Şimdi Ara

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.957
Cevap
34
Favori
355.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batur17 kullanıcısına yanıt
    duruyor LPG taktırdım.
  • Arkadaşlar bu araç 5. vites 3000 devirde kaç km hıza ulaşıyor.Uzun yolda adamı yoruyo mu?
  • Arkadaşlar merhaba.
    Şu anda 2000 model Polo 6N2 kullanıcısıyım ama artık ben de 2012 veya 2013 model 1.2 trendline Polo almayı düşünüyorum. Konudaki mesajları hemen hemeen okudum ve bu arabanın bana yeteceği kanısına vardım. Bir kaç gündür internette araştırıyorum ama fiyatlar çok fazla gibi geldi bana. Almışken temiz, düşük km'li olsun istiyorum ama onun için de 35.000 TL'den aşağı diyen yok. Sizden tavsiye bekliyorum. Ufak tefek boyalı olabilir ama değişensiz, maksimum 40.000 km yapmış, 2012 veya 2013 Polo 1.2 Trendline, 2015 temmuz ayı itibariyle en fazla kaç TL eder? Ya da ben kaç para vermeliyim?

Bu arada 2000 model 177.500'de değişensiz Trendline Polo 6N2 arabam satılıktır...
  • Arkadaşlar bayadır aktif değildim. Lpg taktıran arkadaşlar için küçük bir sorum var. Günlük git gel 60-70km arası ev iş arası mesafem var(Maltepe-Tuzla Organize sanayi) Lpg taktırmalı mıyım. Yakıtta düşüş hisseder miyim acaba değer mi sizce. Birde Lpg ayarında falan sıkıntı yaşıyor musunuz hiç. Aracım 1.2 30 binde. Şimdiden Teşekkür ederim. Son olarak Lpg yi aracınıza ne kadara taktırdınız acaba:D
  • nicksar N kullanıcısına yanıt
    Cok farkeder. Yeni obd liler de ayar sikintisi yok. Ben maltepede rizanin garajinda taktirdim tavsiye ederim. 2 yil oldu lovato obd 2 taktirdim fiyat degismistir.

• 95*60*45 kapalı olcusu olan bir bebek arabası almayı düşünüyorum. 2012 1.2 polo trendline aracın var. Araç yanımda olmadığı için ölçüleri kontrol edemiyorum. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mi ? Bebek arabasının sigacagi şekilde bagajı ölçebilecek bir arkadaş olursa sevinirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar ben 2015 1.2 dsc polo aldım daha öncede 1.2 corsa vardı ama polo ile arsında o kadar perfonmas varki anlatamam 1.2 fsı otomatik tavsiye aderim selamlar
  • Hiçbirşey anlamadim!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar araci 30000den sonraki bakimini ne zaman yaptirmaliyim. Servis 40000de gel demisti. Bazi arkadaslar 45000de git diyo. Yedi ay oldu yaptirali 10000yaptim. Bi seneyi bekleyeyim mi.

• 45.000'de gidebilirsiniz herhangi bir sıkıntı olmaz. Yağ eksiltme, performans düşüklüğü vs. hissediyorsanız erken gitmeniz iyi olur tabii.
  • BU ARABADAN BENDE SATTIM İNTERNETİ DOLAŞIYORUM 2012 35000 km de araca 47000 tl isteyen var 1.2 benzinli tsı değil .. ŞOK OLDUM BU ARABALAR 2012 yılında 29000 tl sıfırı satılıyordu ben ALDIM 2014 yılında 31500 tl ye 30000 km de SATTIM .. BU ARABALAR 2012 ve 2013 model olanlara SAKIN SAKIN SAKIN 34000 tl den fazla verme daha fazla PATAN varsa 1.2 TDI OLANINI AL ODA EN FAZLA 2012 3013 modeli 40000 tl eder

• Sagol . Şimdilik bi sorun yok kontrol ederim yagini falan ona göre giderim ..

