Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5.544
Cevap
61
Favori
1.338.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Ben herhangi bir markanin fanligini yapmam hocam poloyu eski kasa kisa bir sure kullandim is amacli ekonomisi, ufak olmasi sebebiyle kullanim kolayligi (park,manevra),performansi hosuma gitmisti. Citroenleri hic bilmem desem yeridir. Bmwde 1 serisini kullanmadim ama showroomda inceleme firsati bulmustum oradan ve teknik verilerden yola cikarak yaptim yorumumu.fiyat olaraksa bu rakamlar ciddi fazla bu siniftaki arabalar icin sahsi dusuncem bu yonde

Citroën bayisine kesinlikle gidin hocam C4 ü inceleyebilirsiniz eski ama iyi bir araçtır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yolum duserse bakarim hocam gerci ben ve ailem alman, italyan ve ingiliz/hint araclarini tercih ediyoruz genel itibariyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yolum duserse bakarim hocam gerci ben ve ailem alman, italyan ve ingiliz/hint araclarini tercih ediyoruz genel itibariyle.

DS lere de bakın hocam bir daha başkasını gözünüz görmeyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Yolum duserse bakarim hocam gerci ben ve ailem alman, italyan ve ingiliz/hint araclarini tercih ediyoruz genel itibariyle.

DS lere de bakın hocam bir daha başkasını gözünüz görmeyebilir.

Ds serilerini cok olmasi da yollarda goruyorum guzele benziyorlar hocam spor duruslariyla.yolum duserse ozellikle onlara bakarim hocam

• Merhaba

1.2 tsi dsg comfortline 2015 model araç için anlaştım birkaç güne alacağım. Araç 2015 ağustos trafik çıkışlı olmasına rağmen usb soketi yok. Soket girişi var ama üzeri kapalı. Bunu sanayide herhangi bir elektrikçide açtırıp usb soketi eklenebiliyormuş. Bu doğru mudur? Öyleyse güvenli midir, bu şekilde taktıran oldu mu? Bir de aux kablosuyla iphone bağlandığında iphonedan müzik çalabiliyor mu?

Usb üzerinden sadece şarj ediyo biliyorum.

Sd kartı denemek için taktım ama desteklenmiyo dedi dosyaları görmedi. Hangi formattaki dosyaları sd karttan okuyabiliyor? Sanırım 1020p 720p videoları desteklemiyor?

Ayrıca benim araçta sis farı yok da gündüz farı var.

2015 modelde sis farı var biliyordum
  • Dizel otomatiklerde yakıt yakma istatistiklerini paylaşabilecek var mı?
  • 2014 1.2 tsi düz vites polonun 3. sene bakımı (45 bin olmalı ama araba 30 binde) kaç para bilen var mı ?. Neler yapılıyor bilen var mı ?
  • Arkadaşlar bende bir hafta önce 2015 model comfortline otomatik polo aldım. Yalnız ne usb girişi ne sd kart girişi var. Siz nasıl müzik dinliyorsunuz arabada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihaylovic

Arkadaşlar bende bir hafta önce 2015 model comfortline otomatik polo aldım. Yalnız ne usb girişi ne sd kart girişi var. Siz nasıl müzik dinliyorsunuz arabada

Benim 2014 model otomatik polo hem usb hem kart girişi var hocam

• 3 yıl garantisi dolan polo 1.2 tsi dsg aracımın yağını servise gitmeden bu yıl kendim bilindik yerde değişeceğim önerilen en iyi yağ hangisidir
  • Felina. kullanıcısına yanıt
    usb yok benimkinde ama sd kart girişini buldum. Daha doğrusu daha öncede görmüştüm de sd kart deliğine anahtarı sokmaya çalışmıştım, girmeyince oda usb girişleri gibi kapalı diye düşünmüştüm ama bugün bozuk para sokmayı denedim, deliğe girer gibi olunca hemen bir sd kart aldım taktım çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

3 yıl garantisi dolan polo 1.2 tsi dsg aracımın yağını servise gitmeden bu yıl kendim bilindik yerde değişeceğim önerilen en iyi yağ hangisidir

castrol edge 5w30 yetkili servis bunu kullanıyor, zaten fabrika çıkışında da bu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

2014 1.2 tsi düz vites polonun 3. sene bakımı (45 bin olmalı ama araba 30 binde) kaç para bilen var mı ?. Neler yapılıyor bilen var mı ?

yetkili servis bana 750 tl dedi, standart bakıma + bujilerin değişmesi gerekiyormuş. fiyat bana fazla geldi ve buji olayı kafamı karıştırdı, sanayiye gittim, ustaya periyodik bakım dedim bujilerde değişecek değince inandım, toplam karbon filtre, bujiler, castrol edge 5w30 dahil 490 tl. unuttum bu arada servisinki 750 + bujiler idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^^navi^^ -- 3 Aralık 2017; 0:52:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^navi^^

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

3 yıl garantisi dolan polo 1.2 tsi dsg aracımın yağını servise gitmeden bu yıl kendim bilindik yerde değişeceğim önerilen en iyi yağ hangisidir

castrol edge 5w30 yetkili servis bunu kullanıyor, zaten fabrika çıkışında da bu var.

