Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (481. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.275
Cevap
55
Favori
1.052.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu yeni pololari oyuncak gibi yapmislar. Bende 2004 var arkadasin 2013 ile değiştirdik surmek için ne konfor var ne güç. Benim 9 yaş büyük poloma hasta kaldı arkadaşım. Ben ilerde uzerine fark koyup 2010 yada 2011 jetta almayı düşünüyorum. Şöyle süt beyaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apa_che A kullanıcısına yanıt
    anladım o zaman sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen24

slm,
    1.4 comfortline dsg siyah esp'li yokuş kalkışlı polo siparişi verdim 43200. fakat kararsızım belki çok fazla konuşulmuştur ama dsg ile ilgili problemler devam ediyor mu hala.
    yoksa manuel mi düşünseydim.

dsg de sorun sans ısı acıkcası polo dıger b segemntıne gore cok ıyı bır arac en azından malzeme kalıtesı olarak motor bakımından. ıcı kucuk ama ıkı kısılık bır aıle ısenız benım gıbı hıc sorun olmuyor. Ama ımkan varsa dızel almanızı onerırım guc cekıs olsun bır kere pısman olmadım kı motor kulakcıgı bıle kırdım patınaja dusmekten, cunku aracım chıplı su an 130 bg 300nm tork var ve tsı 160 lıklar harıc gecılmıslıgım yok dsg dızelde cok para acıkcası o paraya azda kullanırım dıyorsanız golf 1.2 tsı bakın ust segment her zaman ıyıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Ya bu yeni pololari oyuncak gibi yapmislar. Bende 2004 var arkadasin 2013 ile değiştirdik surmek için ne konfor var ne güç. Benim 9 yaş büyük poloma hasta kaldı arkadaşım. Ben ilerde uzerine fark koyup 2010 yada 2011 jetta almayı düşünüyorum. Şöyle süt beyaz

Aynen.. Özellikle gövde boyası çok dandik..

• 2012 kasım ayında 1.4 polo comft.manuel vites beyaz renk aldığım aracı satmak istiyorum bi sıkıntı yok araçta
    aciliyeti yok, ev teslimatında nakit gerekeceği için satmak zaruri olacak gibi keşke satmasam da..
    bi kaç sitede 34bin yazan olmuş
    sizce ne kadara satılır fiyatlar?
    nedir gerçekçi olursak
    teşekkür ederim
  • 2006-2008 arası manual vitesli-ABS li polo arıyorum. renk olarak beyaz ya da gri olabilir.
  • 24 Eylül 2013 tarihli Zamlı pololarınız hayırlı olsun
    Polo 1.4 comfortline manuel 35500 den 35900 e çıkmış fiyat 400tl zam gelmiş.
    Polo 1.2 70 PS Trendline 32.100 TL
    Polo 1.4 85 PS Comfortline 35.900 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Comfortline 41.700 TL
    Polo 1.4 85 PS Chrome Edition 39.500 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Chrome Edition 45.300 TL
    Polo 1.2 TDI 75 PS Trendline 40.400 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Comfortline 44.200 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG Comfortline 49.600 TL
    Polo BlueMotion BlueMotion 44.300 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apa_che -- 24 Eylül 2013; 12:28:26 >
  • dövizdeki artış dediler arttı
    e şimdi neden arttı polo için örneğin bende sıfır aldım benden bir ay önce alanlar 1.4 man.comf. polo yu 32bin
    aldık demişti
    şimdi 35900 donanım olarak ek hiçbirşey yok direksiyonda bi kaç gereksiz düğme dışında
    bir yaşındaki aracı aldığı fiyata satan çok olur galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: apa_che

24 Eylül 2013 tarihli Zamlı pololarınız hayırlı olsun
    Polo 1.4 comfortline manuel 35500 den 35900 e çıkmış fiyat 400tl zam gelmiş.
    Polo 1.2 70 PS Trendline 32.100 TL
    Polo 1.4 85 PS Comfortline 35.900 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Comfortline 41.700 TL
    Polo 1.4 85 PS Chrome Edition 39.500 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Chrome Edition 45.300 TL
    Polo 1.2 TDI 75 PS Trendline 40.400 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Comfortline 44.200 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG Comfortline 49.600 TL
    Polo BlueMotion BlueMotion 44.300 TL

23 ü akşam işi bitirdim 500TL zam bana denk gelmedi kıl payı

• arkadaşlar kauçuk paspas alan var mı? heryerde serviste oem 55 lira diyorlar servisi aradım 'hiçbir vw servisi satmaz o fiyata 141 lira bizdeki' dedi. yakın zamanda alan varsa nereden kaça aldığını söyleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memory Remains

arkadaşlar kauçuk paspas alan var mı? heryerde serviste oem 55 lira diyorlar servisi aradım 'hiçbir vw servisi satmaz o fiyata 141 lira bizdeki' dedi. yakın zamanda alan varsa nereden kaça aldığını söyleyebilir mi?

