Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (351. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.275
Cevap
55
Favori
1.052.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bgrbr

http://www.ebay.com/itm/ES878T-ERISIN-7-VW-CAR-MULTIMEDIA-SYSTEM-GPS-TMC-DVB-T-IPOD-BLUETOOTH-USB-SD-CD-/380397341626?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item589172cbba#ht_10676wt_960
    arkadaşlar yine cevap alamıyorum yaaa bu seti alsam nerde taktırabilirim acaba bilen var mı? kendim takacaksam da nasıl olacak bu iş araç üzerindeki seti nasıl sökebilirim?

bunu alırsanız eğer, 2. siparişi de ben vermek istiyorum. Alırsan haber et lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: mohican

quote:

Orijinalden alıntı: bgrbr

http://www.ebay.com/itm/ES878T-ERISIN-7-VW-CAR-MULTIMEDIA-SYSTEM-GPS-TMC-DVB-T-IPOD-BLUETOOTH-USB-SD-CD-/380397341626?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item589172cbba#ht_10676wt_960
    arkadaşlar yine cevap alamıyorum yaaa bu seti alsam nerde taktırabilirim acaba bilen var mı? kendim takacaksam da nasıl olacak bu iş araç üzerindeki seti nasıl sökebilirim?

bunu alırsanız eğer, 2. siparişi de ben vermek istiyorum. Alırsan haber et lütfen.

Alırsanız banada haber verin bnde varın..yanlız burada kimse kesin al şurda taktırırsın diyemez kimseden böle 1 şey bekleme..risk sonuçta ama bn varım süper 1 alete bnziyo

• quote:

Orijinalden alıntı: hun_estergon

quote:

Orijinalden alıntı: markis

quote:

Orijinalden alıntı: şemsilepervane

çok takılmayın gayet normal öyle olması benim aracımda da aynı olay mevcut bu bir problem değil araç dururken yaşanan olay bu direksyonu çevirdiğinizde elektronik olduğundan motoru enerji çekiyo hatta dikkatli dinleyin zzzzzzzzzz sesini duyarsınız bile bu gayet normal

ayak aydınlatması için araçta hazır devre var mı yok mu arkadaşlar?

bu arada
    sakın jant kapaklarınızı düşürmeyin doğuş oto tanesini 75 liraya satıyor:)

bu arada sis farı isteyen arkadaşlar
    http://www.eliftuning.com/Volkswagen-Polo-6R-2009-sonrasi-Sis-Lamba-Seti_37671.html#0

orjinal sis farı değil bunlar...

takma abi bu sisleri kibrit kutusu kadar bişy görüncek orda çok dandik. çakmak ateşi kadar aydınlatır bunlar sissiz kalsın aracın genede takma.

Aynen çok dandik bunlar hiç gerek yok. Aracın görüntüsü dahada kötü olur. Orjinalinin aynısı olsaydı alıcaktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xawuz

bir kaç sorum olcak arkadaşlar
    1.4 dsg araçımda bugun gaz pedalında titreme hissettim sanki başına gelen varmı yoksa hayal mi gördüm ve 1 den 2 gecerkn biraz sallantılı gibi ???
    Birde Climatronic in kapanması konusu kafamı cok karıstırdı.araç teslim alırken söylediği fan seviyesi ayarını sola dogru sonuna kadar kapatıyoruz sonra bir kere bastırıyoruz .tekrar bir sol yaptımızda kapanıyo gibi bana saçma gelen bi sekilde tarif etti ordaki arkadaş.

ama gel gelelim dediği sekilde kapanıyor.ama fan seviyesini sonuna kadar kapattıktan sonra birkaç kere sola cevirdiğim dede kapanıo ve o kontrolde öle bastırmalı bi fonksiyonu oldugunuda sanmıorum.climatronic sıkıntılı gibime gelio ama önce bi danışayım eşe dosta dedim..

