Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.542
Cevap
61
Favori
1.337.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür ederim dostum. ben şu kredi maliyetini her ikisi için de çıkartiyim çok fazla fark etmez herhalde ona göre bi karar vereceğim. Yardımın için sağol -REVOLUTİON-

Senin araban da hayırlı olsun bu arada. Kazasız belasız güle güle kullanmanı dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanyus

teşekkür ederim dostum. ben şu kredi maliyetini her ikisi için de çıkartiyim çok fazla fark etmez herhalde ona göre bi karar vereceğim. Yardımın için sağol -REVOLUTİON-

Senin araban da hayırlı olsun bu arada. Kazasız belasız güle güle kullanmanı dilerim

rica ederim bencede maliyeti ayarlayın 1.4 e daha sıcak bakın test sürüsünde çok hoşuma gitti hemen siparişi verdim çok memnun kalırsınız 1.2 de güzel

• arkadaşlar bende 2003 1.4 trendline 18.700 e buldum bir tane. araç 40000 de daha ve bütün ağır bakımları yapılmış lastikler yeni. Arabada hava yastığı, klima, 4 cam otomatik. Araç akrabanın. ne dersiniz bu fiyata alınır mı? araç lpg siz bu arada.
  • arkadaşlar polo classiz aracım motor soğuk iken ilk çalışmada benzindeyken belli süre sonra(30 sn - 60 sn sonra) rolantide düşme oluyor ve arabaya gaz vermeme rağmen araba gaz yemiyor ve gaz verirken bazen pat pat diye ses yapıyor. Sonra normale dönüyor ve daha sonra lpg ye normal seyrinde geçiyor. Ama tüm bunlar motor soğuk iken oluyor. Motor sıcakken böyle bişi yapmıyor. Sizce sorun ne? Ben benzin pompası olabileceğini düşünüyorum. Aracının başına böyle bir arıza gelen varsa yardımcı olabilr mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi_tutku437

arkadaşlar polo classiz aracım motor soğuk iken ilk çalışmada benzindeyken belli süre sonra(30 sn - 60 sn sonra) rolantide düşme oluyor ve arabaya gaz vermeme rağmen araba gaz yemiyor ve gaz verirken bazen pat pat diye ses yapıyor. Sonra normale dönüyor ve daha sonra lpg ye normal seyrinde geçiyor. Ama tüm bunlar motor soğuk iken oluyor. Motor sıcakken böyle bişi yapmıyor. Sizce sorun ne? Ben benzin pompası olabileceğini düşünüyorum. Aracının başına böyle bir arıza gelen varsa yardımcı olabilr mi?

Bobinden ya da boğaz kelebeğinden olabilir zannedersem
  • kesinlik le o halde binme ısı sensörün ve ateşlem bobininde proplem olma olasılıgı yüksek aynı sorunu pazar günü bende yaşadım bana 4 bobin birde ısı sensörüne maal oldu 400 tl bayıdım büyük ihtimal bobinleinden biri ve ısı sensörün arzalı zorlarsan tüm bobinler yanar hemen sanyiiye girt arzalı bobini ve ısı sensörünü değiştir sensör 25 bobin tane 80 tl
  • tkle hocam sağolasın ama bugün sanayiye gittim usta benzin pompası dedi. Sonra benzin pompasını temizledi ve motor soğuk iken çalıştır yine yaparsa benzin pompasını değiştiririz dedi.Akşama motor soğuk iken denicem arabayı yine yaparsa götürcem vsenin dediklerini sölücem
  • selam herkese.mayıs ayında 2004 basıclıne araç sahibi oldum.aracımdan çok memnunum iyi ki almışım derken motor arıza lambası başıma bela oldu.aracın ağır bakımları yapılmıştı servise götürdüm yağ değişimi filtreler falan değişti ve boğaz kelebeği temizlendi.ışığın motor devir sensörü nedenitle yandığını söyledi değişecektim fakat ellerinde yoktu bi de hararret müşürü değişecekmiş.bu arıza aracın stop etmesine neden olurmu özellikle otobanda bi kere stop etti buda beni bayağı düşündürüyo sanki çekiştende hafif düşüş var bunların nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.herkese keyifli kazasız sürüşler.
  • muratdemirli ben de 2003 polo comfortline sahibiyim 2 sene oldu alalı aracımı(9N)
    motor arıza lambasının yanması büyük ihtimalle hararet müşüründen kaynaklı,15-20 tllik bir parça. ben de aynı olayı yaşadım stop etme de ve aracı çalıştırırken sorun çıkarmıştı. aracı makineye bağladıklarında zaten sorunu direk söylüyor bilgisayar.
    9Nlerde kronik sorunlar hararet müşürü,ateşleme bobini,salıncak burçlarının hassaslığı,arka sileceklerin tam silmemesi burdanda herkese duyurayım.
  • arkadaşlar bende polo'nun 1.4 dsg comfortline modelini almak istiyorum.kafamda birkaç tane soru var.kullanan arkadaşlar varsa aydınlatırlarsa sevinirim.
    1)aracın yol tutuşu nasıldır?belli bir hızdan sonra aracın sallanma savrulma gibi bir sorunu varmıdır?
    2)şehir içi yakıt tüketimi nasıldır?
    3)bayideki kişi 2012 modellerin 1000-1500 lira kadar zamlanacağını söylemişti.fiyatların şu anki seyrinde kalması ya da düşmesi mümkünmüdür?
    yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 30 Temmuz 2011; 17:05:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freek_61

