Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada yaptım ancak yine eski ve hatalı(fn+f5 çalışmıyor ve tvye bağlı dizi film izlerken lag oluyor) sürümü yükledi hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Bu arada yaptım ancak yine eski ve hatalı(fn+f5 çalışmıyor ve tvye bağlı dizi film izlerken lag oluyor) sürümü yükledi hocam :)

fn + f5 yada lag ile ne alakası var o ayarın? o ayar sadece istenmeyen sürücüyü yüklemez 1 yıldır o şekilde kullanıyorum hiç yüklediğine şahit olmadım belki sorunlu sürücü yüklüyken yaptınız o ayarı sorunlu sürücüyü kaldırıp sorunsuzu yükleyin o ayar açıkken bir daha yüklemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2016; 18:37:0 >
  • arkadaşlar 2 soru sormak istiyorum.

1. Laptop'ımda güncellemeler kapalı şekilde 1511 li sürümde duruyor. Sizce geçeyim mi artık en son sürüme ?
    (Asus audio wizard çalışmıyordu redstone sonrası, bende 1500e geri dönmüştüm zamanında)

2. media creation tool ile iso indirirken redstone(en son güncellemeler) içinde olacak şekilde mi indiriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 29 Aralık 2016; 18:34:59 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    O ayarin olusturdugu sorun olarak belirtmedim hocam o parantez icini istemedigim halde yuklenilen surucunun olusturdugu sorunlar onlar ve malesef dediklerini yaptim uyguladim yeniden baslattim ama yine de israrla istemedigim hatali surucuyu yukluyor cozumu yok simdilik anlasilan teşekkür ederim ilgilendigin icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KralYLMZ -- 29 Aralık 2016; 18:37:32 >
  • KralYLMZ kullanıcısına yanıt
    belki sorunlu sürücü yüklüyken yaptınız o ayarı sorunlu sürücüyü kaldırıp sorunsuzu yükleyin o ayar açıkken bir daha yüklemez yani yüklemesi lazım ben de yüklemiyor çünkü
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    14997 sürümü redstone tarzı büyük b ir güncelleme mi oluyor ? Ne zaman geleceği hakkında söylenti var mı ?
    Windows update hide or show diye aratırsan istediğin programa ulaşırsın. Aynı sorun bende de vardı ilgili sürücüyü hide/gizle yaparak çözdüm.

Öbür arkadaşın dediği yöntemi de uygula ancak çalışmayacaktır windows pc sürücüleri yine de indirmek istiyor. Tek çözüm hide or show updates programı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

arkadaşlar 2 soru sormak istiyorum.

1. Laptop'ımda güncellemeler kapalı şekilde 1511 li sürümde duruyor. Sizce geçeyim mi artık en son sürüme ?
    (Asus audio wizard çalışmıyordu redstone sonrası, bende 1500e geri dönmüştüm zamanında)

2. media creation tool ile iso indirirken redstone(en son güncellemeler) içinde olacak şekilde mi indiriyor?

Asus konusu kangren bence gene çalışmaz, asus bunun yeni sürümünü çıkartmalı.

Linkten indirin, en son çıkan Redstone 1607 sürümünü indireceksiniz güncellemeler içinde olmaz ama zaten en son çıkan güncellemeyi kuracak korkmayın gelen bütün güncellemeleri indirmeyecek yani.

Bu bilgileri bir ara ilk sayfaya ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Aralık 2016; 18:48:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

Arkadaşlar merhaba guncelleme kontrolu icin bir programdan bahsediliyordu yanlış hatirlamiyorsam gelen gunceleme o programa düşüyordu biz istiyorsak yukluyorduk

Dogru hatirliyorsam bi adini paylasir misiniz bu programin

Windows update kendi kendine intel ekran kartinin sorunlu bir surumunu yukleyip duruyor kendim sorunsuz ve yeni surumunu buluyorum yukluyorum tekrar kontrol ettiginde yine eskiskni indirip kuruyor kendi kendine :)

Show or hide updates programı ile bu işlemi yaparsın; https://forum.donanimhaber.com/windows-10-pro-home-a-istedigimiz-guncellemeyi-secip-yukleme-ve-gizleme--109035651#109035651

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 29 Aralık 2016; 18:52:56 >
  • quote:

14997 sürümü redstone tarzı büyük b ir güncelleme mi oluyor ? Ne zaman geleceği hakkında söylenti var mı ?

Creators update diye geçiyor muhtemelen 2017 ilk çeyreği gelecek . Ayrıca bu güncelleme için microsoft oyun modu denilen bir özellik üzerinde çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 29 Aralık 2016; 20:9:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

arkadaşlar 2 soru sormak istiyorum.

Asus konusu kangren bence gene çalışmaz, asus bunun yeni sürümünü çıkartmalı.

Linkten indirin, en son çıkan Redstone 1607 sürümünü indireceksiniz güncellemeler içinde olmaz ama zaten en son çıkan güncellemeyi kuracak korkmayın gelen bütün güncellemeleri indirmeyecek yani.

Bu bilgileri bir ara ilk sayfaya ekleyeceğim.

o zaman kalsın, uğraşmaya gerek yok. Zaten sırf o yüzden geri dönmüştüm. Böyle rezillik olamaz ya... Alt tarafı programı güncelleyecek yazıklar olsun

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi yapmış olabilirim hocam sanırım ama show or hide update ile çözdüm işi sonunda tekrardan teşekkürler

• Sağol hocam hallettim o programla

• Norain kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam programla halloldu sorun

• win 10 da oyun indiriyorum elektirik gitti geldi 25 gb gözükürken 0 oldu ama gösterge çizgisi yine dolmuş gibi gözüküyor sıfırlandımı üstünemi yazıyor
    evet en son onu yazacaktım bende kullanıyorum show or hide update yi iyi yapmışın
  • Bazen, Alt Tab yapıldığında, görev çubuğunun gözükmemesi gibi bir sorunla karşılaşan var mı acaba?
  • Başlat menüsünde imleç bazen takıla takıla gidiyor sanki o an kasıyor PC. Nedir acaba derdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Stabil olmaması.
  • çok uzun süredir cihazı hiç güncellemedim sizce windows 10 u en son sürüme geçirmeli miyim? Buna değecek ise işe koyulacağım, teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.