Şimdi Ara

VW POLO fiyatını yazsak kim inanır ?? 150 bin ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TDi DSG Polo 156 bin lira bu arada doğru düzgün bakmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel polo 156 bin lira. Opsiyon eklersen 170 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 9 Ağustos 2018; 17:56:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

HOCAM aMERİKADAN NASIL GÖZÜKÜYOR BURALAR, NEŞELİ Mİ?
    Hic neşeli gözükmüyor güzel kardeşim. İnanın bazıları dolarım değerleniyor diye sevinebilir ama ben onlardan değilim.

Başlıca en büyük sorun, üretime dayalı ekonomideki aksaklıklar ve yabancı menşeiili ürünlere olan yoğun talepken

Şu andaki en büyük sorun dış ilişkilerimiz olmuştur. Amerikanın çevre ülkelerle olan durumı bizim amerikayı sözde karşımıza almamız doları ateşliyor.

Ama en başa dönersek, bunlardan etkilenmemiz için yapmamız gereken en büyük atılım, dışa bağımlılığı azaltacak hamlelerde bulunmaktır. Devletimiz bir an önce tasarrufa dayalı ekonomi ve halkı yerli malı kullanımına yöneltecek kampanyalar yapmalıdır. Bunu yapabilmek için yerli sermaye ile yerli üretimi bir an önce teşvik etmelidir..

Sonumuz iyi gözükmüyor malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nanoona N kullanıcısına yanıt
    Devlet işini yapıyor işte : otomotiv için aşırı yüksek ötv koyuyor almayın diye, cep telefonu için taksitle satışı kaldırıyor elindeki para kadar telefon alsın diye vatandaş.

Ama vatandaşın tutumlu olmaya niyeti yok. Ne yapsın devlet.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Yapiyor iste ama insanlar aliyor. Amerikada da aliyor. Dunyada insanlarin zevklerine tecihlerine engel mi koyacaksin. Koreli arkadaslarim var kore de yasiyorlar. Ama mercedes bmw suruyorlar. Ne yapcaksin adama hyundai yerli mal al surmu diceksin.

Insanlarin tercihlerine engel olmadan once ekonomiyi duzelteceksin.

• QralCess Q kullanıcısına yanıt
    ABD dünyanın en borçlu ülkesi ama borcu kendi para cinsinden.istedigi zaman para basıp borcunu ödeyebilir.

Kötü olan borçlu olmak değil borcunun başka bir para biriminde olması.turkiyenin en büyük sorunu bu.

Borctan korkma döviz ile yapılan borctan korkma.

• Jantlar 1,50 boyundaki birisinin 48 numara ayakkabı giydiği gibi olmuş
  • Kriz mriz beni gıdıklamaz bile aylık 4000 dolar gelirim var

• quote:

Orijinalden alıntı: efendizade34

Kriz mriz beni gıdıklamaz bile aylık 4000 dolar gelirim var
    Benimde o civarda gelirim var.. ama ne yapalim yani paramiz degerli diye ulkemizin cikarlarini savunmayip.. bana dokunmayan yilan binmi yasasin diyelim. Bu hainlikten baska birsey degil. Kendinize gelin !

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrettin_79

neden sadece polo ? polo 100 de diğerleri 50 mi ? sorun sizce vw de mi ? bu aracın evrensel fiyatı 20.000$ ,ama senin ülkende 1 $ = 5.30 tl ye denk geliyorsa adamların suçu ne ?
    adam sabah yazmış mesajı daha 12 yi geçmedi dolar 5.55. ne yapılsa müstehak bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Bunu alıp binen var.
    5 sene önce 2013 yılında 30.000 TL'ye alınabiliyordu. O zamanlar mantıklı bir seçenekti. Şuan ne desek boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

5.40

Alıntıları Göster
    6.60

• poloya hep üvey evlat muamelesi yapılıyor, çok özel bir araç oysa ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VW POLO fiyatını yazsak kim inanır ?? 150 bin ?

• Böyle konulara gelip de marka savunuculuğu yapmak nasıl bir ruh hastalığı ya? Zaten burda amaç polonun fiyatı pahalı demek değil araba pahalı demek. Marka fanatikliğinin son noktası herhalde artık

• Mevcut ekonomik ortamda bu şu kadar olmuş,Şu bu kadar olmuş diyerekten açılan konuların bence hiç bir hükmü yok.Yöneticilerin bu tip açılan konuları kaldırması şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Devlet işini yapıyor işte : otomotiv için aşırı yüksek ötv koyuyor almayın diye, cep telefonu için taksitle satışı kaldırıyor elindeki para kadar telefon alsın diye vatandaş.

Ama vatandaşın tutumlu olmaya niyeti yok. Ne yapsın devlet.
    Bu konularda komik oluyorsun. Hukumete mi kalmis bunu yapmak ? Hayir sanirsin cok az vergi aliyor da paramiz cok disariya gidiyor

Bugun ben sana gelsem maasinin ev kirasini odeyecek kadarini al gerisini bana ver sen israf ediyorsun desem bana ne dersin ?

Neyse sen memnunsan yapacak bir sey yok. Ben zaten alamiyorum baskasi da alamasin diye teselliye devam edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 11 Ağustos 2018; 23:38:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

poloya hep üvey evlat muamelesi yapılıyor, çok özel bir araç oysa ki.
    Çift karoser 1.5 milyona yakın satış adedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Çift karoser 1.5 milyona yakın satış adedi.

Allah bereket versin, inşallah hava yastığı koymayı unutmazlar, gerisi fasa fiso polo kraldır.

• Almazsınız olur biter, dert değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.