Şimdi Ara

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.957
Cevap
34
Favori
355.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Bende şu an aracımı değiştirme kararı verdim ve elimde 3 aday araba var. Biri Fiat Punto 1.4 8V. İkincisi Ford Fiesta 1.25 16V. Ve en büyük aday Polo 1.2 trendline. Sanırım araç 3 silindir ve 12 V. Kullanan arkadaşlardan performans konusunda fikir istiyorum. Mesela benim elimde 1,2 motor 8V bir araç var. Ara. 100 km'yi bulunca devir saati 3000'i geçiyor ve araç doğal olarak zorlanıyor.Genelde kısa mesafe ve şehir içi kullanacağım ama hız özellikle 100-120 gibi hızlardaki performansı nedir. Teşekkürler. Ayrıca şu an itibariyle araca 31,100 istiyor VW
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-TEKİN

Bende aracı 2 temmuz günü 1000tl kapora vererek sipariş ettim.30900tl trafik sigortası,plaka ruhsat herşey dahil olarak sözleşme yaptık.Araç eylül 16 da teslim edilecek.

Şimdi benimde bir sorum olacak,kapora verdikten sonra araca 200tl zam geldi ki inşallah teslim alana kadar başka zam gelmez.Bu 200tl lik zammı kelime oyunu falan ağlaya sızlaya vermeme gibi durumum olur mu acaba? Y a da 200tl zammı ödersem bile misal park sensörü için baskı yapsam kabul ederler mi? Bursa doğuş otodan siparişi verdim.

bayideki arkadaş bana zam geleceğini söyledi bilginiz olsun % 1 zam daha geliyor araçlara bir kaç gün içinde olabilir dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pehli_one

quote:

Bende aracı 2 temmuz günü 1000tl kapora vererek sipariş ettim.30900tl trafik sigortası,plaka ruhsat herşey dahil olarak sözleşme yaptık.Araç eylül 16 da teslim edilecek.

Şimdi benimde bir sorum olacak,kapora verdikten sonra araca 200tl zam geldi ki inşallah teslim alana kadar başka zam gelmez.Bu 200tl lik zammı kelime oyunu falan ağlaya sızlaya vermeme gibi durumum olur mu acaba? Y a da 200tl zammı ödersem bile misal park sensörü için baskı yapsam kabul ederler mi? Bursa doğuş otodan siparişi verdim.

bayideki arkadaş bana zam geleceğini söyledi bilginiz olsun % 1 zam daha geliyor araçlara bir kaç gün içinde olabilir dedi.

Zaten parayı kıt kanaat denkleştiriyorum bu zam haberleri iyice moralimi bozuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pehli_one

quote:

Zaten parayı kıt kanaat denkleştiriyorum bu zam haberleri iyice moralimi bozuyor

ya bende bütçemi aştım gerçekten. ikinci el 1.2 fabia almaya nıyetlenerek girdim araba alma işine ama 1.4 polo alarak çıktım :)

bence iyi bir seçim yaptık, şu anda alınabilecekler içeriisnde en iyisi diye düşünüyorum.
    inşallah kazasız belasız da kullanırız ne diyeyim.

• Trabzon Bahadır 1,2 için en erken Ekim tarihini veriyor.2 ay bekleme süresi var yani. Dün Fiat'ın Punto modelinede baktım. Kredi faiz oranı 0,6. Volkswagende 0,84.
  • En az nekadar bekleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

En az nekadar bekleniyor

Modele göre değişiyor. Ellerinde bulunanı istersen hemen. Ama iş siparişe girince süre uzuyor. Polo trendline için 2 ay diyor. Yada aradığın modelin elinde olduğu bayiye gideceksin
  • Hartson kullanıcısına yanıt
    Geçen sene aldığım 1.2 trendline polomu iki gün önce sattım. araçta tork (110NM sanırım)olmadığı için yokuşta kalkışta ve uzun yolda gaza yüklenmek gerekiyor bu sebeple de yakıt konusunda çok sıkıntı çektim. 120 km ye gelmek için 3000 deviri geçmek gerekiyor ondan sonra önden rüzgar esse hızını kesiyor araç. çok büyük beklentilerle aldım fakat büyük hayal kırıklığı oldu. sıfır almama rağmen direksiyondan ve göstergenin olduğu kısımdan gelen sesleri bir türlü kesemedim. 31.000 TL cok tehlikeli bir sınır bu fiyata sıfır araç almak benimde hatam oldu ya ikinci el bir üst sınıf yada 8 9 bin lira daha koyup iyi birşey almanızı öneririm.

