sizce nedir olay?
    bios pili ?
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Bios piliyle ilgisi nedir ki,yalnız ilk sayfayı açıyor nedense sonraki sayfaları açmıyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, yeni bir laptop aldım freedos ve w10 kuracağım. Konu çok faydalı ilk sayfayı da okudum.
    Format atacağım zaman media creation tool ile usb'ye iso dosyasını yazdırıp öyle atıyordum hep. En sağlıklı yöntem bu sanırım başka bir öneriniz var mı? Bir de buradan iso dosyasını indirdiğimde hangi sürüm olacak 1903 mü yoksa 1909 mu acaba?
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    rufusla yazdırın uefi kurulum yapmış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Bios piliyle ilgisi nedir ki,yalnız ilk sayfayı açıyor nedense sonraki sayfaları açmıyor..
    Sistem tarihi sapıtınca siteler görüntüleme vermiyor sertifika tarihleri arasında çok fark olduğu için. Ondan olabilir.
  • Suppordle kullanıcısına yanıt
    Bilmediğim için soruyorum hocam media creation tool ile format atınca uefi kurulum yapmış olmuyormuyuz ki?
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey soracağım. İso dosyasını yazdırmak için usb belleği fat32 olarak mı yoksa ntfs olarak mı biçimlendirmeliyim? İkisi arasında fark var mı?
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    FAT32 olarak biçimlendirirsen UEFI kurulum için hazır olur. NTFS olarak biçimlendirirsen Normal bios(legacy) kurulum için hazır olur. Artık NTFS olarak'da biçimlendirilmiş USB bellekler ile UEFI kurulum yapılabiliniyor.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. Fat32 olarak biçimlendireyim öyleyse
  • Creative SB Z, ZX, ZXR ses kartlarında W10 güncellemesinden sonra ses çıkmama sorununa Resmi yeni driver çözümü gelmiştir, bilginize.

Z ve ZX için Yeni Sürüm Link (27.09.19)

ZXR için Yeni Sürüm Link (27.09.19)

Resmi Link

Creative SB Z, ZX, ZXR Ses kartları incelemesi

Yükleme öncesi ve sonrası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Aralık 2019; 15:35:37 >
  • Arkadaşlar halen 1809 kullanyorum 1909'a temiz kurulum yapacaktım fakat 1903 de ki arama kısmı sorunları falan devam ediyor CPU kullanımını arttırıyor diye okudum . media creation tool dan yazdım usb ye sizce şuan stabil mi 1909 ? media creation tool dan yazılanın ayrıca bir problemi var mı? Ve UEFI şeklinde mi yazılmış oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaizer Soze -- 1 Aralık 2019; 18:58:8 >
  • arkadaslar dws 2222 ile anlatımda belirtilen sekilde temizlik yaptım ama win hello parmak izi sürücüsü kayboldu. Laptop artık pin ile acılıyor. oturum acma seceneklerinde de parmak izi secenegi yok. arama ile parmak izinı bulsam takılıp kalıyor. nasıl geri getirebilirim.
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Sistem geri yükleme ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1703 sürümünü kullanıyordum, güncelleştirme gelip kendini 1903'e geçmiş. Sürüm düşürme işlemi yapabiliyor muyuz ve yapmalı mıyız?
  • macintosha bootcamp ile w10 kurdum

17134.472 şu an (WUB ile update kapalı )

19h2: 18363 .418 ve ya 476 nasıl yükseltebilirim: sıfırdan format çok riskli mac i de uçurabilir bir de pc uzakta uzaktan bağlanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 2 Aralık 2019; 20:20:6 >
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    19H2 ISO dosyasını çift tıklayıp içine gir ve setup.exe çalıştır.
  • 
Sayfa: önceki 18841885188618871888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.