Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
622
Favori
1.760.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar windows 10'nu sıfırlamayı düşünüyorum da sıfırlamadan önce güncel windows 10 usb'si hazırlamamız gerekiyor mu? yoksa direk sıfırla deyince otomatik kendi kuruluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

arkadaşlar windows 10'nu sıfırlamayı düşünüyorum da sıfırlamadan önce güncel windows 10 usb'si hazırlamamız gerekiyor mu? yoksa direk sıfırla deyince otomatik kendi kuruluyor mu?

Sıfırlamak için herhangi bir usb hazırlamana gerek yok.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için,
  • arkadaşlar hiçbir şekilde insider programından çıkamıyorum ayarlardan güncelleme sayfasına girince 7 gün süre tanıyor tamamen kapatma sayfasını açınca alakasız bilgiler veriyor. tamamen çıkmak için ne yapmalıyım?

sıfır kurulum yapamam 80 küsür program 80 küsür oyun var ne yapabilirim sürekli iso gelmesinden bıktım hem kota yiyor hem sıkıntı
  • Arkadaşlar asus k555ln laptobu w10 formatladım ama pc açılırken bi yavaşlık söz konusu? Nedenleri ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Arkadaşlar asus k555ln laptobu w10 formatladım ama pc açılırken bi yavaşlık söz konusu? Nedenleri ne olabilir?

ilk önce kardeşim driverları bir güncelle bütün güncellemeleri yap ondan sonra karar ver bence ve başlangıç uygulamalarına göz at bide hemen biranda çok yavaş deyip geçmeyin derim ...
  • lazye kullanıcısına yanıt
    driverları güncelledim yükledim. Başlangıçta açılacak gereksiz uygulamaları devre dışı yaptım
  • yeni ekran kartları ile laptoplar ne zaman piyasayaca çıkacak tam olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

driverları güncelledim yükledim. Başlangıçta açılacak gereksiz uygulamaları devre dışı yaptım

Advanced sistem care yükleyin. Çok iyi bir pcdoktoru programı. PC ciddi derecede hızlandırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba insider 14965 sürümündeyim. bu sürümde web sayfalarını tam olarak görüntüleyemiyorum. sorunun çözümü ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Lenovo 100 serisi pentium 3450 işlemci 4 gb ram

Açılış 23 sn (tek karakter açılış şifreli. Başlangıçta sistemle beraber üç kullanıcı 2 üretici uygulaması başlıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 18 Aralık 2016; 13:41:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaakcu

arkadaşlar merhaba insider 14965 sürümündeyim. bu sürümde web sayfalarını tam olarak görüntüleyemiyorum. sorunun çözümü ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim

hocam ben de aynı durumdayım 14971. 14986 yı kurdum bu sefer de geri dönüşüm kutusu çalışmıyor. yapabilsem bu insider şeyinden çıkıcam ama çıkartmıyor

dns girdiyseniz bir silmeyi deneyin. ip'yi yenileyin ipconfigden. antivirüs de yapabilir ki bende antivirüsü silince düzeliyor.

Complete Internet Repair diye bir program var internette aratın uygulayın çözebilir. son olarak host dosyasına bir göz atın : )

• Mağaza geçen gün güncelleme aldı ondan sonra ne zaman açsam biraz geçiyor ve kapanıyor bu sorun herkes'de aynı mı ?
  • Merhaba, ne yaparsam yapayım %100 disk kullanımına çözüm bulamadım. Var mı başka bir yolu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatrixCode

quote:

Orijinalden alıntı: isaakcu

arkadaşlar merhaba insider 14965 sürümündeyim. bu sürümde web sayfalarını tam olarak görüntüleyemiyorum. sorunun çözümü ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim

hocam ben de aynı durumdayım 14971. 14986 yı kurdum bu sefer de geri dönüşüm kutusu çalışmıyor. yapabilsem bu insider şeyinden çıkıcam ama çıkartmıyor

dns girdiyseniz bir silmeyi deneyin. ip'yi yenileyin ipconfigden. antivirüs de yapabilir ki bende antivirüsü silince düzeliyor.

Complete Internet Repair diye bir program var internette aratın uygulayın çözebilir. son olarak host dosyasına bir göz atın : )

valla bıktım hocam bende indirme yapamıyorum sonda kalıyor inmiyor web sayfaları tam görüntülenmiyor. bazen hiç açmıyor bile . dediklerinizi deniyorum şimdi

bu arada 14986 iso dosyasını indirebileceğim link varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaakcu -- 18 Aralık 2016; 23:2:11 >

• arkadaşlar lenovo ideacentre stick bilgisayar kullanıyotum, windows 10 işletim sistemli, wifi ağı sürekli ünlem veriyor, diğer cihazlarım bağlanıyor, sorun gider deyince, varsayılan ağ geçidi hatası veriyor, bazen yeniden başlatınca bağlanabiliyor ama sürekli kopuyor, driver güncelledim, aygıtı devre dışı yapıp etkinleştirdim yine aynı, sistemi sıfırladım bağlandı ancak güncelleme yapınca yine aynı hatayı vermeye başladı, ne yapmam lazım, teşekkürler
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    Hangi çözümleri denediniz ?

İntel chipsetiniz varsa intelin sitesinden size uygun intel rapid storage 'i indirip kurun. %100 disk kullanımın nedeni büyük ihtimal bu, çünkü redstone bu driverı nedense güncellemiyor es geçiyor çok eski olan sürümü kuruyor. Bu da güç denetimini düzenleyemediği için disk kullanılmasa dahi kullanılıyor gibi kasıyor bilgisayar. Yine de geçmezse başka donanımsal sorunlar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Hangi çözümleri denediniz ?

İntel chipsetiniz varsa intelin sitesinden size uygun intel rapid storage 'i indirip kurun. %100 disk kullanımın nedeni büyük ihtimal bu, çünkü redstone bu driverı nedense güncellemiyor es geçiyor çok eski olan sürümü kuruyor. Bu da güç denetimini düzenleyemediği için disk kullanılmasa dahi kullanılıyor gibi kasıyor bilgisayar. Yine de geçmezse başka donanımsal sorunlar olabilir.

mesajınız için teşekkür ederim. Dediğiniz programı yüklemeye çalıştığımda bu uygulama bu platformda desteklenmiyor diyor?
  • eset smart security 10 yüklüydü bende sizin dediğiniz gibi kaldırdım sorun çözüldü kaç gündü çileyi boşuna çekiyormuşum .Çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo48

arkadaşlar lenovo ideacentre stick bilgisayar kullanıyotum, windows 10 işletim sistemli, wifi ağı sürekli ünlem veriyor, diğer cihazlarım bağlanıyor, sorun gider deyince, varsayılan ağ geçidi hatası veriyor, bazen yeniden başlatınca bağlanabiliyor ama sürekli kopuyor, driver güncelledim, aygıtı devre dışı yapıp etkinleştirdim yine aynı, sistemi sıfırladım bağlandı ancak güncelleme yapınca yine aynı hatayı vermeye başladı, ne yapmam lazım, teşekkürler

Driver sıkıntısı var maalesef, çeşitli programlar deneyin belki birisi şans eseri çözüm olur.
  • 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.