(anlatıma yardımcı olma adına bi foto)

• quote:

Orijinalden alıntı: unal04

quote:

Orijinalden alıntı: markis

quote:

Orijinalden alıntı: unal04

quote:

Orijinalden alıntı: sefamegane

Polo 1.6 tdi Dsg'ye sonradan hız sabitleyici taktıran var mı? Eğer takılıyorsa Polo ailesine katılmak isterim.

tamamen şans işi elekrik kontrol ünite no ile ilgili bir durum....bu işi ender elektrnik yapıyo istanbulda...bnm poloya uymadı mesela...ancak crise kontrol opsiyonunu araç siparişinde verirsen o zaman zannediyorum ki olur..

ben taktırdm Ender de...

elktrik kontrol ünite nosuna baktılarmı?

ewet numaraya baktılar.siz de numaranızı tesbit edip arayın yapılıp yapılamadığını öğrenebilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: -REVOLUTİON-

quote:

Orijinalden alıntı: borni101

arkadaşlar belki hatırlarsanız ben 2011 polo mu pert etmiştim...neyseki kaskodan paramı alıp yenisini sipariş ettikten sonra mutlu sona ulaştım...arabama kavuştum... 2012 1.4. man. şeker beyazı,içi bej döşeme,rns 310 navi,fonk. direksiyon,sis farı,dijital klima... mtv hariç ; 33700 e aldım... bu arada yılbaşından sonra florya civarlarında poloları buluşturalım derim ben hasret gidersinler :)

Hatırlıyorum
    Hayırlı olsun Allah kazasız belasız güle güle kullanmak nasip etsin

istanbuldaysanız dövüştürürüz horozları bir ara ;)) teşekkürler bu arada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erdim11

quote:

Orijinalden alıntı: borni101

arkadaşlar belki hatırlarsanız ben 2011 polo mu pert etmiştim...neyseki kaskodan paramı alıp yenisini sipariş ettikten sonra mutlu sona ulaştım...arabama kavuştum... 2012 1.4. man. şeker beyazı,içi bej döşeme,rns 310 navi,fonk. direksiyon,sis farı,dijital klima... mtv hariç ; 33700 e aldım... bu arada yılbaşından sonra florya civarlarında poloları buluşturalım derim ben hasret gidersinler :)

hayırlı olsun kazasız belasız gule gule kullanın ıns. Aynen bulusalım floryada, sızle bırlıkte 5 kısı gelmek ıstıyordu zaten dahada artarız ıns.))

teşekkürler eyvallah. ocak 15 ten sonra müsait olurum ben inşallah daha da sayımız artmış bir şekilde görüşmek dileğiyle :))

• polo gurubuna yenı geldim 2012 polo 1.4 con. aldım bagaj kapagı ile ilgili bi sorum olucak eger bilginiz varsa sevinirim.bi kaç tane vdio seyrettım kumandadan bagaj dugmenıse basılı tutuyolar tık dıye once atıyo sonra kendı otomatık acılıyo ama benım arabamda bu olmuyo tık dıye acılıyo ama sonra zıng dıye ıtme sesı gelıyo ama bagaj kapagı yukarı dogru acılmıyo acaba bende mı sorun var yoksa o vdıyodakı arabalarda ekstra bı ozellik mi var. yardımlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum. saygılar arkadaslar buyuksun polo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasapy -- 1 Ocak 2012; 17:17:46 >
  • ya alacam da bu ölçüleri uyuyor mu ona bakcam bi bide uyum sorunu olacak mı olmayacak mı onları araştırıyorum şimdi.alet başarılı gibi görünüyor doğrusu alıp taktırdıktan sonra oda olursa inş. haber verebilirim.hiç deneyen yok sanırım bu olayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasapy

polo gurubuna yenı geldim 2012 polo 1.4 con. aldım bagaj kapagı ile ilgili bi sorum olucak eger bilginiz varsa sevinirim.bi kaç tane vdio seyrettım kumandadan bagaj dugmenıse basılı tutuyolar tık dıye once atıyo sonra kendı otomatık acılıyo ama benım arabamda bu olmuyo tık dıye acılıyo ama sonra zıng dıye ıtme sesı gelıyo ama bagaj kapagı yukarı dogru acılmıyo acaba bende mı sorun var yoksa o vdıyodakı arabalarda ekstra bı ozellik mi var. yardımlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum. saygılar arkadaslar buyuksun polo...

o vıdeodakı arac sonradan modıfıkasyonla yapılan bır arac, normalı sızınkı.. onu yapmak lazım ama vw servıslerı bılmıyor bıle nasıl yapıcagını. bagaj amortisorlerı degıstırılıp ve kılıt ayarları ıle bu ıslem tamamdır.