• öncelikle merhaba arkadaşım,
    2012 model wv polo 6r kasa şeker beyazı aracım var . şuanda otomatik araç alacağım için satıyorum. 23.000 km de sıfır hata araç Bursa / İnegöl de 219105088 ilan numarası bi bak istersen gerçekten temiz araç ben 19.000 km de aldım. eşim manuel kullanabilir dedim ama yapamıyor o yüzden otomatik alıcam. çok konforlu keyifli performans olarak da iyi. yakıtı sitede hesapladğıma göre uzun yol 26 krş çıkıyor. şehir içi 30-32 krş civarı.
  • Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım için araç bakıyoruz.32bin TL kadar parası var. Araç Ardahanda kullanılacak önemli olan yakıtı kmnin düşük olması ve yaşının yeni olması. Başka bir arkadaşımda da 2011 1.2 polo var siyah renk 75bin kmde, İzmirde ikamet ediyor, duydum ki oda satıyormuş 33bin TL istiyor ancak biraz daha düşer diye düşünüyorum.

Sizlere sormak istediğin aracı alacak olan bekar arada bir anne babasıyla köye gider gelir çekişi konusunda sıkıntılar yaşar mı? 1.2 motor kimine göre yeterli kimine göre yetersiz. Arazi koşulları değerlendirildiğinde bu bölgelerde uzun yollarda yaylalara çıkıp inildiği düşünülürse(1000 rakımdan 2500 rakıma çıkılıyor) 1.2 motor ihtiyaçlarımızı karşılar mı? Yakıt konusunda aşağı yukarı kullanıcılar ş.içinde 30-33krş ş.dışında 20-25krş yaktırmış.

Şimdi bu arabayı alalım mı 1700km yol gidip, kaça bırakırsa alalım, yada başka bir alternatif mi sunarsınız?

• Bu arabalar o fiyatları yapmaz arkadaşım 2015 olanlar yol bilgisayarı,dokunmatik teyp,gündüz farları,gövde rengi ayna ve kapı kolları gibi makyajlarla geliyor en büyük artıları esp,yokuş kalkış desteği,diferansiyel kilidi gibi bir çok güvenlik sistemi eklenmiş olması ile 40.700tl gibi fiyatlara alınırken 1.2 olanlar 30.000tl gibi rakamlara alınmaz şahsen ben almam 33 bin tl 2012 model 1.2 trendline alacağıma gider 41 e 2015 1.0 trendline alırım hem daha fazla özellikleri olan güncel bir araç almış olurum.

Ben 2011 yılında bu arabayı sıfır olarak aldım ve keyifle kullandım herkese de öneririm ama 30 bin üstünde rakamlara bu araç alınmaz onuda belirteyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DEĞERLI POLO BÜYÜKSÜN ÜYELERI UZUN ZAMAN ÖNCE KURMUŞ OLDUĞUMUZ BU ORTAMIMIZA FACEBOOKTA POLO BÜYÜKSÜN OLARAK DEVAM ETMEKTEYİZ IMZAMDAN DIREK OLARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

27 ARALIKTA YILIN SON BÜYÜK BULUŞMASINI DÜZENLIYORUZ. YER YENI KAPI MITING ALANI SAAT 1100 da görüşmek üzere

• Arkadaslar merhaba. Hava sicakligi 3 4 dereceyken motor ilk calistirmada biraz fazla titriyor. Sizlerde nasil?

• nogretse kullanıcısına yanıt
    İlk aldigimdan beri ayni. Soguk havada sarsintili ve zorlaniyormus gibi calisiyor sonra normale donuyor. 3 silindir olmasiyla alakali sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nogretse kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var. Soğuk havalarda; hatta ilk marş süresini, anahtarı daha uzun süre, tutmaktayım.

Aracı ilk aldığım günden beri yaz kış sürekli ışıkta dururken araçta titremede oluyor. Servise soruyorum ama mantıklı bir cevap alamadım.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.