Şimdi Ara

VW Tiguan UBS girişi opsiyon!!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben c segment blr SUV alacağım, 480 bin TL para bayacağım ve üstüne USB girişi için 940 TL opsiyon ödemem gerekecek. Cidden bıktım bu pislik vw'den utanmasalar perde hava yastıklarnı opsiyon yapacaklar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Tiguanlarda tüm donanım seviyelerinde önde 2 type-c girişi standart olarak var. Standart Usb yerine type-c koymuşlar.

O opsiyon ekstradan önde +2 ve arkada olmayan +1 usb girişi ekliyor.

Yani "bu pislik vw" ye ekstra 940 TL vermek zorunda değilsiniz.

Cici citroene verirebilirsiniz paranızı. Onlarda c-suv a arkada kol dayama koymaz.

Usb kablo konnektoru bu arkadaslar bunun icin muhtemelen teyp vs degismiyor. Basit bir sey yani en bazdan itibaren aracta var olmasi lazim. Dandik kablo konektor... Perde hava yastigi, adaptif cruze gibi ekstra donanim gerektiren bir sey degil...

Bir ara da bunlarin en dolusunu almazsan cruze control gelmiyordu.

Suan en dolu polo da cruze opsiyon sen usb kablosuna mi takildin?

500binlik a3ler de cruze yok

Elestiren arkadaslar belki konu sahibine garezi vardir bilemem ama su kablo isinde bile saticinin tarafini tutmayin be kardesim...valla size bu muamele mustehak

950 TL bu opsiyona vereceğinize benim yaptığım gibi 50-100 TL ye Baseus 2-in-one (hem type C+hem lightning; ben 65 TL ye aldım) kablo alıp tüm cihazlarınızı çok hızlı şekilde şarj edebilirsiniz. Çoğu üretici daha hızlı şarj ettiği için USB yi bırakıp yerine Type C koyuyor artık. Söylendiği gibi USB biraz çağdışı artık.

Not: benim araç volvo

• Eee standard olup aracin fiyati 480 bin yerine 481 bin TL olsa.

Yasasin VW diye mi konu acacaktiniz?

Adamlarin yaptigi bence de sacma (hem USBli hem USBsiz araba uretmek zorunda kaliyorsun) ama sizin bu kadar sinirlenmeniz de cok anlamsiz. Standard olunca da size bedava vermeyecek sonucta aracin icine katacak yine o para sizin cebinizden cikacak.

• Tiguanlarda tüm donanım seviyelerinde önde 2 type-c girişi standart olarak var. Standart Usb yerine type-c koymuşlar.

Cici citroene verirebilirsiniz paranızı. Onlarda c-suv a arkada kol dayama koymaz.

• Avrupa da böyle mi acaba.Bizim ülkemize mi özel bu durum.

Markaları tartışacağııza yapılan muameleyi tartışsak

• Reelde sokak aralarında sevmediği kişiiniin arabasını çizen arkadaş aha da bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ignoramus

Tiguanlarda tüm donanım seviyelerinde önde 2 type-c girişi standart olarak var. Standart Usb yerine type-c koymuşlar.

Birden vurmasaydın, alıştırsaydın önden…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usb kablo konnektoru bu arkadaslar bunun icin muhtemelen teyp vs degismiyor. Basit bir sey yani en bazdan itibaren aracta var olmasi lazim. Dandik kablo konektor... Perde hava yastigi, adaptif cruze gibi ekstra donanim gerektiren bir sey degil...

Bir ara da bunlarin en dolusunu almazsan cruze control gelmiyordu.

Suan en dolu polo da cruze opsiyon sen usb kablosuna mi takildin?

500binlik a3ler de cruze yok

Elestiren arkadaslar belki konu sahibine garezi vardir bilemem ama su kablo isinde bile saticinin tarafini tutmayin be kardesim...valla size bu muamele mustehak

• 480.000 TL yi tok kapı sesine verdiğini halen daha anlamamış bir VAG cı daha VW Tiguan UBS girişi opsiyon!!? 

Size domuz gibi sıkı araç veriyor işte donanımı ne yapacaksınız VW Tiguan UBS girişi opsiyon!!? 

• ignoramus İ kullanıcısına yanıt
    arka kol dayamasinin olmamasi,arkadaki 3 koltugunda birbirinden bagimsiz ileri geri ve arkaya yatmasindan dolayi degilmi🙄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ay en çok satan tiguandı sanırım. autoclub kanalında veri paylaşmışlardı son çınar noyanlı programda. nerdeyse egea ile yarışıyordu. araba satıyor yani sen ne dersen de. bu kadar insan salak olamaz. paran varsa alırsın yoksa böyle konu açar sallarsın. yolda gördüm gayet dolu duruyor araç. alacan 5-7 sene binecen bakmazsın başka araç hiç.

