Şimdi Ara

VW Polo bayan arabası mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

VW Polo bayan arabası mı?

(En Son Oy Tarihi: 14.12.2020)
Giriş
  • Özür dileyerek aynı konuyu açıyorum cunku önceki konuda anket yanlış düzenlenmişti , coklu seçenek yapılabiliyordu ve bu da karışıklığa yol açıyordu ve anketi sonradan değiştirme olanağı yoktu.

Anketteki gereksiz seçenekleri kaldırdım. Bu konu geçerlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Özür dilemene gerek yok kimsenin umrunda değil çünkü.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Anket yanlış düzenlendiğii için evet %45 görünüyordu, Polo sahibi biri buna 30% diyerek Polo kadın arabası değil diye ısrar ediyordu.

Kimsenin umrunda değil değil yani.

• Kadını erkeği mi kaldı? Mağara nasıl soğuk mu?
  • arabanın, rengin vs kadını erkeği olmaz.
  • Bu soruyu Almanyada sorani döverler, tabikide VW Polo bayan arabasidir, tüplü tüpsüz farketmez. Delikanli adam Golfe biner

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bayan arabası değil fakat türkiyede çoğunluk olarak bayanlara hitap eden bir araba .. erkekler genelde golf kullanıyor bende dahil
  • Sadece bayan değil, geneli sigortacı bankacı kadın arabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakin su Linkteki yapilan arastirmaya göre VW Polo nun en cok sevilen bayan arabasi oldugu tescillenmis, konu kapanmistir

Üyede banlanmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 8 Haziran 2020; 18:22:52 >
  • Vw arabadan anlamayanın arabasıdır. Tabi türkiye için geçerli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • polo millet hatchback versiyonu olarak bilen vardır. birde sedanı varmış onun yeni mi çıktı yoksa daha önceden varmıydı takip etmedim. lakin hatchbackleri kadınlar tercih eder! ve kadına kesinlikle otomatik vites lazım. şu zamanlarda erkeklerde otomatik vites tercihi artımş :) otomatik vitesi tercih etmem o vitese elim dokunacak motorun geçişlerini sesini hissetmeliyim :)

• Benim favorim ford mustang ve şavrolet kamaro :) bu arabaların üstü açık versiyonlarına aşığım :)

• berce B kullanıcısına yanıt
    Polo hatchback mi değil mi belli değil. Arkası station gibi geliyor minivan gibi görünüyor sedan değil. Golf'ün ufak versiyonu.

Polo'ların bayan arabası konusuna gelince: ruhsat sahiplerini nüfus idaresinden bay/bayan kontrolü ile yapılacak sorgu, en gerçek sonucu verir.

• mustang tarzi kaput uzerinde havalandirma acikligi olan arabalara bayilirim. onlardan almak istiyorum zaten acik tarzda guzel oluyor.

@vonderplanitz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berce -- 8 Kasım 2020; 8:37:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayreyiz

Vw arabadan anlamayanın arabasıdır. Tabi türkiye için geçerli

Hadi len 😂 arabadan anlamayanın arabasıymış taş gibi araba emsalleri b segment arabalara göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.