Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
54
Favori
1.052.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bizler başka şehirlerdeyiz buluşmaya katılamıyoruz ama fotoları eklerseniz memnun oluruz
  • bu arada beni hala eklememişssiniz 2012 1.4 comfortline reflex gümüş afyon
  • bi ara 500 km gelip bende katılıcam bu etkinliğe. burAYAda yazıyorum . yaz aylarında gelecem valla. bursa da severim işstanbul da. bursa olursa hem ziyaret hem ticaret, istanbul olursa hem ziyaret hem ziyaret.. burayada söz olsun yazdıklarım..
  • Arkadaşlar benide ekleyin lütfen foruma. 2010 1.4 DSG Comfortline Şeker Beyazı İzmir ;) Herkese günaydınlar..

Araca sis farı ve çelik jant taktırmayı düşünüyorum, forumda mutlaka bahsedilmiştir ama açıkçası 140 sayfayı gözden geçirmek biraz zor geldi :) Servismi yoksa dışarıdan mı bu işi halletmeliyim? Çelik jantta Boavista jant düşünüyorum ama boyutu konusunda kararsızım, kullanan arkadaşlar görüşlerini kısaca paylaşabilirler mi acaba?

İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cago1903 -- 22 Ocak 2012; 10:30:54 >
  • baros07 iyi bak hocam eklemiştim geçen hafta.

bjk11111bjk ekliyorum hemen. Servisten jant almanızı tavsiye etmem çok pahalı olur. 15-16 inç tavsiye ediliyor. 15 küçük kalır, 16 ideal boy. 17 inç ise konforu azaltır, tüketimi artırrır diyenler var, ama kullanan memnun Türkiye yollarında dikkat etmek lazım 17 inç ile birlike 40 yanaklı lastikler takıldığı için sıkıntı yaratabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefau571

quote:

Orijinalden alıntı: amman

Arkadaslar merhaba,
    forumu takip etmeye yeni basladim
    bu sorunun yeri burasi mi bilemiyorum fakat
    istanbul'da onerebileceginiz sizin de aracinizi satin aldiginiz VW yetkili saticisi hangisidir acaba ?
    TSK

Rekor erel ve kartal doğuşla ilgili yorum yapabilirim.Kartal doğuştan uzak durun.Rekordan çok memnun kaldık transporteri alırken.Erele daha çok servis için gittik ama ilgi alaka normal.

Yorumunuz icin tesekurler sefa
    avrupa yakasindaki bayiler ile ilgili yorum yapabilecek arkadas var mi acaba yakin zamanda BM almayi dusunuyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

baros07 iyi bak hocam eklemiştim geçen hafta.

bjk11111bjk ekliyorum hemen. Servisten jant almanızı tavsiye etmem çok pahalı olur. 15-16 inç tavsiye ediliyor. 15 küçük kalır, 16 ideal boy. 17 inç ise konforu azaltır, tüketimi artırrır diyenler var, ama kullanan memnun Türkiye yollarında dikkat etmek lazım 17 inç ile birlike 40 yanaklı lastikler takıldığı için sıkıntı yaratabilir.

özür dilerim dikkat etmemişim hocam
  • İstanbullu Polocular buluşurken bende polomu yıkıyayım dedim. Ama birde ne göreyim fotoları sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar benim ön farlarımda sıkıntı yok ancak Stoplara bir bakın. Pek hoş olmadı.

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'
  • bu farlar stoplar yüzünden bizim poloları da geri çağırır vw çünkü genel bi problem gibi görünüyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

İstanbullu Polocular buluşurken bende polomu yıkıyayım dedim. Ama birde ne göreyim fotoları sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar benim ön farlarımda sıkıntı yok ancak Stoplara bir bakın. Pek hoş olmadı.

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'

Hocam bizde aldığımızda böyleydi servise gittik hemen değiştirdiler.
  • Demek ki bize de servis yolu gözüktü.

Ayrıca bakınırken gördüm buyurun orjinal boavista jantlar ve lastikleri :D 3.000,00 liracık yazmış satan arkadaş :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-polo-6r-jant-ve-lastik-takimi-orjinal-71786811/detay
  • valla acıkcası farlar stoplar derken bazılarında arıza ışıkları bunları vw ye hiç yakıştıramadım ve anlıyorum ki vw nin malzemeleri kaliteli olsada montajda hata yapılıyor bunun başka bir açıklaması yok yıllarca clio forumu takip ettim sıfır araçlarda kesinlikle buna benzer problemler duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Aynen bizde Bursada bir buluşmaya ayarlayalım gönül ister ki tüm polocular birlikte olsn. Ama bir kere arabayla istanbula geldim 2. ye beni Beşiktaş Bebek yolu arası bi yerlere sokabilecek birini tanımıyorum :D

başka bursadan tanıdığın var mı burda? 4-5 kişi olsak yaparız valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

valla acıkcası farlar stoplar derken bazılarında arıza ışıkları bunları vw ye hiç yakıştıramadım ve anlıyorum ki vw nin malzemeleri kaliteli olsada montajda hata yapılıyor bunun başka bir açıklaması yok yıllarca clio forumu takip ettim sıfır araçlarda kesinlikle buna benzer problemler duymadım

hocam aracların genel olarak ispanya da yapılmasından kaynaklı bence....benim araç almanya da üretildiği yazıyor seri numarasında...benm araçta Allah a şükür böle sıkıntılar olmadı...inşallah da olmaz...
  • şasi numarasının 11. harfi "Y" değil mi?
  • Buluşma resimlerini bekliyoruzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

şasi numarasının 11. harfi "Y" değil mi?

değil... almanyanın seri numarası neydi hatırlamıyorum ama forumda arkadaş paylaşım yapmış bende oradan bakmıştım...eee nasıl olsa bm değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

Buluşma resimlerini bekliyoruzzz

Daha eve varamadim dolasiyorum Eve gider gitmez ilk isim o olacak:)
  • Öncelikle merhaba, 1,6 tdi polo kullanıcısıyım arabamda yol bilgisayarı yok acaba yol bilgisayarı olan arkadaslar yakıt ısıgı yandıktan sonra aracın yaklasık kac km gidecegini söyleyebilirler mi?
  • yakıt ışı yandığında yaklaşık 7 litre kaldığını söyler klavuzda burda eğer şehir dışı sakin kullanım giderseniz 100 ve üzeri şehir içi ise 60 civarı
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.