Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18751876187718781879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    m-99 M kullanıcısına yanıt
    lütfen yardım edebilir misiniz kafayı yiyecem.

microsoft store açılmıyor. internette anlatılan en az 20 farklı yöntem denedim kesinlikle açılmıyor.

sıfırlama yaptım bilgisayara ve sonrasında açılmamaya başladı bunu nasıl çözebilirim gerçekten sinirden kafamı duvara vuracam lütfen yardım edin.

şu sitedeki tüm yöntemleri denedim ve hiç bi faydası olmadı.https://windowsreport.com/windows-store-doesnt-open-windows-10/

sorun gidericiyi çalıştırdığımda verdiği hatalar var.

0x80070483
    NET HELPMSG 2182

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 21 Ekim 2019; 10:21:38 >
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Bende çok uğraştım microsoft store ve pc deki filmleri wmp listesine ekleyerek tv'den seyrediyordum lakin güncellemeden sonra ne yaptıysam akış açılmıyor sıfır kurulum yapmak dışında çözüm yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

mb dediğin anakartsa tabi ki etkinleşir key anakarta yazılıyor zaten yani onu görüp etkinleşiyor
    Bu durumda anakart değişir ise yeni anakartta key olmayacak nasıl etkinleşecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu varsayılan uygulamalar olayını bir türlü çözemediler ya. Örnek olarak, gom player kullanıyorum ve varsayılan video oynatıcısı olarak ayarladım ama her seferinde gomu açtığımda ''varsayılan olarak ayarlar ister misiniz?'' diyor. Müzik için de aimp kullanıyorum mesela, ayarlarından tüm müzik türleri diye seçmeme rağmen geçenlerde .wav türünde bir şarkıyı açarken hangi uygulamayla açmak istersin diye sordu windows. 1809 kullanıyorum bu arada.
  • the-punisher kullanıcısına yanıt
    Boyle bir sorunu hic yasamadim, ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intikam91 kullanıcısına yanıt
    yukarıda yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Boyle bir sorunu hic yasamadim, ilginç.
    Valla hocam ben alıştım artık bu duruma ama yine de bi çözümü varsa diye yazayım dedim buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

lütfen yardım edebilir misiniz kafayı yiyecem.

microsoft store açılmıyor. internette anlatılan en az 20 farklı yöntem denedim kesinlikle açılmıyor.

sıfırlama yaptım bilgisayara ve sonrasında açılmamaya başladı bunu nasıl çözebilirim gerçekten sinirden kafamı duvara vuracam lütfen yardım edin.

şu sitedeki tüm yöntemleri denedim ve hiç bi faydası olmadı.https://windowsreport.com/windows-store-doesnt-open-windows-10/

sorun gidericiyi çalıştırdığımda verdiği hatalar var.

0x80070483
    NET HELPMSG 2182
    Hocam DWS kullanıyorsanız o yüzden oluyor olabilir. Hosts dosyasına eklediklerinden dolayı mağaza kullanılamıyor galiba.

• Arkadaşlar Merhaba,

Sistemimde yaşadığım küçük bir problemle alakalı yardımlarınızı rica ediyorum, Sistemde win 10 1803 en yeni kalite güncellemeleri yüklü, bios falan hepsi güncel sistemde ses ile alakalı bir sorun yaşıyorum pc ilk açılışta her zaman olmuyor bu arada pc'den ses gelmiyor hoparlör falan açık ses hiçbir şekilde ses çıkmıyor aygıt yöneticisinden realtek sürücüyü cihazı devre dışı bırak - etkinleştir yapınca veya pc'yi restart edersem ses geliyor. ilk zamanlar böyle bir sorun yoktu geçenlerde realtek ses sürücüsünü güncelleyince bu sorun ortaya çıkmaya başladı. yazılımsal bir sorun olduğu belli ama

yani böyle bir sorunla karşılaşıp da çözüm üretebilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Aygıt yöneticisinden ses cihazını, sürücü yazılımını silerek kaldır ve bilgisayarı yeniden başlat. Daha sonra yine aygıt yöneticisinden ses aygıtının sürücüsünü yükle.
  • En kararlı sürüm hangisi şuan dostlar? Format atacağım da, şuan Enterprise LTSC sürümünü kullanıyorum. Düz ya da LTSB-LTSC fark eder mi?

O zaman en son veya bir önceki sürümü format atarak kurulum yapın, her şeyi denemişsiniz artık geriye bu kalmış.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    öyle yaptım zaten
    Biz bu önerileri sistem daha ilk çıktığında "maalesef" diyerek üzülerek öneriyorduk çünkü kimse düzenini bozup format atmak istemez ama W10 o kadar acayip bir sistem ki kaç yıl geçti hala aynı Vista ile yarışır bu konuda.
  • A fine day to die kullanıcısına yanıt
    öneri için teşekkürler ama işe yaramadı
  • Bu konuyu favorilerime eklemişim yıllar yıllar evvel zırt pırt bildirim geliyor nasıl çıkarırım yolunu bulamadım. Win 10 ile işim yokta

• Sitenin sağ üst kösesine gel konuya özel yazıyo üzerine favorilerden çıkart de
  • tb rg adguard indirdiğim 1809 un ayarlar update kısmında cbb dalına geçişi göremiyorum sıfır kurulum sonrasında kalktımı acaba bu ayar yeni 1809 larda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuvuzela Nurten -- 28 Ekim 2019; 13:30:55 >
  • Windows Update/Gelişmiş seçenekler bölümüne girin.

Güncelleştirmelerin ne zaman yükleneceğini seçin. yazısının altındaki kutucuğu Yarı Yıllık Kanal olarak ayarlayın. Bu sizi CBB kanalına geçirir.

Altındaki kutucuğa da 275 yazın. Böyle yapınca 2 sürüm geriden gelerek takıp etmiş olursunuz. Tavsiyemdir.
  • 
Sayfa: önceki 18751876187718781879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.