• Merhaba arkadaşlar, ender elektronik te araca takılan rns 510 ve b. ekipmanlar garanti için bir sorun mu?

rns 510 u nereden temin edebiliriz?servis dışında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 1 Ocak 2012; 21:30:57 >
  • tşk bilgi verdigin için.
  • Arkadaşlar 1.4 comfortline benzinli manuel vites kullanan arkadaşlar şehir içi yakıt ortalamalarını yazabilirler mi ?

Benim 8.3 lt / 100 km
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro82

Arkadaşlar 1.4 comfortline benzinli manuel vites kullanan arkadaşlar şehir içi yakıt ortalamalarını yazabilirler mi ?

Benim 8.3 lt / 100 km

şöle anlatim benm bulunduğum şehir manisa ve burda uzun asfalt yol neredeyse yok gibi hep dur kalk trafik 1.2. ve 3. viteste kullanıorum aracı...sıkışık trafik, ışıklar ve dar sokaklar çok fazla....bu şekilde olduğu için aracım 10-11 litre arası yakıo sürekli... sadece izmir istanbul yolu var manisadan geçerken arada düz yola girebilirsem 7.9 litreye kadar düşürdüm... şehirler arası uzun yolda 100-120 km arası hızla 5.9 litre ortalamayı yakaladım....bu tamamen hangi şehirde yaşadığına bağlı bişi... benm bulunduğum şehirde 1.2.3. vites kullanabiliosun aracı... çok nadir düz yol var...bu şekilde olunca 10 litreyi geçiorum çoğu zaman... 35.5 litre benzin aldım 300 km sini uzun yolda kullandım 150 km şehir içi kullandım... karışık ortalama 7.8 litreye tekabul edio ama benm şehir içi dediğim gibi hep 1.2.3. viteste olduğum için 10-11 litreyi görü çok rahat o yüzden ortalamayı ciddi şekilde yükseltio.şehrimi değiştirsem napsam bu arada aracı 1900-2250 devirde vites değiştirdiğimizde sakin kullanımda bu şekilde yakıo basmaya kalktığımızda daha yüksek skorlar çıkıo ortaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakkos -- 2 Ocak 2012; 0:29:34 >

• 1.6 tdi ile şehirler arası yolda 4.6 gibi bir ortalamayı tuttturdum bu bana fazla gibi geldi yoksa bana mı öyle geldi dersiniz? ayrıca gözüm devamlı aracın yakıt tüketiminde olduğu için düz yol dahi olsa gaza basmaya çekiniyorum. bazen işkence oluyo bu bana basıyorum bende Allah ne verdiyse... bir bakıyorum ortalama hooop zıplamış yukarı çekiyorum ayağımı gazdan hemen. araç şu an 1000 km oldu ve bu 1000 km ortalamam 6.4 lt. sizce çok değilmi? tabi bu 6.4 litrenin %30 u şehirler arası, % 70 i şehir içi dur kalklı ve ışıklı trafikte. yani 1, 2, 3. viteste.
    şimdi benzinli kullanan arkadaşlar daha ne istiyorsun gibi laflar söyleyebilir ama dizel olunca araba ve bilmem ne kadar bin lira da fark verince aracının hiç yakmamasını istiyor haliyle

• quote:

Orijinalden alıntı: fhb_fhb_fhb

1.6 tdi ile şehirler arası yolda 4.6 gibi bir ortalamayı tuttturdum bu bana fazla gibi geldi yoksa bana mı öyle geldi dersiniz? ayrıca gözüm devamlı aracın yakıt tüketiminde olduğu için düz yol dahi olsa gaza basmaya çekiniyorum. bazen işkence oluyo bu bana basıyorum bende Allah ne verdiyse... bir bakıyorum ortalama hooop zıplamış yukarı çekiyorum ayağımı gazdan hemen. araç şu an 1000 km oldu ve bu 1000 km ortalamam 6.4 lt. sizce çok değilmi? tabi bu 6.4 litrenin %30 u şehirler arası, % 70 i şehir içi dur kalklı ve ışıklı trafikte. yani 1, 2, 3. viteste.
    şimdi benzinli kullanan arkadaşlar daha ne istiyorsun gibi laflar söyleyebilir ama dizel olunca araba ve bilmem ne kadar bin lira da fark verince aracının hiç yakmamasını istiyor haliyle

