Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

W10 1909 (19H2) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
37.883
Cevap
648
Favori
1.330.630
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 10 >> W10 1909 (19H2) | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları
Giriş
    314 Mesaj

Hocam güncelleştirmeyle alakalı şu sorunu yaşıyorum.

KB3172985 güncelleştirmesi yüklenmiyor.Bilgisayarı yeniden başlatma aşamasında yüklenmedi uyarısı alıyorum.Tekrar denetliyorum yine aynısı oluyor.

@MRT_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark67 -- 13 Temmuz 2016; 18:03:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MRT_

• Yüzbaşı
    419 Mesaj
    bildirimde uçak modu ya da bluetooth kapalı olmasına rağmen açık gözüküyor. bu sorunu halen düzeltmediler mi
    |
    |

Yes
    |
    |
    bugra_bilgic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Ketsue

Yeni çıkan güncellemeden sonra program files'da oluşan ''CMAK'' klasörü ne acaba ?

Orijinalden alıntı: MRT_

Raver, bilgisayarını Ethernet ile internete bağlıyorsan ve modeminde Wi-Fi varsa Wifi'yi aç ve Telefonunu wifi'ye bağla şimdi telefonunu USB ile bilgisayarına bağlayıp telefondan USB ile internet paylaşımı aç ve bilgisayarına ikinci bir internet bağlantısı ekle. Şimdi denetim masasına ve Ayarlar'a falan girmeye çalış giremeyebilirsin.

Bu şekilde çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi bu tıp sorunların düzeltilmesi gerekiyor.

Bu sorun build 10586.494 ve 14385 'de mevcut. 14388'ı daha test edemedim.

napalım win7 ye devammı edelim.

Yeni sürüm çıkana kadar evet.
    |
    |
    raver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mczaga

Arkadaşlar diğer konuya da yazdım buraya da yazmış olayım.

Sorun şu Win 10 home 64 bit kurulu güncel durumda fakat kronik bir takılma sorunu var Yarım saniyeliğine masaüstü olsun oyunda olsun PC donuyor gibi bişi oluyor

20 farklı şey denedim olmadı belki siz biliyorsunuz diye buradan bir sorayım dedim.

Yani oyunlarda biz buna Lag Spike deriz ve sebebi internet bağlantısıdır çoğu zaman fakat Win 7'de bu sorunu yaşamıyordum ne masaüstünde ne de oyunlarda Win 10 'a geçtiğimden beri böyle Temiz kurulum dan sonra gider dedim yok aynen devam ediyor bu şekilde devam edemez çözüm bulamazsam geri dönüş seçeneğini kullanacağım bir 100gb daha yüklemem gerekecek sıfırdan.

Hocam sizin sorununuzun aynısı bende var ama sadece cs go da vardı araştırdım ve şöyle bir çözüm buldum aygıt yöneticisi-piller-Microsoft acpı uyumlu denetim yönetim pili sağ tıkla devre dışı bırak sorunum çözüldü.
    |
    |

• Yarbay
    5292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

guncelleme yaptim internete girmiyor ethernet kablosunu laptopa takinca giriyor guncellemesen sonra interneti bozdu telefondan yaziyorun

bende de öyle oldu ,bilgisayarı tamamen kapatıp ,bir müddet sonra yeniden açtım düzeldi
    |
    |

20:54 de raver'in alintiladigi mesajda yaptığımı yapıp test yapabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Suppordle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Masaüstü
    |
    |
    MRT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sistemi kurduktan sonra herşey gayet normal, driver'ları uygulamaları falan yüklüyorum. Sonra siz istesenizde istemesenizde 1511 güncellemesi var biliyorsunuz onu yükleyecek illa ki, gerçi zaten Win10 oyunları o sürümden aşağısına destek vermiyor.

İyi yüklüyoruz sonra görev çubuğu, başlat menüsü ve akabininde o çubuktaki hiçbirşey çalışmıyor. Sistem sapotıyor. Ne çözüm denediysem olmadı.

Win10'a geçemeyecekmiyiz çözemedim gitti bu sorunu yaşayan varmı yoksa bir tek bana mı oluyor?

Not: win10'u sorunsuz kullanıyordum bir gün mavi ekran verdi sonra açarken sistem kilitlendi sonra bunlar olmaya başladı. Bulunduğu ssd'yi sıfırladım vs. hiçbirşey işe yaramadı hala win10 1511 güncelemesinde göçüyor sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar hiç oyun oynamayan biri için 8 mi daha hızlı 10 mu internet falan? İlk windows 10'a yükselttiğimde yerli yersiz disk kullanımı bellek kullanımı fan sesinin en ufak bir şeyde artması, bilgisayar boştayken dahi fan sesi duymam gibi sorunlar yaşadım. Şimdi 8'e döneyim derken bir şans daha verdim bakalım formattan sonra 10 nasıl olacak. Adam olur belki diye uzun disk temizlemeyi bile seçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 14 Temmuz 2016; 4:28:50 >
    |
    |

Bu güncellemeyi yükleyemedi. Hata verip duruyor.

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    8523 Mesaj

Bu klasörün içine girip herşeyi sil sonra bilgisarını yeniden başlat tekrar yüklemeyi dene.

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Edit: Şuan ulaşılan son yapı 10.0.14390.0.rs1_release.160712-1452

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 14 Temmuz 2016; 12:21:37 >
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler sorun çözüldü.
    |
    |
    MRT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    72103 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Arkadaşlar Windows 10'u yükledikten sonra ekrandaki renklerde bir soluklaşma oluştu, siyah gri gibi duruyor. Monitor ayarlarından halledemedim. Windows 7'de de olmuyordu, var mı bilginiz? Ekran kartım GTX 970.

Çok acayip, neyse Windows 10 sorunsuz süper sistem demeyin böyle.(!)
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.