Şimdi Ara

VW Yönetim kurulu başkanı, frankfurt auto show'da İ30'u inceliyo(hemde didik didik) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
5.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvah! TSI li DSG li uçan teneke "halk arabaları" gelebilir. O zaman Hyundai-Kia grubundan ayrılmanın vakti geldi demektir. Bütün Hyundai Kia lar da birbirine benzemeye başlar. Sadece logo ve model yazısıyla ayrılabilen arabalar... Korkunç olur, düşünemiyorum.
  • Belki bir yakınına alıyordur. İlle herkes tosbaya mı binecek canım
  • Çok normal birşey değilmi rakiplerini incelemesi.
  • güzel bir kız görünce herkes bakar
    güzel bir araba görünce vw yönetim kurulu başkanı bakar
  • hyundai tasarım anlamında gerçekten güzel yaptı i30 u.
  • Bence aracın yanındaki sarışına yazıyor da çaktırmıyor.
  • Adam işi biliyor nasıl da inceliyor aracı. Bence araç golf'ten daha güzel görünüyor hem iç hem dış görünümde.
  • b... atacağın rakibini tanıman lazım ki attığın b... havada kalmasın....

şaka bir yana bence normal bir durum merak etmiş incelemiş... gizli yapsa biri görse vw teknoloji çalıyor derler...
  • Eskiden Uzakdoğulular aynı bu şekilde araçların röntgenini çeker, sonra uygularlardı. Şimdi roller değişti, Mr. Interkom arabaya 101 nokta kontrolü yaptı. Belki ekspertiz için 70-80 Euro istemiştir.
  • Çok normal rakiplerinin yeniliklerini incelemek ve yeni çıkacak kendi otomobilinde uygulamak oldukça yaygındır.
  • Burada en karlı çıkan Hyundai gibi görünüyor. Fuardaki başka otomobilleri bu kadar incelememiştir sanırım.

Güçlü bir rakip olarak analiz etmiş olabilir. Golf V'den sonraki kült tasarımı değiştirmek için fikir arıyorlardır. Aynı tasarımı dünyaya 14 yıl boyunca yutturdular helal olsun. Golf VII'de diğer iki nesilin tasarımını paylaşırsa bir 7 yıl daha ekle 21 yıl olur bir rekora imza atarlar.

Bir ihtimalde Avrupa'nın en çok satan kompakt HB'i unvanını Ford Fiesta'ya kaptırdılar. Oradan yedikleri tokat ile kendine geldiler nihayet. Şimdi farklı tasarım araştırıyorlar.
  • Yorumlar canavar yine ya oku oku yıkıl gülmekten.ortak olacak ondan baktı diyenler yok arabayı çok beğendi ondan baktı diyenler sağından solundan örnek aldı hayran kaldı diyenler...adam muhtemelen baktı inceledi geçti sıradan bir müşteri gibi.zaten istese arabadan 10 tane aldırır parçalatır her mm sini analiz ettirir o aracın.kaldı ki yönetim kurulu başkanı olarak muhtemelen idari işler,şirket ekonomisi ve ticari ilişkiler gibi alanlarda kafa yoruyordur golf 7 ye takılacak ön panjurdan çok.sanki kebapçı bu büyük markalar da şirket müdürü adana tarifi alıyor gittiği lokantadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarperGenç

Yorumlar canavar yine ya oku oku yıkıl gülmekten.ortak olacak ondan baktı diyenler yok arabayı çok beğendi ondan baktı diyenler sağından solundan örnek aldı hayran kaldı diyenler...adam muhtemelen baktı inceledi geçti sıradan bir müşteri gibi.zaten istese arabadan 10 tane aldırır parçalatır her mm sini analiz ettirir o aracın.kaldı ki yönetim kurulu başkanı olarak muhtemelen idari işler,şirket ekonomisi ve ticari ilişkiler gibi alanlarda kafa yoruyordur golf 7 ye takılacak ön panjurdan çok.sanki kebapçı bu büyük markalar da şirket müdürü adana tarifi alıyor gittiği lokantadan.

Eğer son cümleniz benim mesajıma hitaben ise, o aracı tasarlayanlar VW' in bir önceki tasarım ekibi, adamın C sınıfında nasıl bir işçilik çıkarılmış,Hyundai'de olsa bakması gayet doğal çünkü ellerindeki Golf bu sınıfın Lideri ve gelecek neslinin de öyle olmasını istedikleri kesin.