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 koydurdum bu bakımda
  • quote:

quote:

2014 1.2 tsi düz vites polonun 3. sene bakımı (45 bin olmalı ama araba 30 binde) kaç para bilen var mı ?. Neler yapılıyor bilen var mı ?

yetkili servis bana 750 tl dedi, standart bakıma + bujilerin değişmesi gerekiyormuş. fiyat bana fazla geldi ve buji olayı kafamı karıştırdı, sanayiye gittim, ustaya periyodik bakım dedim bujilerde değişecek değince inandım, toplam karbon filtre, bujiler, castrol edge 5w30 dahil 490 tl. unuttum bu arada servisinki 750 + bujiler idi.

Ben Bostancı sanayiide meşhur VWTECH e götürdüm. Buji demediler ama ön arka balata dediler. 750 TL verdik. 450 bakım 300 de ön-arka balata için.. Araba 30 binde olunca 30 bin bakımı yaptılar muhtemelen.

• Arkadaşlar merhaba,

2015 model 1.2 TSI Comfortline DSG Polo kullanıyorum. Aracımı uzun ve arabayı yoran yolculuk sonrasında tanıdığım bir özel servise götürüp hava, yağ filtresi vs.değişimi yaptırdım. Bu işlemi yaptırdığımda araç 42000 km civarındaydı ve bakıma 3000 km civarı vardı. Uzun bir süre uzun yol yapmayacağım için servis 45000 bakımına en az 4-5 ay var olmasında dolayı kış öncesi temiz binmek için yaptım bu işlemi. O arada zaten araç servis bakımı uyarısı veriyordu ve özel servisteki işlemle kaldırıldı uyarı.

Size sorum şöyle; Aracı 45000 bakımında yine yetkili servise götürsem iyi niyet garantim devam eder mi? Dışarıda bu filtrelerin değiştiği yetkili servis tarafından anlaşılır mı? Bunu şundan dolayı merak ediyorum.Yaşayabileceğim olası bir DSG sorununda zor durumda kalmak istemiyorum. Cevaplayabilirseniz sevinirim.
  • 2000 1.4 16V AHW motor 206 Bin km de Külbütör Contasından her kullanım sonrası 4-5 damla yağ kaçırıyor her gangi bir sıkıntıya yol açar mı yorumlarınız nedir ?
  • quote:

quote:

quote:

Ben Bostancı sanayiide meşhur VWTECH e götürdüm. Buji demediler ama ön arka balata dediler. 750 TL verdik. 450 bakım 300 de ön-arka balata için.. Araba 30 binde olunca 30 bin bakımı yaptılar muhtemelen.

bana balatalar için 50bin demişlerdi bujilerede 35bin. hatta 50binde triger seti var birde..

• hayatımda sattığım en hızlı araba oldu polo. eylül'ün son haftası cuma sabahı ilanı koydum, akşamında iki farklı kişi geliyorum dedi. salı günü satıldı araç. 6r kasa, 2012 model, 1.6 tdi motor, siyah renkti aracım. hızlı bir araç istediğim için sattım. yakıt tüketimi inanılmaz düşüktü. aracın kasasına göre güçlü bir motoru vardı, kalkışlarda diğer dizel hb modellere de bindiğim için biliyorum mükemmel bir kalkışı vardı. okulum yüksek bir noktada olduğu için sürekli yokuş çıkıp iniyorum. yokuşta hiç boğulmuyordu makul hızlarda. 90 ps stock gücü vardı ama forumlarda okuduğuma göre bazı ülkelerde aynı motor aynı turbo ile daha yüksek ps güçlerde satılmış araç. sanırım fabrikasyonda bir sınırlama olmuş ama kullanımda farkettiriyordu. ideal bir şekilde hızlanan araba 180'i görünce tık diye kesiyordu kendini. aracı tam 14 ay kullandım en ufak arıza vermedi. sanayiye ise sadece hobi amaçlı girdim. gti ızgara, difüzör, çift egzoz, amerikan park vs. yaptırmıştım. şimdi ise gördüğüm kadarıyla polo tekrar büyük motorla satılmaya başlanmış. yeni polo'da 1.6 motor gözüküyor. illa ki farklar vardır ama özellikle 1.2 gibi saçma motorlardan iyi olacağını düşünüyorum.

• 2016 Polo launge aracım var. Direksiyonu sağa çevirdikçe mekanik bir ses geliyor. Çok sinirim bozuldu. Daha önceden yaşayıp bu sorunu çözen oldu mu? Aracın garantisi devam ediyor. Garanti kapsamında bakarlar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.