Şimdi Ara

W/L op Bronze 5---Ranked Gunlugum (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
16
Favori
17.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bako39

Niye iceborn+GA yapiyorsun hep

Türkçe karşılıkları hangi aytımlar anlamadığım için bir şey diyemeyeceğim

Bu aradas bu da şimdi attığım bir maç... Bir arkadaş taric aldı, ben de jungle aldım her neyse... taric ilk başta topa çıktı.. Zar zor aşağı indirdik.. aldığı itemlar ortada... Şaka gibi bir oyundu

W/L op  Bronze 5---Ranked Gunlugum

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Niye iceborn+GA yapiyorsun hep

Türkçe karşılıkları hangi aytımlar anlamadığım için bir şey diyemeyeceğim

Bu aradas bu da şimdi attığım bir maç... Bir arkadaş taric aldı, ben de jungle aldım her neyse... taric ilk başta topa çıktı.. Zar zor aşağı indirdik.. aldığı itemlar ortada... Şaka gibi bir oyundu

Buzdogan eldiven koruyucu melek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aldıgın item koruyucu melek buzdogan supportlukla ilgisi olmayan 2 item. xin zhaoya hydra kasma
    700 normal oyun wini almadan ranked girme sen.2 tane champ kullanarak yükselicegini mi sanıyosun? en falza bronz 2 çıkarsın tekrar bronz 4-5 düşersin.gelişmek istiyosan başkasının fikirlerine önem ver üstte ga alma demişler israrla ga kasmıssın

özet:koruyucu melek ve buzdogan eldiveni alma.buildallere mobafireden bakabilirsin ve sadece 2 champ üzerine yogunlaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seekandestroy -- 21 Mart 2013; 16:19:50 >
  • Hoş geldin bronze 5

• Support oynayarak yükselemezsin demişti(k)m. Mecburen Akali, Kayle, Kha Zix veya kimsenin bilmediği (Rumble, Syndra vs.) ile yükselmeye çalış. En azından sağa sola gank atarak takımı taşıyabilirsin. Ben olabildiğince adc oynuyorum o ayrı.

Ve günlüğüme baktığında nasıl yükseldiğimi anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Support oynayarak yükselemezsin demişti(k)m. Mecburen Akali, Kayle, Kha Zix veya kimsenin bilmediği (Rumble, Syndra vs.) ile yükselmeye çalış. En azından sağa sola gank atarak takımı taşıyabilirsin. Ben olabildiğince adc oynuyorum o ayrı.

Ve günlüğüme baktığında nasıl yükseldiğimi anlarsın.

Kardeşim son derece haklısın ancak benim supp oynama sebebimden en büyğü şu. Takdir edersin ki TR serverındayız ve millet zaferden çok kill almak için oynuyor.. Dolayısıyla supp oynamak isteyen yok. Millet kill almak istiyor, sağa sola ward yerleştirmek istemiyor kimse... ben de dedim ki bu istenmeyen rolü üstleeneyim, en azından bir nebze de olsa trollemelerin önüne geçerim, en azından azaltırım demiştim.

First pick adc alında, alttan biri ben adc demiştin lan deyip adc alıyor, böyle bir serverdayız. Ama dediğini yapıcam 1 adc üzerinde feci yoğunlaşıcam,kalırsa oynarım mantığıyla... Kalmazsa supp ve jungle devam. Kafamda vayne var şuan.

Bu arada soraka op

• Yine terfiye hak kazandım... 2 maç alırsam 4 e çıkıyorum tekrar... Bu arada MALPHITE OP

• Terfide ilk maçı aldım hadi bakalım

• Tekrar 4 e çıktım

• Biz bronze ligindeyken karşıda challenger ve diamond nasıl oluyor onu anlamadım

• quote:

Biz bronze ligindeyken karşıda challenger ve diamond nasıl oluyor onu anlamadım

Çok iyi performans tebrikler.

• quote:

Zaten bronze 5 teyim, 2 puan nedir abi şaka gibi, dumur oldum....Bu LP denen şey süre ile alakalı bir şey olabilir mi? Oyun çok çabuk bitti diye mi bu kadar az puan geldi acaba?

belli mac atma oranına göre geliyor ne kadar cok mac atarsan yavas yavas puanlarda düsmeye baslıyor ve de söyle bir olay daha var karsındakine baglı rakipler onlarda cok etkili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueloss -- 22 Mart 2013; 16:07:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueloss

quote:

Zaten bronze 5 teyim, 2 puan nedir abi şaka gibi, dumur oldum....Bu LP denen şey süre ile alakalı bir şey olabilir mi? Oyun çok çabuk bitti diye mi bu kadar az puan geldi acaba?

belli mac atma oranına göre geliyor ne kadar cok mac atarsan yavas yavas puanlarda düsmeye baslıyor ve de söyle bir olay daha var karsındakine baglı rakipler onlarda cok etkili

Kardeşim 50 wini olup da silver ya da goldda olanlar var... Ben artık bataktayım, 200 winim olcak ama hala bronzedayım... Şimdi ben win sayım arttı diye bu adamlarla karşılaişacaksam işim yaş... Zaten çıkmam zordu, artık imkansıza yakın o zaman

• Silver 1 de 20 maç attım ligin sonlarına doğru gelen LP 1'e kadar düşmüştü, şimdi (gold5te) 25 maçtan fazla attım hala 20 civarlarında artıp azalıyor. Belli bir hesaplama yok sanırım yada hala çözemedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Silver 1 de 20 maç attım ligin sonlarına doğru gelen LP 1'e kadar düşmüştü, şimdi (gold5te) 25 maçtan fazla attım hala 20 civarlarında artıp azalıyor. Belli bir hesaplama yok sanırım yada hala çözemedim

Yok yok inan ligde ner kadar kaldığınla alakalı değil gelen ya da giden lp.... Ben bronze da 300 maç attım

• Bu hızda gidersem akşama bronze 3 teyim

• Zhq adlı arkadaşla duo girdik ve ZAFER

• quote:

Zhq adlı arkadaşla duo girdik ve ZAFER

Ünlüyüm

• Zhq ile bir zafer daha

• Bronze 3 e çıktım tekrar Ayrıca w/l düzeliyor yavaş yavaş

W/L op  Bronze 5---Ranked Gunlugum  W/L op  Bronze 5---Ranked Gunlugum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.