Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dosyalar ayni senin siteyle isin yok. Dikkatli bakarsan en son verdigi linkler microsoft linkleri zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-AKBAL kullanıcısına yanıt
    Final surum iso lari tabiki ayni olacak ne bekliyorsunuz ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Evet o site resmi değil fakat tüm linkler microsoft üzerinden, oynanmamış dosyalar. Eğer blogda dedikleri gibi bugün yayınlarlarsa her an gelebilir gerçi daha amerikada sabahın körü.

Media Creation Tool aracı ile iso yu indirmeye çalıştığımda sürümünü göremiyorum. İSo yu indirebileceğimiz araç bu araç doğru mudur ?
  • O değil sanırım blogda update assistant üzerinden manuel olarak erken indirilebilecek diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

O değil sanırım blogda update assistant üzerinden manuel olarak erken indirilebilecek diyordu.

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windowsinsiderpreviewadvanced

Burayı buldum. İnsider değilim. Kurabilir miyim buradan sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

RS2'de Başlangıç'a sağ tıklayınca artık Denetim Masası kısayolu çıkmıyor.

İsterseniz sağ tuş menüye ekleyebilirsiniz.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Control]
    @="@shell32.dll,-4161"
    "icon"="Control.exe"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Control\command]
    @="Control.exe"

Aynısı Komut İstemi (Yönetici) içinde geçerlidir.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\runas]

[HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\runas]
    @="Komut İstemi (Yönetici)"
    "HasLUAShield"=""

[HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\runas\command]
    @="cmd.exe /s /k pushd \"%V\""

[-HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shell\runas]

[HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shell\runas]
    "HasLUAShield"=""

[HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shell\runas\command]

[-HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell\runas]

[HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell\runas]
    "HasLUAShield"=""

[HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell\runas\command]

her yeni sürümde daha kötü hale sokuyor durumu başlangıca sağ tıklayarak kolayca bulduğumuz kısayolu neden değiştirirler izahı yok ilk zaman win10 için yapılan yorumlara kızıyordum yenilik getiriliyor diye ama şuan ise bir yap bir boz şeklinde gidiyor bindiği dalı kesmekte haberi yok

• Blogdaki cümle şu: "For the those of you who are eager to get the Creators Update right away, you will be able to initiate the update manually, starting on April 5th, via Update Assistant. This option is intended for advanced users on devices running a licensed version of Windows 10."

Link de şu:https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=845981

Senin yazdığın link zaten o adguard sitesindeki isoyu indiriyor, oradan kayıt olursan microsoft hesabın insider olur hiç elleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMEGALUL -- 5 Nisan 2017; 15:48:58 >
  • benim windows 7 home x64 lisansim var herhangibir yukseltme yada rez. yapmadım. , şimdi wind10 yukseltme yapsam orj. key gecerliligigini surdururmu, yoksa yeni win10 key almak mecburiyetimiz mi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnkst kullanıcısına yanıt
    Win 7 keyleri ile yükseltme ya da temiz kurulum yapabilirsiniz. Win10 bu desteği sağlıyor.
  • cnkst kullanıcısına yanıt
    Windows 10'a yükseltme hala devam ediyor.

https://www.microsoft.com/tr-tr/accessibility/windows10upgrade

*3 GB ve üzeri indirme gereklidir; internet erişim ücretleri uygulanabilir. Windows 10 Yükseltme Teklifi, zaten sahip olduklarınız da dahil olmak üzere, uygun Windows 7 ve Windows 8.1 cihazları için geçerlidir. Bazı donanım/yazılım gereksinimleri mevcuttur ve özelliklerin kullanılabilirliği, bölgeye ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 Update gerekir. Bazı sürümler dahil değildir: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ve Windows RT/RT 8.1. Uyumluluğu ve diğer önemli yükleme bilgilerini denetlemek için, cihaz üreticisinin web sitesini ve Windows 10 Teknik Özellikler sayfası ziyaret edin. Windows 10 otomatik olarak güncelleştirilir. Güncelleştirmeler için zaman içinde ek gereksinimler olabilir.