Benımde aracım 1.6tdi ama yakması normal bır havalar baya sogudu bırde dızelle benzın fıyatları arasında fark pek kalmadı aracınız az yakıyor benımkıne gore, ben sehırcı dur kalk cok yaptıgım ıcın 8 lıtre ama gece yollar bos olsun 5.8 - 6 lıtreye kadar dusuruyorum. aracınızın az yakması ıcın yola cıkmadan 3-4 dakıka aracınızı rolantıde calıstırın bıraz ısınsın bırde cok kontak acıp kapatıyorsanız mesela 600 metre gıttıkten sonra hemen aracınızı kapatınca bılgısayarda 11 lıtre dıyor ne kadar dogru bılınmez bu arada aracım 14900 km de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fhb_fhb_fhb

1.6 tdi ile şehirler arası yolda 4.6 gibi bir ortalamayı tuttturdum bu bana fazla gibi geldi yoksa bana mı öyle geldi dersiniz? ayrıca gözüm devamlı aracın yakıt tüketiminde olduğu için düz yol dahi olsa gaza basmaya çekiniyorum. bazen işkence oluyo bu bana basıyorum bende Allah ne verdiyse... bir bakıyorum ortalama hooop zıplamış yukarı çekiyorum ayağımı gazdan hemen. araç şu an 1000 km oldu ve bu 1000 km ortalamam 6.4 lt. sizce çok değilmi? tabi bu 6.4 litrenin %30 u şehirler arası, % 70 i şehir içi dur kalklı ve ışıklı trafikte. yani 1, 2, 3. viteste.

Benımde aracım 1.6tdi ama yakması normal bır havalar baya sogudu bırde dızelle benzın fıyatları arasında fark pek kalmadı aracınız az yakıyor benımkıne gore, ben sehırcı dur kalk cok yaptıgım ıcın 8 lıtre ama gece yollar bos olsun 5.8 - 6 lıtreye kadar dusuruyorum. aracınızın az yakması ıcın yola cıkmadan 3-4 dakıka aracınızı rolantıde calıstırın bıraz ısınsın bırde cok kontak acıp kapatıyorsanız mesela 600 metre gıttıkten sonra hemen aracınızı kapatınca bılgısayarda 11 lıtre dıyor ne kadar dogru bılınmez bu arada aracım 14900 km de

evet aynen dediğiniz gibi. ben aracı çalıştırıyorum. 1 dk kadar bekleyip kalkıyorum. hemen 2. vitese geçiyorum ve 100 metre kadar gidip 3. vitese atıyorum ve rahat 1 km kadar yokuş aşağı hiç gaza basmadan iniyorum. ama o 3. vitese alma zamanında yani yokuş aşağı ineceğim anda araç 13 lt gibi bir ortalama yazıyo. Allah tan yokuş aşağı var da aşağı inene kadar o rakam 3-4 lt civarına iniyor sonra düz yol 3. vitesle gidip ana yola giriyorum. yine de toplamda 8 km lik yol yaptığımda ortalamam 6 lt civarı oluyo

• http://www.youtube.com/watch?v=3nkxYnDP6qA&feature=related arkadaslar bunu yaptırmayı kafaya koydum pahalı bısey degılse yaptırmayı dusunuyorum ama vw servıslerı boyle boyle desem aa nasıl yapılıyormus der bana sorarlar
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=3nkxYnDP6qA&feature=related arkadaslar bunu yaptırmayı kafaya koydum pahalı bısey degılse yaptırmayı dusunuyorum ama vw servıslerı boyle boyle desem aa nasıl yapılıyormus der bana sorarlar

bulursam bende yaptırıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizakilic

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=3nkxYnDP6qA&feature=related arkadaslar bunu yaptırmayı kafaya koydum pahalı bısey degılse yaptırmayı dusunuyorum ama vw servıslerı boyle boyle desem aa nasıl yapılıyormus der bana sorarlar

bulursam bende yaptırıcam

çok basit yapılışı arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.