• 950 TL bu opsiyona vereceğinize benim yaptığım gibi 50-100 TL ye Baseus 2-in-one (hem type C+hem lightning; ben 65 TL ye aldım) kablo alıp tüm cihazlarınızı çok hızlı şekilde şarj edebilirsiniz. Çoğu üretici daha hızlı şarj ettiği için USB yi bırakıp yerine Type C koyuyor artık. Söylendiği gibi USB biraz çağdışı artık.

Not: benim araç volvo

• Konu tamamen Volkswagen düşmanlığı üzerine kurgulanmış, oyuncular tanıdık simalar, filmi beğendim.

Güneşi balçıkla sıvama çabalarınız takdire şayan ancak dünün güneşiyle bugünün çamaşırı kurumaz.

Segmentinde referans olan Tiguan’ da bir donanım varsa o segmentte vardır yoksa yoktur. Zaten var olana ekstra bir usb çıkışı opsiyonudur bahsedilen.

Böyle akla mantığa sığmayan başlıklara doğruları yazınca da fanboy diyorlar sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daswagen -- 9 Haziran 2021; 10:20:56 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yazık, hasta herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

arka kol dayamasinin olmamasi,arkadaki 3 koltugunda birbirinden bagimsiz ileri geri ve arkaya yatmasindan dolayi degilmi🙄

birbirinden bağımsız 3 koltuk olayı konforu öldüren birşey. d sınıfı araçta bile arkada 3 kişi rahat edemiyor. düz bir koltuk ve ortada kol dayama en güzeli.

• Hava yastığı opsiyon olsa ölümüne vw'yi savunacak tipler gelmiş 940 TL USB girişi normal diyor sabırr.

• Usta-74 kullanıcısına yanıt
    Avrupa'da life pakette dahi acc, front assit, active emergency brake gibi güvenlik donanımları standart. Bizde vw fanboyları sürekli vw'yi şaha çıkarmaya çalıştıklarını için distribütör bunu fırsat bilip bomboş arabalar getirip fahiş fiyata satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 9 Haziran 2021; 12:0:38 >
  • 2 hava yastığı ile satılan Polo'ları da güvenlik açığı oluşturmuyor diye savunmuşlardı.

• Sorun sizin paranızın değersiz olması.Aldığınız aracı 40 Bin TL ye alsanız emin olun usb neden yok diye gelip konu açmassınız.Tenezzül bile etmessiniz.

Ödediğimiz toplam yüksek emek ücretlerinin, dışarıda karşılığının,değerinin az olması.

VW de diyorki "zaten Almanyadan bile daha az kar marjıyla satıyorum Türkiyeye. Üstüne oranın devleti benim Ar-Gesini yaptığım, ürettiğim, geliştirdiğim araç için benden daha fazla para kazanıyor.Hemde hiçbir şey yapmadan.O yüzden size bardaklık bile koymasam birşey dememeniz lazım"

Tepkinizin nedeni aslında üretici için son derece saçma.Ama bizim için gayet mantıklı tepkiniz.Burada suçlu kim?

Onuda herkes biliyor.Neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 9 Haziran 2021; 12:32:53 >
  • Hiçbir VW modelinin donanımında ne var ne yok bilmiyorum umrumda da değil. Ancak konuyu açan arkadaş tek tek VW modelleri araştırıp açık arıyor. Rezalettir değildir onu da bilemem bana kalırsa USB girişi lazım değil. USB takıp film mi izlersin onu bilemem ama telefon şarj edicem dersen onun da ucuza aparatları var veya powerbank var 80 TL'ye 2-3 şarjlık.

Kullanıcı ismi değişince hala sol altta eskisi yazıyor dostum. Biraz ara ver biz seni unutalım sonra yine açarsın konularını VW Tiguan UBS girişi opsiyon!!? 

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Kendileri eskiden renocuydu, nickini değil mitokondri, golgi cisimciği yapsada tanırım, daha sonra citroen gibi bir markaya düşünce baktı ki objektif otomotiv otoriteleri, bu markada ‘ayak yerden yerden kesti’ arabasından başka bir şey bulamıyor. Bu beyefendide en iyisine adeta saldırmakla misyon ve vizyonunu güncelledi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.