arkadaşlar bende polo'nun 1.4 dsg comfortline modelini almak istiyorum.kafamda birkaç tane soru var.kullanan arkadaşlar varsa aydınlatırlarsa sevinirim.
    1)aracın yol tutuşu nasıldır?belli bir hızdan sonra aracın sallanma savrulma gibi bir sorunu varmıdır?
    3)bayideki kişi 2012 modellerin 1000-1500 lira kadar zamlanacağını söylemişti.fiyatların şu anki seyrinde kalması ya da düşmesi mümkünmüdür?

merhaba ben de polo 1.4 comfortline manuel aldım ama araç yok daha ortada siparişi bekliyorum tes sürüşü yaptığımdaki izlenimlerimi anlatayım

1 )Yol tutuşu mükemmel hayır savrulmuyor 140 küsür bastım milim sallanma yok daha basıcaktım polis radar kontrol yapıyordu test sürüşü anlamaz basamadık fakat yol tutuşu şahane
    2) yakıt tüketimi dsg 1.4 polo için fabrika verileridir. şehir içi 7.7 şehir dışı 4.7 ortalama 5.8 tiptronik vites değerleridir
    3)20 Temmuzdan beridir pololarda inidirim devam ediyor 1 Ağustos fiyatlarında da aynı şekilde eğer zamlanırsa 1500 tl Eyvah eyvah daha arabayı almadan zam haberi duymayalım

tabi ben bu kadar bilgi verebilirim daha aracımı almadım opsiyon olduğu için beklemedeyim alıp kullanan arkadaşlar daha iyi bilgi verirler yakıt ve yol tutuşu konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: -REVOLUTİON-

quote:

arkadaşlar bende polo'nun 1.4 dsg comfortline modelini almak istiyorum.kafamda birkaç tane soru var.kullanan arkadaşlar varsa aydınlatırlarsa sevinirim.

merhaba ben de polo 1.4 comfortline manuel aldım ama araç yok daha ortada siparişi bekliyorum tes sürüşü yaptığımdaki izlenimlerimi anlatayım

1 )Yol tutuşu mükemmel hayır savrulmuyor 140 küsür bastım milim sallanma yok daha basıcaktım polis radar kontrol yapıyordu test sürüşü anlamaz basamadık fakat yol tutuşu şahane
    2) yakıt tüketimi dsg 1.4 polo için fabrika verileridir. şehir içi 7.7 şehir dışı 4.7 ortalama 5.8 tiptronik vites değerleridir
    3)20 Temmuzdan beridir pololarda inidirim devam ediyor 1 Ağustos fiyatlarında da aynı şekilde eğer zamlanırsa 1500 tl Eyvah eyvah daha arabayı almadan zam haberi duymayalım

tabi ben bu kadar bilgi verebilirim daha aracımı almadım opsiyon olduğu için beklemedeyim alıp kullanan arkadaşlar daha iyi bilgi verirler yakıt ve yol tutuşu konusunda

kardeş sağol cevabın için.ben arabayı almayı sene sonuna doğru planlıyorum .acaba o zamana fiyatlar düşer mi? en azından şimdiki düzeyde kalır mı ?bunu herkese soruyorum tabi
    birde sipariş verdiğin araçları hangi fiyattan aldın? ve ne zaman teslim ediliyormuş?

• quote:

quote:

quote:

kardeş sağol cevabın için.ben arabayı almayı sene sonuna doğru planlıyorum .acaba o zamana fiyatlar düşer mi? en azından şimdiki düzeyde kalır mı ?bunu herkese soruyorum tabi
    birde sipariş verdiğin araçları hangi fiyattan aldın? ve ne zaman teslim ediliyormuş?

