Şimdi Ara

Vw şanzıman rezilliğine yorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
10.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi işlerine gelmiyor vw sahiplerinin .vw fiyatlarının ve prestijinin çakılmasında burdaki konuların büyük etkisi var ..vw sahipleri kendilerini farklı bir yere konumlandırmış diğer marka sahiplerine üstten bakıyorlardı ..o günler geçti ..burda bilinçlenenler bütün etrafına eşrafına bilgi veriyor insanlar bilinçleniyor ..bu forumun etkisi çok büyük .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Abi işlerine gelmiyor vw sahiplerinin .vw fiyatlarının ve prestijinin çakılmasında burdaki konuların büyük etkisi var ..vw sahipleri kendilerini farklı bir yere konumlandırmış diğer marka sahiplerine üstten bakıyorlardı ..o günler geçti ..burda bilinçlenenler bütün etrafına eşrafına bilgi veriyor insanlar bilinçleniyor ..bu forumun etkisi çok büyük .
    Aynen bunu söylüyorum kardeşim. İyi özetledin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Vw sahibş değilim hayatımda vw aracım olmadı milyontane dsg konusundan gına geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

1 milyon konu varsa 1 milyon 1 olsun. 1 milyon konunun tamamı güncel en çok yorumlanan ve en çok oylanan konularda mı? Hem memleketin derdi ne alaka? Memleketin derdinden bize ne? Konu DSG. Memleket derdi diğer alt forumlarda tartışılıyor. Iyi o zaman memleketin derdi var diye konu monu açılmasın kimse araba da almasın. Ne gerek var

Alıntıları Göster
    Okadar duyarlısın ya millete dsg bile aldırmayacak kadar otman falan yanıyor gir yanan yerlere ağaç dik daha sevaba girersin
    Forumda dsg nin ne olduğunu bilmeyen 1 tane adam varmı sence 1 tane bak 1 tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 25 Ağustos 2019; 11:48:6 >

• Ww ne para verenlere hiç acımıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Okadar duyarlısın ya millete dsg bile aldırmayacak kadar otman falan yanıyor gir yanan yerlere ağaç dik daha sevaba girersin
    Forumda dsg nin ne olduğunu bilmeyen 1 tane adam varmı sence 1 tane bak 1 tane

Alıntıları Göster
    Yaw insanları bilgilendirmek niye seni gocunduruyor anlayamıyorum. Sende satış temsilcisi misin yoksa? Isteyen alır istemeyen almaz. Bilerek almakla bilmeden almak aynı şey mi? Sen bütün herkesin foruma üye olduğunu mu sanıyorsun? Uye olmadan takip edenler yok mu olamaz mı? Araştırma yapıp bu konulara ulaşanlar olamaz mı? Misal ben yıllarca üye olmadan forumu takip ettim sonra üye oldum. Forumda yazılanları pek ala dikkate alıyordum. Yazılanları analiz ediyordum kararımı ona göre veriyordum. Fidan konusuna gelince ekmedigimi nerden biliyorsun?

• Bu haberleri araştırdığımda geçekten doğru olduğunu ve mahkemelerde birsürü davanın olduğunu gördüm hiç uğraşmaya gerek yok vw grubundan birebir değişim 10 yıl boyunca garanti vermez ise arabaları alınmaz net

• quote:

Yaw insanları bilgilendirmek niye seni gocunduruyor anlayamıyorum. Sende satış temsilcisi misin yoksa? Isteyen alır istemeyen almaz. Bilerek almakla bilmeden almak aynı şey mi? Sen bütün herkesin foruma üye olduğunu mu sanıyorsun? Uye olmadan takip edenler yok mu olamaz mı? Araştırma yapıp bu konulara ulaşanlar olamaz mı? Misal ben yıllarca üye olmadan forumu takip ettim sonra üye oldum. Forumda yazılanları pek ala dikkate alıyordum. Yazılanları analiz ediyordum kararımı ona göre veriyordum. Fidan konusuna gelince ekmedigimi nerden biliyorsun?

