Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
54
Favori
1.052.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yılda 7 bin kilometre diyorsan dizel almanın en ufak bir artısı yok bence. aradaki fiyat farkını ne yakıttan ne de ikinci elde satarken çıkartabilirsin. benden söylemesi zevk meselesidir ve gereksiz tartışma yaratmak istemem ama bir polo sahibi olarak 47.000 lira vermek bana çok mantıklı gelmiyor. gerçi öğrenciyim diyorsan sorun olmaz şahsen bana ufak gelmeye bile başladı şimdiden bagaj vs :) yine de hayırlı olsun.
  • arkadaş bu polo larda hep öğrenci arabası olmuş yaa gerçi ck görmüyorum bilkent in kampüsünündeki araçları çekmiş bi başlık açmışlardı..kapitalizm işte ne kadar bi değer ürettiğinin önemi yok önemli olan ne kadar talep edildiği ....

istediğin opsiyonları bulabileceğin elinde senın kafandaki araca yakın bir model olan mutlaka satıcı bir savardır bursa izmit ve istanbul içi diğer şubelerle de görüşmeni tavsiye edrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 1 senedir süren araştırma sonucu sonunda Polo 1.6 TDI DSGye karar verdim.Aslında çok yol yapmıyorum yılda maks. 7 bin km yapıcam fakat öğrenci olduğum için tamam arabanın parası benim cebimden çıkmıyor ama yakıt parası dert olmasın + performans + 2.elde çabuk satabilme nedeniyle dizel tercih ediyorum.
    Şimdi gelelim asıl konuya bugün gidip Doğuş Otoyla görüştüm , ben kafamda Şeker Beyazı renk + sis farı + elektrokrom iç ayna gibi bir kombinasyon oluşturmuştum fakat bu araç için sipariş geçilmesi gerekiyor ve en erken 4 ayda gelir dediler.Şuan arabaya ihtiyacım yok fakat yaza mutlaka altımda olması lazım bu yüzden teslimat süresi 4 ayı geçerse bu seçenek bana uymaz.Sizce dedikleri gibi 4 ayda getirebilermi yoksa sarkarmı ? Fiyatıda 47400 fakat herhangi bir indirim yapmıyorlar.
    Diğer bir seçenekte hazır gelecekler arasında bir tane opsiyon eklenmemiş refleks gümüş renk var mart başında geliyor ve liste fiyatı 47300 fakat herşey dahil 46900e bırakıyorlar.

Sizce hangisini tercih etmeliyim ? Şimdiden teşekkürler.

Polo müthis bir araba cok memnunum
    Senin yerinde olsam 0 polo bekleyecegime 2 el temiz golf alirim(bi öneri...)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

Orijinalden alıntı: ndr777

Arkadaslar herkese iyi forumlar bu Polo Fan Edition ile ilgili bir kac sorum olacak pm den mesaj atarsa bilen bir arkadas cok sevinirim zira forumu doldurmak istemem tesekkurler

Buradan yazsan daha iyi olmaz mı , merak ettim :)

ya usta yıl sonuna dogru aracimi degistirmeyi dusunuyorum polo'yu da epeydi takip ediyorum ve begeniyorum tabii bu arada favorim Fan Edition !!! Ancak forumlarda 200 adet uretilmis gibi yazılar okudum dogru mudur oyleyse bana kalmaz % 100 yanılıyor muyum : /

