Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.544
Cevap
61
Favori
1.338.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 2007 polo var 1.4 benzinli 60.000 de. Benden önceki sahibi 5w30 yağ koymuş.Bundan önceki bakımda sanayide volkwagen yedek parçacısından yağ aldim oradaki herif 10w40 olur bu araçlara, dedi. Şimdi yeni 10.000 bakimi geldi yağ alacağım kullanım kilavuzuna baktim bunlar yazıyor kafam karıştı. Siz ne kullanıyorsunuz acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osmanaga26 -- 17 Haziran 2018; 18:13:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğru yere mi yaziyorum bilemedim ama Polo 1.2 TSI 25.000 km ağır hasarlı bir araç almak üzereyim. Arabayı kullandım denedim, hoşuma gitti. Fiyatı muadillerinden %20 daha uygun, satıcı da düzgün bi çocuk. Ne dersiniz? Teknik olarak çok bilgim yok. 

Çıkan hasar şu: Iscilik Toplam Tutar: 3303.09TL, Parca Toplam Tutar: 18117.25TL, Degisen Parca Bilgileri: DIREKSIYON KOLONU(1 adet, Orijinal), YOLCU HAVA YASTIGI(1 adet, Orijinal), SURUCU HAVA YASTIGI(1 adet, Orijinal), DIREKSIYON KUTUSU(1 adet, Orijinal), AKS ON SOL(1 adet, Orijinal), JANT(1 adet, Orijinal), ON TAMPON(1 adet, Orijinal), FAR KONTROL UNITESI(1 adet, Orijinal), MOTOR KAPUTU(1 adet, Orijinal), EMNIYET KEMERI SAG POLO(1 adet, Orijinal), B002

• arkadaşlar 2012 model 1.2 Tdi polo aracımız var. Arabayı çalıştırırken son günlerde şu uyarıyı alıyoruz. Muhtemelen servis günü geldi uyarısı ama emin olamadım.
    Araç kitapçığını da indirdim internetten göremedim. Bilen var mı, nedir bu işaret?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cronos10 -- 6 Temmuz 2018; 9:51:22 >
  • 1 yıldan fazla bir süredir sorunsuz olarak kullandığım 2006 Polo mda bazı sorunlar başladı. Söyle ki:

2. viteste iken araba birden teklemeye başladı. Durdum fakat aracı kaldiramadim çünkü debriyaj çok yukarı çıkmış. Birkaç kere denedim debriyaj yine ayni ve düşük viteslerde tekliyor. Ertesi gün ilk çalıştirdigimda bı sorun yoktu ama biraz gidince tekleme yine başladı ve 5. viteste iken aniden devir düşüp tekrar eski haline geliyor. Sorun ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar kendi aracımız olan polo 6r chrome edition aracın elimden geldiğimce detaylı testini yapmaya çalıştım.Belki bu aracı almak isteyen arkadaşlar vardır onlar için bilgi olabilir.Umarım beğenirsiniz.Destek olmak isterseniz abone olabilirsiniz bu tarz videoları daha çok çekmeye çalışacağım.Umarım faydalı olur.

• 2008 polo 1.4 80 hp araç şu sorun var bir türlü çözemiyorum. aracı çalıştığında 2 3 sn sonra stop ediyor yaklaşık 10 15 marş ta çalışıyor kontak kapatmadık dan sonra bir sorun çıkarmıyor arıza ne olabilir?

yardımcı olacak arkadaşlar var mı ? ustalar bir türlü bulamadı o bu diyip duruyorlar.
  • 2016 1,2 TSI DSG Polo 10.000 KM - Lounge Sunroof ve Işık Paketli Aralık 2019 Garantili
    77.000 tl ? Kaza boya değişen vs. yok.
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

1 yıldan fazla bir süredir sorunsuz olarak kullandığım 2006 Polo mda bazı sorunlar başladı. Söyle ki:

2. viteste iken araba birden teklemeye başladı. Durdum fakat aracı kaldiramadim çünkü debriyaj çok yukarı çıkmış. Birkaç kere denedim debriyaj yine ayni ve düşük viteslerde tekliyor. Ertesi gün ilk çalıştirdigimda bı sorun yoktu ama biraz gidince tekleme yine başladı ve 5. viteste iken aniden devir düşüp tekrar eski haline geliyor. Sorun ne olabilir?
    Kendi sorumu kendim cevaplayayım:

İlk başta tamirciye götürdüğümde sorunu bulamadı.Sıkıntı var ama program göstermiyor dedi. Ne olduğunu bilmeden de deneme yanılma yoluyla yapabilirm dedi. Şanzımanı indirerek tabi. Sonra ben aldım ondan aracı ancak kullanırken bu sefer motor arıza ışığı yandı. Başka bi ustaya götürdüm arıza programda görnüyordu tabi bu sefer. Krank devir sensörü diye bir hata. Bunun için de şanzımanın indirilmesi gerekti tabi. Baskı balatanın da bitik olduğu söylendi. 400 işçilik + 170 sensör+ 500 baskı balata toplam yaklaşık 1100 TL ye patladı bana.