Ayrıca mali işlerden sorumlu adamın elinde boya ölçer-metre vs ne geziyor Allah aşkına?

• vardır elbet bir bildiği
    ama şahsen vw hyundai satın almaz suziki ise almadığı iyi oldu suziki zaten trde bittii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

quote:

Orijinalden alıntı: SarperGenç

Yorumlar canavar yine ya oku oku yıkıl gülmekten.ortak olacak ondan baktı diyenler yok arabayı çok beğendi ondan baktı diyenler sağından solundan örnek aldı hayran kaldı diyenler...adam muhtemelen baktı inceledi geçti sıradan bir müşteri gibi.zaten istese arabadan 10 tane aldırır parçalatır her mm sini analiz ettirir o aracın.kaldı ki yönetim kurulu başkanı olarak muhtemelen idari işler,şirket ekonomisi ve ticari ilişkiler gibi alanlarda kafa yoruyordur golf 7 ye takılacak ön panjurdan çok.sanki kebapçı bu büyük markalar da şirket müdürü adana tarifi alıyor gittiği lokantadan.

Eğer son cümleniz benim mesajıma hitaben ise, o aracı tasarlayanlar VW' in bir önceki tasarım ekibi, adamın C sınıfında nasıl bir işçilik çıkarılmış,Hyundai'de olsa bakması gayet doğal çünkü ellerindeki Golf bu sınıfın Lideri ve gelecek neslinin de öyle olmasını istedikleri kesin.

Ayrıca mali işlerden sorumlu adamın elinde boya ölçer-metre vs ne geziyor Allah aşkına?

Sınıf lideri derken uçtuk mu ne oldu ya...

• yonetim kurulu baskani mali islere de bakar aracin tasariminida pazarlamayada hepsinin sorumlulugu ustundedir araca bakmasi normal bize rakip olabilirmi ne yapar diye.kesin muhendislerde bir arastirma yapicaktir.Cok annormal bise yok.sirf goruntu degilki bu araclarda arabalar ekonomikmi performans nasil yol tutus konfor cok kiriter var.

ben hyundai nin motorlarini cok musrif buluyorum. cok yakiyolar. benzinlide dizelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

C sınıfına böylesine ilgi duyduğuna göre Golf 7 için özel planları var.

GOLF 7 için planları çoktan bitti. yol testleri bittikten sonra golf 7 tam 11 ay sonra önseriye girecek.

baktıkları şey maliyetleri nerde düşürdükleri yani nerde hangi malzemeyi kullandıkları

yan sanayiler dahi rekabet halindeler

sonuçta yeni i30 benzer donanım ve benzer güçte hissedilir şekilde ucuz olacaktır.
  • SarperGenç

tipik bir vw kullanıcı veya sempatizanı yorumu, nick=yorum

Aybars Mert

konuyu farklı bir noktaya getirdin ama haklısın... golf c sınıfının lideri diyebiliriz, şimdi herkez elini vicdanında koysun. bugün golf 6 highline tdi+dsg 45,000 lira olsa şu forumun %70 inde golf altı olurdu. tabi keşkelerle olmuyo bu işler, fiyat,fayda tasarım,satış sonrası golfun sınıf liderliği kriterlerindeki eksileri,

ancaak! ben gelicek nesilde böyle olacağını düşünmüyorum, artık tüm markalar belli bir seviyeye geldi, vw işi artık çok zor. mazda,ford,opel,reno,hyundai, devamlı gelişen ve arayışta olan öncüler, hernekadar hyundai safkan bir otomobil markası olmasada iyi gidiyor diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 20 Eylül 2011; 17:08:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

b... atacağın rakibini tanıman lazım ki attığın b... havada kalmasın....

şaka bir yana bence normal bir durum merak etmiş incelemiş... gizli yapsa biri görse vw teknoloji çalıyor derler...

+1.

Bütün otomobil firmaları görevlileri aynı şeyi yapıyor zaten.
  • Adamın metre ile ölçüm yapması ilginç geldi bana.Acaba kendi araçlarıyla bir karşılaştırma içinmi yoksa hoşuna giden bişey için mi o şekil bir ölçüm yaptırdı çözemedim.
    Sonuçta rakip firmanın aracını incelemesi gayet doğal ama beğendi gibi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.