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin8584

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 1 senedir süren araştırma sonucu sonunda Polo 1.6 TDI DSGye karar verdim.Aslında çok yol yapmıyorum yılda maks. 7 bin km yapıcam fakat öğrenci olduğum için tamam arabanın parası benim cebimden çıkmıyor ama yakıt parası dert olmasın + performans + 2.elde çabuk satabilme nedeniyle dizel tercih ediyorum.
    Şimdi gelelim asıl konuya bugün gidip Doğuş Otoyla görüştüm , ben kafamda Şeker Beyazı renk + sis farı + elektrokrom iç ayna gibi bir kombinasyon oluşturmuştum fakat bu araç için sipariş geçilmesi gerekiyor ve en erken 4 ayda gelir dediler.Şuan arabaya ihtiyacım yok fakat yaza mutlaka altımda olması lazım bu yüzden teslimat süresi 4 ayı geçerse bu seçenek bana uymaz.Sizce dedikleri gibi 4 ayda getirebilermi yoksa sarkarmı ? Fiyatıda 47400 fakat herhangi bir indirim yapmıyorlar.
    Diğer bir seçenekte hazır gelecekler arasında bir tane opsiyon eklenmemiş refleks gümüş renk var mart başında geliyor ve liste fiyatı 47300 fakat herşey dahil 46900e bırakıyorlar.

katılıyorum sana arkadaşım... ben golf de kullandım mükemmel araba...ikinci el alsın ve de satarken yine peynir ekmek gibi satılır valla...

• @pandelis
    50 bin tl civarı bir araba baktığım için 47 bine polo bana en uygunu bu paraya 1.6 102hp golf dsgde alabilirim ama hem o kadar büyük bir araca ihtiyacım yok hemde yakıt tüketimi açısından polo daha sevimli diyebilirsiniz 1.4 dsg neden almıyorsun arada 7-8 bin tllik fark var fakat satarken ben dizeli zaten 3-4 bin daha pahalıya satıcam yakıttan karımda toplamda 2-3 bin tl civarı oluyor yani kafa kafaya geliyor gibi birşey bunun yanında performans artısı var ayrıca biz ticaretlede uğraşmadığımız için elde kalıcak 7-8 bin tl bize ekstra kar getirmeyecek

@sinanusta
    Dediğiniz gibi pololar genelde öğrenci arabası özelleri bilmiyorum ama bizim okulda baya gördüğüm oldu.
    Bugün sadece doğuş oto ve aveke baktım yarın diğer bayileride arayıp sorarım dediğiniz gibi belki bulabilirim en azından sis farı olsun.

@Yasin8584
    Şuan ihtiyacım olmadığı için beklemek sorun değil , 2.el düşünmüyorum ve golf yukarıda belirttiğim gibi benim için büyük

Cevaplar için teşekkürler.

• quote:

Arkadaşlar merhaba,

Sende bızım gıbı ogrencıysen kesınlıkle dızel al ,yılda 7 bın dersın 15bıne cıkartırsın cunku uzun yol, dur kalk olsun az yakıcagı ıcın ınsan mınubuse mı bıncem arabam var derken deyıp cok gezıyor. Fazla bır opsıyon secmememışin o yuzden bence beklemeye degmez bır ayna ıcın beyaz bulursan kacırma al derım cunku bulusmada koyu renklı araclar cok cızılmıs ve solmus bakımı zor oldugu ıcın goze batıyor kesınlıkle acık renk almalısın bence. 30 lıralık dızelle 90km ıle 140km arası gıdıyorum sehırıcı sehırdısı karısık

• öğrenci arkadaşlar nerde okuyosunuz ne okuyorsunuz merak ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin8584

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Evet hatta 0 km golf 1.4 comfortline 47200TL tabii DSG istersen 53600TL oluyor. DSG şart değilse yıllık 7bin km yapcağın için benzinli alabilirsen çok akıllıca bir seçenek olur aynı fiyata tüm güvenlik donanım +konfor ve golf ayrıcalıkları olur

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

öğrenci arkadaşlar nerde okuyosunuz ne okuyorsunuz merak ettim?