• Arkadaslar 2005 1.4 otomatik polo ile aranıza katılmış bulunuyorum. İlk sorum teyp olacak? Mevcutta kaset çalar var. Düşük fiyatlatla Mp3 dinlemek için tavsiyeleriniz nelerdir?

• merhaba arkadaşlar

ehliyeti yeni aldım.küçüklüğünden dolayı 1.4 trendline 2015 polo almaya karar verdik. alırken dikkat etmemiz gereken ekstra birşey varmıdır yada araçta herhangi bir üretim sıkıntısı varmıdır.ekspertiz raporunu falan hallettik. birde usb girişi yok bunlarda bunun için nasıl bir çözüm bulabiliriz teybi değiştirmek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogu69

merhaba arkadaşlar

ehliyeti yeni aldım.küçüklüğünden dolayı 1.4 trendline 2015 polo almaya karar verdik. alırken dikkat etmemiz gereken ekstra birşey varmıdır yada araçta herhangi bir üretim sıkıntısı varmıdır.ekspertiz raporunu falan hallettik. birde usb girişi yok bunlarda bunun için nasıl bir çözüm bulabiliriz teybi değiştirmek istemiyorum

Teyp değiştirmen en mantıklı satarkende bir iyi olur kenara bin lira koy.
    1. 4 polo için çok iyi hem ekonomik hemde iyi gazlar.
    Tek sıkıntı konfor oda ilk arabamız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağ hakkında soru sormuş birisi
    Yağ onaylı olmasada olur bırak w30w40 olayını herhangi bir marka 5-30olsada olur. Ancak araçın 10bin veya 1 yıl olan değişme süresini aşmadan değiştirmen gerek.
    Çeşitli yerlerde yağla ilgili tartışmalar mevcut
    Yağın inceliği ve kalınlığı imiş w30-40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregök -- 13 Ağustos 2018; 22:40:12 >
  • Arkadaşlar polo tdi dsg dşünüyorum ama 1.4 mü 1.6 mı almalıyım?
    1.4 kaldırılmışmıdır satışta sadece 1.6 tdi var?
    1.4 tdi larda sorunmu varki vw 1.6 getiriyor?
  • 1.2 tsi aracımın 60000 bakımı için servisle görüştüm ve aldığım fiyat 1460 tl. Teşekkürler VW
  • 1.2 tsi 45000 km bakimi ne kadar olur arkadaslar?

%33 zam gelmis yedek parca ve iscilige .

• Arkadaşlar ben 2014 yılında 8000 km de 2013 model Volkswagen Polo 1.4 Comfortline aldım hala kullanıyorum,şu an 45000 de bakımlarını serviste yaptırıyorum,benim bu arabada yaşadığım sorun kış başladığı zaman(havalar soğumaya başlayınca)özellikle sabah işe giderken kasıslerden geçerken arabanın altından inanılmaz ses geliyor,sanki kamyon geçiyor,gacur gucur sesler beni bunalttı servise gittiğim her seferinde sprey sıkıp ,bunlarda klasik sorun ,altta takozları değiştirsek te 1-2 hafta sonra aynı şeyi yaparlar dediler,özel servisede gittiğimde de abi boşuna paranı harcama bunlarda kronik bu sesler 1-2 saat sonra geçer deniyor ve bu beni VW Polo dan soğuttu,daha önce kullandığım arabaların hiç biririnde bunu yaşamamıştım,arabanın altında marşbiyel bağlantıları dahil 8 lastik varmış sanırım,bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı?bu kışta bunu yaşarsam satarım ve bir daha bu marka araba almam
  • Arkadaşlar merhaba,

Hangi konuya yazacağımı bilemedim burayada yazayım.

Polo 2017 dsg araçta 3 vitesten 2 videse düşürürken biraz araçta sarsma oluyor sanki motor fireni devreye girer bir öne atarya öylr oluyor.

Hızlı giderken 5 vitesten 4 inerken ve 3 inerken böyle bir kasma yok ama 2 düşürürken biraz kasıyor hafif gaz verince kasmıyor yada frenle hafif dudurken kasmıyor varmı yaşayan bu durumu

• Hayir kardesim poloda artik 1.2 motorda yok artik polo komple motorlarida yeniledi herhangi bir sikinti yok 1.4 lerde 1.4lerde bayagi satti iyidir yani

• merhaba. 99 model polo hb aracimda kontak kapaliyken dörtlüler yanmıyor, elektrik arızası var değil mi? yani aracın orijinali bu şekilde değildir sanırım.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.