Şimdi Ara

VW Tiguan UBS girişi opsiyon!!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mitokondri Kristası (4 mesaj) x-rayted (2 mesaj) daswagen (2 mesaj) Hemican (1 mesaj) TheCaliph_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (2 mesaj) (2 mesaj) (4 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1499 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hahahaha 😂😂 Cem Yılmaz mısın sen doğruyu söyle 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    daswagen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1038 Mesaj

Eee bizdekiler tercih ettikçe Doğuş ve VW daha çok sokarlar.

|
    |
  • Yarbay
    8101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Usta-74

Avrupa da böyle mi acaba.Bizim ülkemize mi özel bu durum.

Markaları tartışacağııza yapılan muameleyi tartışsak

avrupada boyle degil arkadaşlar. bildigim kadarıyla vw e gelen aracları doğuş oto orjinal paspaslarına kadar alıyor.cakma paspas koyuyor. ve orjinalleri ayriyeten satıyor. bluetooth algılayıcısını filanda oyle yapıyorlardı. hatta vw satış elemanı arkadaş soylemişti doğuş oto tr gelicek araclara usb olsun bluetooth olsun söktürüyor ancak parcaları yine kendileri alıyor sonra satıyor. normalde avrupada alırsan bi vw bunlar icinde. yani anlıyacagınız aslında katakulli var ancak karsınızda da yancı ferit şahenk var.

|
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj

Bu arkada çok alttaki girişler kablo takılıyken biri ayağını çarpsa parçalanmaz mı üreticiler bunu nasıl düşünemiyor? Hep aklımda bu var. Çünkü benim arkada havalandırma bile olmayan aracımın komple konsolunu ayağıyla yerinden söken bir arkadaşım vardı.

|
    |
    x-rayted kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

Bu arkada çok alttaki girişler kablo takılıyken biri ayağını çarpsa parçalanmaz mı üreticiler bunu nasıl düşünemiyor? Hep aklımda bu var. Çünkü benim arkada havalandırma bile olmayan aracımın komple konsolunu ayağıyla yerinden söken bir arkadaşım vardı.

Bence de orada bir tasarım hatası var benim araçta. Girişin yanına ufak kapaksız da olur bir raf gibi birşey yapsalar kablo kullanılmıyorken içine tıkardık sorun olmazdı.

Benim önde 2 USB girişi var ama telefonu şarj edeceksem bu Type C ile ediyorum çünkü şimşek gibi hızlı. O yüzden teksem kablo takılı , yok arkada biri oturuyorsa çıkarıyorum. Boy da kısa sürücü koltuğu önde koltuk arkası rafa da biraz uzak kalıyor böyle.

|
    |

• Yarbay
    2250 Mesaj
    Hız sabitleyici yok yillardir şikayet etmiyorlar siz USB diyorsunuz bu kullanıcı kitlesine çok bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.