Alıntıları Göster
    Hafi git bi dsg konusuda sen aç vatana millete faydan olsun

• quote:

Hafi git bi dsg konusuda sen aç vatana millete faydan olsun

Alıntıları Göster
    Gerek yok burda hazır açılmışı var zaten.

• Konu sahibi haklı beyler.avrupada yada ABD'de kullanıcılarına tanıdığın hakkı Türk kullanıcılarına tanımıyorsun, insanları keriz yerine koyuyorsan kimse kusura bakmasın ama bunun adı itelemedir.

• Nasıl bir tipsin sen ya. Babam benim çok zengin fıstık benim olacak diyen çocuk gibi birşeysin kesin.

• Ufff bu ne ya?

Sigara içerken bakayım ne var ne yok diye giriyorum, iki üç gündür dsg, aşağı, DSG yukarı. Sıktıniz.

Boş boş konular

Olan bir durum. İlk defa oluyor gibi gene 2012 öncesine döndük.

Patlamazsa .... Bozulmazsa..... Dağ başında birakmazsa.... Ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 25 Ağustos 2019; 13:29:30 >
  • quote:

Gerek yok burda hazır açılmışı var zaten.

Alıntıları Göster
    Tombalaaaaa
    Kendinle ters düştünmü şimdi, boş muhabbet yaptığını onaylayın resmen
    Biz ne diyoruz sabahtan beri 1 milyon konu var ne gerek var demiyormuyuz

• quote:

Tombalaaaaa
    Kendinle ters düştünmü şimdi, boş muhabbet yaptığını onaylayın resmen
    Biz ne diyoruz sabahtan beri 1 milyon konu var ne gerek var demiyormuyuz

Alıntıları Göster
    Hoaydaaa. Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamamakta ısrarcısın. 2 defa yazdım bu 3 olacak. 1 milyon konunun tamamı şu anda üstlerde mi? Veya en çok yorumlananlarda mı? Yok değil mi? Halihazırda bu konu var ve konuşuluyor. Yeni konu açmanın ne gereği var?

• forumun adını dsg ve vw düşmanları buluşma noktası yapın bari
    bıktık aynı konunun ısıtılıp getirilmesinden, almayın kardeşim tamam hiçbiriniz almayın, dünyanın en en kötü patlak şanzımanı bu dsg
    alan da alsın herkesin kendi keyfi bilir, dsg si olmayanların dsg derdi bitmedi gitti, biz 4 yıldır kullanıyoruz sorun yok, derdi burdaki üyelere düştü
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    Alan memnun, satan memnun.
    Gerisine karışmak sana düşmez ki.
    Boşver.

• quote:

Hoaydaaa. Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamamakta ısrarcısın. 2 defa yazdım bu 3 olacak. 1 milyon konunun tamamı şu anda üstlerde mi? Veya en çok yorumlananlarda mı? Yok değil mi? Halihazırda bu konu var ve konuşuluyor. Yeni konu açmanın ne gereği var?

Alıntıları Göster
    Yazdıkça batıyorsun daga fazla ezmicem seni

• quote:

Yazdıkça batıyorsun daga fazla ezmicem seni

Alıntıları Göster
    Kimin ezildiği ortada. Daha 3 defa tekrarlanan şeyi anlamıyorsun. 3 defa tekrarlanan şeyi anlamayan aklınla mı beni ezeceksin? Git 40 fırın ekmek ye de öyle gel.

• quote:

Kimin ezildiği ortada. Daha 3 defa tekrarlanan şeyi anlamıyorsun. 3 defa tekrarlanan şeyi anlamayan aklınla mı beni ezeceksin? Git 40 fırın ekmek ye de öyle gel.

Alıntıları Göster
    Sodyal medya neden buladar popüler biliyormusun
    Günlük hayatında önüne çay koyamayacak insan burda sana git 40 fırın ekmek ye diyebiliyor
    Sen 1 milyon defa tekrarlanan şeyi anla önce kendi yazdığını anlayıp ona göre yaz sonraki yazdığını sonra gel

• DSG arızasını bilmeyen kalmadı bence. Alanlar bunu bilerek alıyor hala neyin tatavası bu anlamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.