Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.544
Cevap
61
Favori
1.337.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal değil hocam. Aldığım bayiiden tutun da Doğuş'a kadar her yer ile kavga ettim. Herşeyi yaptım yok. Yatırıyorlar arabayı 3 hafta serviste. Utanmadan yapamadık diyip gelin alın diyorlar. Son seferde sizi araçsız bırakmayalım diyip ikame araç verdiler. 2 günlük işlem var dediler 3 hafta arabalarını vermedim. Her gün aradılar. Müşteri bekliyor ikame aracı getirin diye. 3.günden sonra telefonlarını dahi açmadım. Beni beklettikleri gibi 3.hafta götürdüm aracı teslim ettim. Şimdi Mayıs'ta bir yıl dolacak bakıma götüreceğim. O zaman bu sorunları halledemezlerse artık zararına satmak yoluna gideceğim.
  • 99 Model polo hb 171 binde klima, airbag, park sensörü geri görüş kamerası 18.000 tl verilir mi ?
  • Polo 1.2 tdi kullanan arkadaşlar araba isindiktan sonraki rolanti durumunun resmini cekip atabilirmi acaba rica etsem hep 800 devirde duran rolanti (oyle hatırlıyorum) enjektor temizleyici yakıt katkisi kullandiktan sonra 800 devirin biraz uzerinde calismaya basladi 820 830 devir gibi gosteriyor ..sizde durum nedir arkadaşlar 800 devrin hemen uzerindemi duruyor rolanti.. 170000 km

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rolanti durumu bu arkadaşlar 1.2 tdi polo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp_Tigin -- 20 Nisan 2017; 18:45:59 >
  • Arkadaşlar selamlar

20.000 bakımı için internetten ucuza ve kaliteli şekilde parça alabileceğim bir site biliyormusunuz? Biraz araştırdım fakat düzgün bir siteye denk gelemedim. Referanslarınız önemli

20.000 bakımında servise gitmen lazım demeyin hanımın aracı 5 yaşında 20.000de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hayırlısıyla VW Polo 2014 Bluemotion TDI aracımı aldım.

İlk aracım olduğundan servis,bakım vb.. konularda hiç bilgim yok.

Araç 66000'de ekranda yag servisi uyarısı çıkıyor, yag servisini yaptıracağım ilk müsait vaktimde.

Bunun dışında şunuda yaptırmalısın, buna dikkat etmelisin diyebileceğiniz birşey varmıdır ?

Expertizden sonra bakıma gerek yok sadece yağ servisi yeter dediler.

Teşekkürler şimdiden
  • arkadaşlar 2012 model düz vites polo 1,6 tdı comfortline 40000km temiz boyasız değişensiz polo buldum
    piyasaya göre en fazla kaç paraya çıkayım pazarlık aşamasındayım
  • arkadaşlar bütçemi göz önünde bulundurarak sıfır araç olarak polo alacağım gibi duruyor. eyül 2017de yeni kasa Türkiyeye gelecek denniliyor Türkiyeye ulaşması ne zaman olur ? eylüle beklemişken 2018de mi alsam satılırken 1 yıl eski model satmamış olurum. fiyatlar ne durumda olur acaba şu an mevcut polo 83bin yenisi hakkında 12.600 euro başlangıç diyor ama benimki tdi dsg olması gerek.
  • 1.2 tsi dsg 15000 km bakımını ankara etimesgut doğuşta 643 tl ye yaptırdım bilginize ..
  • Selam arkadaşlar, poloda apple carplay kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: besyildizli

99 Model polo hb 171 binde klima, airbag, park sensörü geri görüş kamerası 18.000 tl verilir mi ?

Uygun gibi.

Polo çok pahalandı ben 2003 Polo yu satıp C4 Confort Plus almıştım Polo o zaman 40 .000 di şimdi 53 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: @dn@n

arkadaşlar 2012 model düz vites polo 1,6 tdı comfortline 40000km temiz boyasız değişensiz polo buldum
    piyasaya göre en fazla kaç paraya çıkayım pazarlık aşamasındayım

Eğer 50-55.000 lira vs. vereceksen dizel C4 fln alırsın hocam.

En mantıklı Polo 1.0 95 tork+LPG gibi.

• 1.2 Otomatik Benzinli 65250 arkadaşlar. Nasıl sizce? Donanım olarak çok zayıf geldi bana araç. Park sensörü bile yok. Tam donanım i20 68 lira ikisi arasında kaldım.
  • polo almanı öneririm. hem yol tutuşu hemde konforu i20 den daha iyidir.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben 2 ay önce 2001 Model POLO 1.4 Benzin Manuel HB aldım. 2 gün sonra aracı yıkattım, motor yada içini yıkatmadım. Yıkandıktan sonra araç çok zor çalıştı ve gaz yemiyordu. Tekleye tekleye biraz hızlandırarak yol alabildim. Yolda gaza biraz fazla yüklendiğimde sarsıntı yapıyor ve hızlanmıyordu. Zor bela bi elektrik ustasına götürdüm aracı. Usta bilgisayarı bağladı ve araç arıza vermiş onu sildim dedi ve çalıştırdı düzeldi sorun. Aradan 1 hafta geçti benden önceki sahibi biraz pis kullanmış. Benim işlerim yoğun olduğu için ilgilenemedim, babam kapıların iç kısımlarındaki tozu-pisi ıslak fırçayla temizlemiş. Yine motor hariç neresi pisse nemli bezle silmiş. Yine aynı problemle karşılaştım. İlçedeki usta yine aynı şekilde arızayı silip, bu işlerden iyi anlayan birine götür dedi. Fırsat bulunca götüreceğim ama ya çözülmezse diye endişelerim var. Bir de aracı aldığım gibi kilit için kumanda sistemi taktırdım acaba onunla da bir ilgisi olabilir mi? Var mı sizlerden daha önce böyle bir sorun yaşayan? Bilgisi Olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smh232 -- 28 Mayıs 2017; 18:19:53 >

• Arkadaşlar ilk sahibi olduğum 2013 model polomu satıyorum.Km 22.000 de 1.4 comfortline benzinli düz vites beyaz renkte hatasız boyasız ve yetkili servis bakımlıdır.ilgilenenler özelden yazabilir.araba istanbuldadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Polo Classic 1.6 100 Hp LPG li aracım var.

Motor yağı olarak Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 yağ almayı düşünüyorum.

Aracım için uygun mudur ? Kullanan var mı ? Teşekkürler
  • Arkadaşlar merb,

2014 tdı bluemotion comfort aracıma boluetooth kiti takmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nedir? Araçta aux girişi var sd giriş var. USB yok...
  • aksehirfatihi A kullanıcısına yanıt
    yıllık bakım için vw özel serviste bu yağdan koydular, polo 2009 1.4 16v
  • Polo 2017 daha 500 km'de 2,5 aylik bir aracim var. (1.2 benzinli,comfortline)

Ancak arabaya bindigimde veya indigimde arka taraftan yay sesleri gibi sesler geliyor. On koltuk veya arka koltuga oturmam fark etmiyor.

2,5 aylik bu süreçte hic böyle bir sorun ile karsilasmamistim. Havalar isindi. Seslerin sebebi bu olabilir mi?

Yada sebebi ne olabilir? Servise gitmem gerekir mi ?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~hsyn~ -- 28 Haziran 2017; 13:55:31 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.