Poloyu almamın tek sebebi eskiden 2006 golf kullanmıstım cok rahat bir araçtı, dedim 2012 poloda ona yakın olur. ama aralarındaki fark dağlar kadar.

polo 1.2 trendline VW kalitesine yakışmadı malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sait.erbas

Geçen sene aldığım 1.2 trendline polomu iki gün önce sattım. araçta tork (110NM sanırım)olmadığı için yokuşta kalkışta ve uzun yolda gaza yüklenmek gerekiyor bu sebeple de yakıt konusunda çok sıkıntı çektim. 120 km ye gelmek için 3000 deviri geçmek gerekiyor ondan sonra önden rüzgar esse hızını kesiyor araç. çok büyük beklentilerle aldım fakat büyük hayal kırıklığı oldu. sıfır almama rağmen direksiyondan ve göstergenin olduğu kısımdan gelen sesleri bir türlü kesemedim. 31.000 TL cok tehlikeli bir sınır bu fiyata sıfır araç almak benimde hatam oldu ya ikinci el bir üst sınıf yada 8 9 bin lira daha koyup iyi birşey almanızı öneririm.

Poloyu almamın tek sebebi eskiden 2006 golf kullanmıstım cok rahat bir araçtı, dedim 2012 poloda ona yakın olur. ama aralarındaki fark dağlar kadar.

Kaça satabildin. Bende biraz daha bekleyip 1.4 almaya karar vermek üzereyim

• Hartson kullanıcısına yanıt
    29.300 e almıştım 27.000 e sattım. bir önceki aracım 2008 TDI poloydu ve arac daha kaliteliydi.
  • Dizel dusunuyorum bayilere bir bakacagim bsyram sonu hayırlısı

• vw resmi sitesinde polo 1.2 trend fiyatında 200tl indirime gidilmiş.
  • Benzinlide fena degil sembol ve 301 baktim bugunde ellise ve ponto ya bakacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: sait.erbas

Bu aracı sipariş etmeden önce çok uzun araştırma yaptım.Hatta 1.2 trend poloyu kullanma fırsatı bile buldum.1.2 poloyu rakipleri ile kıyaslamak daha adil olur bence.Mesela 1.2 clıo,1.2 corsa,1.2 fiesta vs.Siz polo nun şanzuman oranlarını beğenmemişsiniz ama polo1.2 deki şanzuman oranları sınıfındakilere kıyasla en iyi olan bence çünkü clıo 3 1.2 16v 3000devirde 95km hızla gidiyor.. 1.5dci 65hp clıo 3 ise 2250devirde 90km 3000devirde 120km hızla gidiyor.Yani polo nun şanzuman oranları ile 1.5dci clı 3 ile neredeyse aynı oranlara sahip.Bir örnek daha vereyim palio 1.2 75hp 3000devirde 90km hızla gidebiliyor..

Golf sınıfında lider bir araç, hiç bir zaman polo ile mukayese edilemez.Baz fiyatlarında bile 15000tl fiyat farkı var zaten..

• sait.erbas kullanıcısına yanıt
    dediklerine kesinlikle katılmıyorum yanıltıcı bilgi veriyorsun 4 ayda 30 bin km yol yaptım performans çok güzel 140 150 km hızlara çok rahat ulaşıyor çoğu lpgli araçtan az yakıyor yüksek hızlarda polo 1.4 den daha az motor sesi alıyor içeriye 4 viteste hiç kesintisiz 175 km hıza ulaşıyor 3 silindirli arabadan başka ne beklenir ben çok mennunum
  • cebbar C kullanıcısına yanıt
    tabikide 1.2 motordan daha fazlasını beklemek hata olur. ilk aldığımda bende toz kondurmadım aracıma ama zamanla yetmemeye başladı. 150 km ye 4500 devirde geldi arabada 4 kişi vardı. daha öncede dediğim gibi 31.000 TL sıfır araç almak için çok tehlikeli bir sınır. üstüne bütçe el vermediği için 0 araç zevkini 1.2 trendline la gidermek en doğrusu olur.
  • 1,2 trendline'de 200 Tl indirim doğru. Araç 30.900'e inmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hartson -- 5 Ağustos 2013; 1:11:06 >
  • Doğuş oto bizimle dalga geçiyor herhalde 1.2 trend yine 31.100tl olmuş.Dün 200tl indirime gidildi bugün 200tl zam yapıldı.Amaçları ne anlamış değilim....
  • Adamlarin araba satmak gibi bir derdi yok yok satiyor yine de insafli fiat uyguluyorlar

• euro 2550 tl olmuş kurdaki dalgalanma mıdır acaba sebep
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.