Şimdi Ara

Vw Polo Reklamına Nissan'dan Kapak :)) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
7.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gorod

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Nissan kapak yapacagına Araba yapsın Daha Vw seviyesine gelemedi...

Bi bitmediniz

hocam replik kutsal damacana dracoola dan degilmi ?

Kardeş Nissanın hangi aracı çok satılıyor bana onu söle yolda tek gorduklerımız qq

Daha Vw seviyesine Gelemedi kabullen neyin tartışmasını yaratıyorsun

sen iyimisin? ne tartışma yaratması. konuya attığım mesaj yukarıda birinde reklam ım güzel oldugunu yazmışım digerinde de repliği hangi filmden aldığını sordum (sana degil viper17 ye). bana gelen eleştiri nissan ın vw seviyesine gelmediğini kabullenmemem.

benim mesajlarımdan bu çıkarımı yaptıysan durum gerçekten ciddi

Son 3 Günde Aynı Şeyi 2 Kere Bende Yaşadım.

Bazı Arkadaşlar Bi Moda Giriyor Anlamadan Okumadan İnsanlara Laf Sokmaya Çalışıyor

evet haklısın adam okumadan kim ne yazmış anlamadan sadece etrafa saldırma moduyla foruma girdigi için benim ne yazdığımı anlamaması doğal. benim konu ile ilgili ne eleştiri nede destek mesajım var adamın yazdığına bak Allah akıl fikir ihsan etyesin böylelerine. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olursan böyle oluyor demekki.

Ne dememi istiyorsun Nissan Vw den iyi dememi sitiyorsun istedigin buysa

Evet Nissan Vw den iyi mutlu oldunmu :D

Neyin çabasındasınız Tr de zor satan aracı bana övmeye çalışıyorlar gerçekten helal olsun kapatın konuyu yha ...İlla her cümlenden anlamam istedigin Nissanı övmemden başka bir şey değil ...

Bir arabanın iyi ya da kötü olmasını Türkiye pazarına göre mi değerlendiriyorsun ? Mantığın geldiği son nokta.

Niye Tr biliyomusun senin o mantıgındaki sorun bence Tr yasadıgımız ve Tr alacagımız araclar ıcın turkıyeye gore hareket edıyoruz yoksa almanyada audi vw mercedes bmw yarı fiyatına almayı bizde biliyoruz dengesizce konusup durma

Kimin dengesiz konuştuğu belli oluyor.8 yaşında çocuk gibi kullandığınız markaya fanatiklik yapıyorsunuz hoş yaşında 15 sanırım.O zaman Türkiye pazarına göre değerlendir durumu.İyi bir araba Türkiye'de az satıyor diye o araba niye kötü olsun.Hangi mantık sisteminde var bu ? Global markalar global olarak karşılaştırıyorsun "VW Nissan'dan iyi." şeklinde.Bunu yaparken Türkiye pazarını örnek alıyorsun sonra bir şey diyince yine saçma bir cevap veriyosun.Madem bir şey söyliyeceksin.Türkiye pazarında VW daha çok araç satıyor de.Sözde ironi yapıpta "Evet Nissan Vw den iyi mutlu oldunmu :D" diyerek bir markayı diğer markaya göre sattığı araba sayısına göre "İyi ya da kötü" olarak değerlendirme.Hala anlamadıysan lise'de edebiyat derslerini kaçırma.

Birincisi yaşım 22 ben söyleyeceğimi söyledim bi arkadaşda zaten demişti Nissan türkiyeye önem vermiyor diye Tr önem vermeyen aracı Övmen gerçekten Helal Olsun ne diyeyim ne desem hep aynı şey nissan global amerikada çok iyi felan filan ... Konuyu kapatalım eger anlaşamıcaksan sen nissan de ben vw hadi iyi forumlar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Nissan kapak yapacağına araba yapsın.

Bu yorum hiç olmamış biraz nissanı araştırın derim Skyline nedir kaç çesidi vardır yeni kasası gtr nedir vs vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcandmt

quote:

Bu yorum hiç olmamış biraz nissanı araştırın derim Skyline nedir kaç çesidi vardır yeni kasası gtr nedir vs vs...

Başka da bir numarası yok zaten onun dşında. Şimdi millet buraya Amerika'da veya Japonya'da satılan türlü Nissan resimleri koyar hep beraber yeriz birbirimizi.
  • quote:

quote:

quote:

Başka da bir numarası yok zaten onun dşında. Şimdi millet buraya Amerika'da veya Japonya'da satılan türlü Nissan resimleri koyar hep beraber yeriz birbirimizi.

Hoca Sen Ölmedinmi Ya ? E Biz Senin Cenazene Geldik ?

• Dont feed Troll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 2 Mayıs 2012; 18:20:05 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet zurnanın son deliği de geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok Başkan Sana Bi Ara Baya Yüklendiler Ondan Diyorum Benim Vw-Nissan'la İlgili Yorumum Yok:))

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok Başkan Sana Bi Ara Baya Yüklendiler Ondan Diyorum Benim Vw-Nissan'la İlgili Yorumum Yok:))

Yüklensinler bakalım forum zaten milletin eğlencesi oldu. Akşam ilerleyen saatlerde iyice panayıra döner burası.Burda herkes oto eksperi ya mazallah birileri aksini iddia ettiğinde hemen headshot yaparlar yerin dibine sokarlar neyse daha önemli işlerim var şimdi uzun uzadıya cevap yazamayacağım.

• Arkadaş mezarından hortlamış kafa güzel herhalde
  • ünlülerden bir tane gelsin
     Vw Polo Reklamına Nissan'dan Kapak :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 2 Mayıs 2012; 20:14:07 >
  • beğendiklerimden birisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 2 Mayıs 2012; 20:37:51 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.