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakultesi 3.sınıf İstanbullu olduğum için poloyu istanbuldan alıp sivasa götürücem sivastada geçen sene açıldı bir vw bayi fakat istanbuldan almak istiyorum

@erdim11
    Valla beni bir sen anladın dediğim gibi bizim arabaları sağolsun ailemiz alıyor fakat yakıt parasını harçlığımızdan karşıladığımız için ne kadar az yol yapılsada öğrenci için dizel daha mantıklı ve dediğin gibi ben minimum 7bin hesapladım o rahat 10bin olur

• quote:

@pandelis
    50 bin tl civarı bir araba baktığım için 47 bine polo bana en uygunu bu paraya 1.6 102hp golf dsgde alabilirim ama hem o kadar büyük bir araca ihtiyacım yok hemde yakıt tüketimi açısından polo daha sevimli diyebilirsiniz 1.4 dsg neden almıyorsun arada 7-8 bin tllik fark var fakat satarken ben dizeli zaten 3-4 bin daha pahalıya satıcam yakıttan karımda toplamda 2-3 bin tl civarı oluyor yani kafa kafaya geliyor gibi birşey bunun yanında performans artısı var ayrıca biz ticaretlede uğraşmadığımız için elde kalıcak 7-8 bin tl bize ekstra kar getirmeyecek

@sinanusta
    Dediğiniz gibi pololar genelde öğrenci arabası özelleri bilmiyorum ama bizim okulda baya gördüğüm oldu.
    Bugün sadece doğuş oto ve aveke baktım yarın diğer bayileride arayıp sorarım dediğiniz gibi belki bulabilirim en azından sis farı olsun.

@Yasin8584
    Şuan ihtiyacım olmadığı için beklemek sorun değil , 2.el düşünmüyorum ve golf yukarıda belirttiğim gibi benim için büyük

Cevaplar için teşekkürler.

Bende golf önerisi yaptım ama gerekli cevabı burada vermişsin zaten önemli olan senin içine sinmesi şimdiden hayırlı olsun

• renk konusunda özel bir tercihin yoksa bence de açık renkli al :) şahsen ben siyah aldım gerçi siyah rengini de seviyorum ama çok kir tutuyor ve daha küçük görünüyor inan :)
  • sivasta tıp okuyorsan bence çorumu bi ara derim orda ahmet diye genç bi arkadaş var satış temsilcisi belki istediğine yakın bi arac bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanusta -- 26 Ocak 2012; 22:39:11 >
  • Şimdi teklif formunu incelerken farkettim arka frenler yeniden disk olmuş

@boyiee
    teşekkürler

@pandelis
    Siyah bakımı cidden korkutucu Bulabilirsem beyaz ilk tercihim.
  • @sinanusta İstanbu unıversıtesı otomatıv teknısyenlıgı
    @MINERVAL aynen kardesım al dızel kafan rahat olsun ogrencıyız bız metrobus gecse araba var derız ,kapının onunde mı yatıcak kullanıcam tabı derken 15bın olur
  • @minerval : dizeller her zaman diskti :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

Arkadaslar herkese iyi forumlar bu Polo Fan Edition ile ilgili bir kac sorum olacak pm den mesaj atarsa bilen bir arkadas cok sevinirim zira forumu doldurmak istemem tesekkurler

Buradan yazsan daha iyi olmaz mı , merak ettim :)

ya usta yıl sonuna dogru aracimi degistirmeyi dusunuyorum polo'yu da epeydi takip ediyorum ve begeniyorum tabii bu arada favorim Fan Edition !!! Ancak forumlarda 200 adet uretilmis gibi yazılar okudum dogru mudur oyleyse bana kalmaz % 100 yanılıyor muyum : /

Vallahi yilbasindan once bakmistim , sonuncusunu 1 gun once sattim demisti. Tekrar gelecegine dair bilgi yok. Gelse de ayni fiyattan mi gelir bilinmez. Yani 37'ye mi satarlar yoksa comfortline'in ustune opsiyon eklemissin gibi mi satarlar bilemem..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 ay önce ben alırken corumda fan edition vardı...
  • Polo alinacaksa beyaz alinir baska altarnetifi yok...
    Siyahin uzerinde inanilmaz cizikler oluyor gökkuşağı gibi bulusmada gorduk arkadaslar gözü gibi baktigi halde firca bile vurmadigi halde üzeri gök kusagi gibi:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandelis

@minerval : dizeller her zaman diskti :)

Bunu bilmiyordum

@ndr777
    Eğer düz vites bakıyorsanız doğuş oto esenyurt şubesinde showroomda 1 adet fan edition var.
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.