• https://twitter.com/WindowsUK/status/849600507744309249

Geceye doğru gelecek anlaşılan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Insider Preview programına kayıtlı olmayanlar güncelleştirmeleri bu linklerden indirebilir.

Cumulative Update for Windows 10 1703 (KB4016252) to 15063.14 (Fast Ring)

x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirme (KB4016252) (63.3MB)
    Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirme (KB4016252) (28.7MB)

Cumulative Update for Windows 10 1703 (KB4016251) to 15063.13 (Slow and Release Preview Ring)

x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirme (KB4016251) (10.9MB)
    Windows 10 Version 1703 Toplu Güncelleştirme (KB4016251) (6.87MB)

Paketleri windows img dosyasına (Winrar ile klasöre çıkartılmış 15063.00) eklerken NTLite ve Toolkit KB4016251 paketinin uyumsuz olduğu hatasını veriyor. Problem ne olabilir? :) Klasöre eklemeye çalıştığım paketler sırasıyla ;

15063.11 KB4016250
    15063.13 KB4016251
    15063.14 KB4016252

Hata şu şekilde ;

Version: 10.0.15052.0
    Image Version: 10.0.15063.0

Processing 1 of 3 - Adding package Package_for_RollupFix~31bf3856ad364e35~x86~~15063.11.1.2
    [==========================100.0%==========================]
    Processing 2 of 3 - Adding package Package_for_RollupFix~31bf3856ad364e35~x86~~15063.13.1.1
    [==========================100.0%==========================]
    Package_for_RollupFix: The specified image is no longer serviceable and may be corrupted.
    Discard the modified image and start again.
    Error: 0x80070490
    Processing 3 of 3 -
    Package_for_RollupFix: The specified image is no longer serviceable and may be corrupted.
    Error: 0x800f0830

Error: 1168

The specified image is no longer serviceable and may be corrupted.
    The command completed with errors.
    For more information, refer to the log file.

The DISM log file can be found at D:\Download\ToolKit-v6.9_[SHA1_40D3163BFA33CF936650F2C7C4D1A48BBFA08D4C]\Logs\Dism.txt

EDİT :

Sanırım çözüldü. 3 paketi de aynı anda entegre etmeye çalışınca problem çıkıyor gibi duruyor. Aynı oturum içerisinde paketlerin teker teker seçilip tek tek entegre edilmesi gerekiyor sanırım. Gerçi oluşturmaya çalıştığım IMG kalıbını henüz deneyemedim ama şu anda oluşturma aşamasında hata gözükmüyor.

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuphoriA -- 5 Nisan 2017; 18:21:40 >

• EuphoriA E kullanıcısına yanıt
    Sadece KB4016252 numaralı güncelleştirmeyi eklemeniz yeterli olur. KB4016252 diğerlerini de içerir.

• i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Denetim masasını RS3 de tamamen kaldirmayi düşünüyorlar bu yüzden insanların kullanım alışkanlıklarını yavaş yavaş değiştirmeye çalışıyorlar.

• Windows sifresini nasil kirabilirim sadece elimde android telefon+fare var klavye bluetooth lu oldugu icin ise yaramaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft un sitesine Yükleme Yardımcısı ile Win 10 Redstone 2 1703 iso ne zaman gelir ?
    Herhangi bir bilgisi olan arkadaş var mı ?
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Bundan emin olamamıştım işte :) KB4016252' nin içeriğine baktığımda diğer içerikler yok gibi gözüktü ya da gözden kaçırdım. Sıfırdan başlamam gerekecek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Heidoc Microsoft Windows and Office ISO Download Tool şuan kullanıma açmış durumda. Ara ara takip edin.. 404 hatası gider yakında..

İndirme Link :https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader%20Legacy.exe

Konu Link :https://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/67-microsoft-windows-and-office-iso-download-tool

Linkler aktif oldu.

• silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Premier2007 -- 5 Nisan 2017; 19:14:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Windows sifresini nasil kirabilirim sadece elimde android telefon+fare var klavye bluetooth lu oldugu icin ise yaramaz

Harici pc şart ilk sayfada resimli anlatım olarak yöntemleri ekledim.

• 
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.