Ben aldım parcaci arkadaşım var vw avekten getirtti 50 tl. Paspas sonuçta her yeri orjinal olsa ne olur 150.tl olurmu hiç en iyi paspas michlen o bile 70-80 tl

• kalyoncu1 kullanıcısına yanıt
    avek'ten alabilir miyim bende yani? size özel bir durum muydu? bu arada kocaeli vw verdi yukarıda ki cevabı. polo forumunda da herkes servisten almış ama bu beyefendiler ısrarlı, hiçbir servis satmazmış 50 liraya paspas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memory Remains

avek'ten alabilir miyim bende yani? size özel bir durum muydu? bu arada kocaeli vw verdi yukarıda ki cevabı. polo forumunda da herkes servisten almış ama bu beyefendiler ısrarlı, hiçbir servis satmazmış 50 liraya paspas.

Yok bana özel Bi durum değil ben daha önce 2004 polo içinde 38 tl tamastan aldım telle arayın sorun varsa gıdın alın vardır zaten

• kalyoncu1 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam
  • Arkadaşlar herkese merhaba umarım soruma bir cevap bulabilirim.
    2012 model 1.4 dsg polo ya sahibim aracım şu an 20000 km de fakat son zamanlarda benzini biraz fazla yakmaya başladı. Bunun nedeni acaba ne olabilir ?
    Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.
  • İlk aracım olan Polo'mla 15 bin km'yi devirdim ve 15 bin bakımı için servise götürmem gerekiyor. Servis olayı hakkında bilgi verebilecek olan arkadaşlar var mı ? Randevu vs için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Arkadaşlar herkese merhaba umarım soruma bir cevap bulabilirim.
    2012 model 1.4 dsg polo ya sahibim aracım şu an 20000 km de fakat son zamanlarda benzini biraz fazla yakmaya başladı. Bunun nedeni acaba ne olabilir ?
    Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.

Benzin 5 tl olunca lpg yaptırmayı unutmuşsunuz ondan fazla yakiyodur

• 2010-2011 model polo 1.6 dizeller ne kadar yakıyor acaba? 100km'de kaç lt tüketimi var? Ya da km'de şehir içi kaç kuruş acaba?
  • arkadaşlar merhaba. 2008 1.4 basicline 55bin km de bir araç var. değişen plastik ön tampon var,2 de lokal boyası var .24.000 fiyat aldım emekli bayan öğretmen kullanmış. fiyat nasıl arkadaşlar sizlere danışmak istiyorum. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. donanım olarak basicline comfortline ve trendline a göre çok mu boştur ?

araç bu arkadaşlar... yorumlarınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayandan-cok-temiz-2008-polo-137745160/detay
  • arkadaşlar selamlar aranıza yeni katıldım forumu çok takip ederdim ama sizinle beraber olmak bu güne kısmetmiş.
    işyerinde çalışan bi abimizin polosu var satmak model yükseltmek istiyor, ben de tanıdık ve hile huraf kilometrede hasar kaza belada yalan olmadığı için arbayı almak istiyorum yanlız bir sorun var,
    arabanın özellikleri;
    2008 1.4 benznli trendline (hiç lpg takılmadı)
    araç 48.000 kilometrede (orjinal)
    absli olduğunu söyledi ama ben kontağı çalıştırdığımda abs ışığını göremedim yaşlı adam yanlış biliyor da olabilir
    arabanin sahibi çok titiz kılçık biri olduğundan her 10bin kilometrede bakımını aksatmaz yaş tahtaya basmaz en ufak bir sorunu hemen giderir o konuda müsterihim
    arabanın sorununa gelince sol yandan buna bi araç vurmuştu serviste gitti kılçık olduğu için sol ön kapıyı ve sol çamurluğu yetkili serviste değiştirmişti, bu hasardan dolayı tramerde 6.250 tl hasar kaydı çıkıyor
    arabayı aile dostu da olduğumuz için bana en son 21.000 liraya bıraktı
    bugün tekrar arabaya alıcı gözüyle bi gttim baktım anlaştık sonra eve geldim adam benden snra kapıyı çamurluğu değiştirttiği servisteki çocuğa sormuş daha bişeyi var mı arabanın tanıdığa veriyorum diye, servisteki çocuk abi arabayı tanıdık birine verme sol orta direkte 1 mm kayma var araba uzun yolda sola çeker yabancıya satsan daha iyi olur sonra adamla papaz olmayın falan demiş
    bu adam da bunları anlattı bana bu haliyle 20.000 liraya vereceğini ama 3 5 sene arabaya biniceksem satarken zarar edeceğimi bizle papaz olmamak için almasan daha iyi falan dedi

araba o kadar temiz ki kilometresi orjinal ve fiyatı da uygun gibi geldi bana
    sizce bu fiyata bu araba alınır mı yardımcı olursanız minnettar olurum size

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.