Rica ederim yardım edicez tabiki ben 2012 polo 1.4 comfortline manuel siyah renk ve full opsiyon aldım aracı ilk aldğımda Ağustos sonu Eylül dediler görüştük Ekimde gelecek aracım fiyat konusuna gelirsek o zaman eklediğim donanıma bağlı olarak hemen hemen 40 bine geliyor fakat fiyatı tam konuşamayız araç gelince o fiyatlardan verilcek dendi yani aracım ekimde gelirse ekimde zam olursa zamlı ucuzlarda ucuz alıyorum ama sonbaharda kışa doğru böyle gider diye düşünüyorum inşallah zam gelmez bence kesinlikle alın test sürüşü yapın bayılacaksınız kullanımına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -REVOLUTİON- -- 30 Temmuz 2011; 18:44:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim yardım edicez tabiki ben 2012 polo 1.4 comfortline manuel siyah renk ve full opsiyon aldım aracı ilk aldğımda Ağustos sonu Eylül dediler görüştük Ekimde gelecek aracım fiyat konusuna gelirsek o zaman eklediğim donanıma bağlı olarak hemen hemen 40 bine geliyor fakat fiyatı tam konuşamayız araç gelince o fiyatlardan verilcek dendi yani aracım ekimde gelirse ekimde zam olursa zamlı ucuzlarda ucuz alıyorum ama sonbaharda kışa doğru böyle gider diye düşünüyorum inşallah zam gelmez bence kesinlikle alın test sürüşü yapın bayılacaksınız kullanımına

aslında senin durum kötüymüş ya ucuzsa ucuz pahalıysa pahalı umarım zam gelmezde arabayı rahat rahat alırız:)kapora olarak bir para verdin dimi

• durum herkez için aynı zam gelirse herkez zamlı ucuzlarsa herkez ucuz alacak fiyatın fazla olması benim opsiyon ekletmemden kaynaklandı kaparo olarak 5 bin tl verdim opsiyon olduğu için
  • quote:

durum herkez için aynı zam gelirse herkez zamlı ucuzlarsa herkez ucuz alacak fiyatın fazla olması benim opsiyon ekletmemden kaynaklandı kaparo olarak 5 bin tl verdim opsiyon olduğu için

belkide bu sebepten dolayı fiyatı düşürdüler.anlayamadığım bu araba şu anda stokta yoksa millet nasıl alacak şu anki fiyatlarla.enteresan bir ülkedeyiz hakikaten!!!
  • quote:

quote:

durum herkez için aynı zam gelirse herkez zamlı ucuzlarsa herkez ucuz alacak fiyatın fazla olması benim opsiyon ekletmemden kaynaklandı kaparo olarak 5 bin tl verdim opsiyon olduğu için

belkide bu sebepten dolayı fiyatı düşürdüler.anlayamadığım bu araba şu anda stokta yoksa millet nasıl alacak şu anki fiyatlarla.enteresan bir ülkedeyiz hakikaten!!!

normal opsiyonsuz polo şu an bayiilerde yok mu ? eğer yoksa ondan dolayı düşürmüşlerdir kaparo bırakıp beklemeye alacaklar gelince ver Allahım ver ver Allahım ver

• quote:

quote:

quote:

normal opsiyonsuz polo şu an bayiilerde yok mu ? eğer yoksa ondan dolayı düşürmüşlerdir kaparo bırakıp beklemeye alacaklar gelince ver Allahım ver ver Allahım ver

seninki opsiyonlu olduğun içinmi yoktu.ben tam bilmiyorum stokta varmı yokmu ama dediğim gibi bir ihtimalide göz önünde bulunduralım

• Evet opsiyondan dolayı ve koltuk döşemelerinin renklerine bile karıştım özel sipariş dendi o yüzden beklemedeyim üretilecek daha araba diğer ihtimalide evet göz önünde bulunduralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -REVOLUTİON- -- 30 Temmuz 2011; 20:44:30 >
  • Arkadaşlar "Polo 1.4 lt 85 PS Comfortline 31,900 tl" almayı düşünüyorum, ne dersiniz? Yakıt yüketimi falan nedir? ne değildir? Araç hakkında kullanan arkadaşlardan iyi ve kötü yönlerini yazmalarını rica ederim, özellikle yakıt tüketimi konusunda. Tşk şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.