Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (389. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
54
Favori
1.052.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anadolu yakasindan gelen varsa gelebilirim diger turlu biliyorum kendimi kaybolurum ben:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu anadolu Yakasindan giden arkadaslar
  • Erdim tamamdır buldum ben google haritadan. Şemsilepervane pm atıyorum bir konuşalım seninle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şemsilepervane

1. Köprüyü geçince 05336335279 Fatih ben, arayın beni size yolu tarif etcem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Erdim tamamdır buldum ben google haritadan. Şemsilepervane pm atıyorum bir konuşalım seninle.

Kardesim seninle konustuk ama abim büyük ihtimal uyanmaz gelmez ben 10:45 11:00 gibi seni ararim olumlu olumsuz haberdar ederim beraber gidelim

Tamam fatih abi eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 21 Ocak 2012; 22:39:38 >
  • Çok güzel resimler koyulucak biliyorum ve içim gidiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

Çok güzel resimler koyulucak biliyorum ve içim gidiyo

atla otobuse gel kardesım araban olması sart degıl ya
  • quote:

Nerde oturuyorsun kardesim?

• quote:

Orijinalden alıntı: amman

Arkadaslar merhaba,
    forumu takip etmeye yeni basladim
    bu sorunun yeri burasi mi bilemiyorum fakat
    istanbul'da onerebileceginiz sizin de aracinizi satin aldiginiz VW yetkili saticisi hangisidir acaba ?
    TSK

Rekor erel ve kartal doğuşla ilgili yorum yapabilirim.Kartal doğuştan uzak durun.Rekordan çok memnun kaldık transporteri alırken.Erele daha çok servis için gittik ama ilgi alaka normal.
  • quote:

quote:

Hocam ben bahçelievlerde oturuyorum. Ama gelmeye çalısıcam yarın bi şekilde.
  • quote:

quote:

quote:

Kardesim anadolu yakasinda olsaydin alirim seni beraber giderdik

• Tüm poloculara armağan ediyorum. Sabah saatlerinde yavaş yavaş giderken çok keyif veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rallyman -- 23 Ocak 2012; 3:08:35 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kardesim anadolu yakasinda olsaydin alirim seni beraber giderdik

Teşekkür ederim hocam düşünmeniz yeter.

• Haritadan baktim gel git 100 km yol yapacam ha ona göre:)menemen acılı olsun sana zahmet abicim:)telefondan bakarim sanirim hava alanin orasi anladim gibi:) bu arada adım Yasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin8584 -- 21 Ocak 2012; 23:46:37 >
  • quote:

Haritadan baktim gel git 100 km yol yapacam ha ona göre:)menemen acılı olsun:)telefondan bakarim sanirim hava alanin orasi anladim gibi:)

ok acılı yaptırırız...
  • Aynen bizde Bursada bir buluşmaya ayarlayalım gönül ister ki tüm polocular birlikte olsn. Ama bir kere arabayla istanbula geldim 2. ye beni Beşiktaş Bebek yolu arası bi yerlere sokabilecek birini tanımıyorum :D
  • quote:

Haritadan baktim gel git 100 km yol yapacam ha ona göre:)menemen acılı olsun sana zahmet abicim:)telefondan bakarim sanirim hava alanin orasi anladim gibi:) bu arada adım Yasin

havaalanından yukarı kaptır sagında rodınson otel zaten tepeye cıktınmı sagda sapak var florya sapagı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Aynen bizde Bursada bir buluşmaya ayarlayalım gönül ister ki tüm polocular birlikte olsn. Ama bir kere arabayla istanbula geldim 2. ye beni Beşiktaş Bebek yolu arası bi yerlere sokabilecek birini tanımıyorum :D

Hele bir iki kere bulusup kadtoyu saglamlastiralim bakalim olur ya belki biz bursaya geliriz :)
  • Yarın elinde olan krom şerit getirirse çok iyi olur. Olmayanlara da yapıştırırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Yarın elinde olan krom şerit getirirse çok iyi olur. Olmayanlara da yapıştırırız.

Krom serit nereye yapiliyor ki uygulama yapan var mi ben sis farlarimi getirecem fikir sahibi olsun almak isteyenler diye daha takamadim:)
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.