Şimdi Ara

Vw Polo-6r 1.2 70PS Benzinli Kullanıcıları Buraya (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.957
Cevap
34
Favori
355.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadşlar geçen hafta kısa bir yolculuk yaptım 150 tl benzin ile 500km yaptım ve hala benzin var arabada sanırım yeni bir rekor geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • genel de 110-120 uzul yol da kullanıyorum klima acık aracım 5.3 litre ortalama yakıt tüketti bu yaz 2 bin km yol yapmışımdır yani şehirler arası yakıt ortalamam 5.3 litre
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhat

Arkadşlar geçen hafta kısa bir yolculuk yaptım 150 tl benzin ile 500km yaptım ve hala benzin var arabada sanırım yeni bir rekor geliyor

Hocam uzun yolda o benzinle ben 750 km yapmistim, uzun yolda tuketim ciddi oranda dusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat295

quote:

Orijinalden alıntı: erhat

Arkadşlar geçen hafta kısa bir yolculuk yaptım 150 tl benzin ile 500km yaptım ve hala benzin var arabada sanırım yeni bir rekor geliyor

Hocam uzun yolda o benzinle ben 750 km yapmistim, uzun yolda tuketim ciddi oranda dusuyor

uzun yolda 4lt ye kadar düşürebilirsiniz
  • Herkeze merhaba

Bende kaporamı verdim ve aracı beklemeye koyuldum.Eylülün 2.haftası teslim edilecek dediler.1.2 benzinli trendlıne beyaz renk
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-TEKİN

Herkeze merhaba

Bende kaporamı verdim ve aracı beklemeye koyuldum.Eylülün 2.haftası teslim edilecek dediler.1.2 benzinli trendlıne beyaz renk

Şimdiden hayırlısı olsun E-TEKİN ; Kaporanızı ne zaman verdiniz acaba, özel donanım talep ettiniz mi ?
  • Merhaba Dostlar, bende yakınlarda 2nci el bir polo 1.2 trendline almayı düşünüyorum. 2011 - 2012 model kilometresi en fazla 35bin 40bin civarı olsun istiyorum. Sahibinden ilanlarına bakınca ise fiyatların mantıksız olduğunu görüyorum. Yani sıfırı şu an itibarıyla 31bin olan bir aracın 2011 modeline 27bin - 28bin istemek biraz mantıksız değil mi? Yada herkesin söylediği gibi sahibinden fiyatları biraz şişirilmiş fiyatlar mı? Şimdi sizde bu araca sahip olan birileri olarak aracım 25bin eder demek istemeyebilirsiniz yani herkes arabası yüksek rakamlara satılsın ister ama , şu da bir gerçek ki 27bin verip birde üstüne alım satım, trafik sigortası bakım vs derken edeceğiniz 1000TL masraf var ikinci el bir araç aldığınızda. O zaman araç gelecek 28bin'e.
    Sadece reel kullanıcıların görüşlerini ve gerçek piyasasını öğrenmek için soruyorum, lütfen kimse beni yanlış anlamasın. Aranızda yakın zamanda ikinci el araç alan vardır, yaklaşık olarak kaça aldıklarını bilmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetzetto -- 12 Temmuz 2013; 18:03:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İlker KORKMAZ 39

quote:

Herkeze merhaba

Şimdiden hayırlısı olsun E-TEKİN ; Kaporanızı ne zaman verdiniz acaba, özel donanım talep ettiniz mi ?

Kaporayı 10gün önce verdim 30900tl trafik sigortası dahil.Eylül 2.haftası gelecek dediler.Fakat bugün resmi sitelerinde aracın fiyatı 31100tl ye yükseltmişler.200tl zam geldi şimdi yok yere Özel donanım eklettirmedim.Standart trendline paketi rcd310 teyple birlikte geliyormuş galiba 2013 trendler öyle dediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E-TEKİN -- 13 Temmuz 2013; 18:11:11 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İlker KORKMAZ 39

quote:

Herkeze merhaba

Kaporayı 10gün önce verdim 30900tl trafik sigortası dahil.Eylül 2.haftası gelecek dediler.Fakat bugün resmi sitelerinde aracın fiyatı 31100tl ye yükseltmişler.200tl zam geldi şimdi yok yere Özel donanım eklettirmedim.Standart trendline paketi rcd310 teyple birlikte geliyormuş galiba 2013 trendler öyle dediler..

trafik sigortasınıda ödetmişsiniz bu çok iyi, maalesef zamdan etkilendik, 2013'ler rcd 310 aux girişli cd mp3 çalar ve 6 kolonlu olarak üretiliyor, bir de emniyet kemer ikazı sesli ve görsel olarak aktif artık ...

• zetzetto Z kullanıcısına yanıt
    üç ay önce aldım. 1.2 trendline 2012 model 13,500 km de temiz siyah renk artı opsiyon olarak arka park sensörü vardı. ikinci el. aldığım fiyat 27,500 sıkı pazarlıkla ama.
  • Arkadaşlar aranızda 185 65 14inç lastik takan oldumu? 175 70 14 ler sanki biraz zayıf gösteriyor poloyu.Bayiden çıktığım gibi lastikleri takas etme imkanım var.185 65 14 kullanan varsa yorumlarını alabilirmiyim?
  • Merhabalar, az önce satış görevlisi aradı, aracınız gemide dedi. İki gün içinde indirme limanına yanaşır, yaklaşık 1 - 2 gün içinde bize ulaşır haber veririz gelip teslim alırsınız dediler. Bu cuma günü araç gelir dediler
  • hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin
  • E-TEKİN E kullanıcısına yanıt
    Gerek yok. Görüntüyü değiştirmek istersen 15inç aliminyum jant ve lastik al ama bu araç zaten ekonomi arabası 14 inç lastik 100 tl . Bence hiç dokunma.
  • merhaba arkadaslar bende 1.2 trendline siyah polo için kaparo verdim agustos sonuna doğru gelicek dediler ancak ben arka park sensörü de istiyorum onu burdamı montajlıyorlar yoksa direk öylemi yapılıyor. Satiş temsilcisine söylemedim ancak park sensörü istiyorum uzun zaman söyleyince kaparıyu verdim park sensörünü hiç söylememiştim acaba fabrika cıkısındamı park sensörlü oluyor?
  • Merhaba arkadaşlar,

Yorumlarınızı okuyunca 2.el bir araç almaktansa polo 1.2 70 ps’in doğru bir karar olduğuna karar verdim. Mez otomotiv de bir araç boşa düşmüştü ve aracı satın aldım. VW markasına sonsuz bir güvenim olduğu için çok detaylı bir incelemeye de gerek görmedim. 2 gün içerisinde vw almakta gerçekten çok büyük bir şanstı benim için.

Bu araçla ilgili düşüncelerim ise fiyat / performans olarak değerlendirdiğimizde alınabilecek en doğru araba diyebilrim. 70 ps kimseyi endişelendirmesin , çekiş gücü olarak dik yokuşlarda hiçbir sorun yaratmıyor.Bu paraya bu kadar iyi bir ses sistemi olacağını hiç düşünmemiştim , bilhassa AUX bağlantısında ses çok başarılı. Motor sesi dizel arabalar gibi , araç içerisindeyken başarılı bir yalıtım sahip olduğu için pek bir ses duyulmuyor fakat aracın dışındayken motordan gelen sesi duyduğunuzda çok şaşıracağınızdan emin olun.Bildiğiniz gibi araçta soğutmalı torpido gözü ve 6 speaker ve kumandayla 4 cam’ın açılıp - kapatılabilmesi dışında lüx hiçbir özellik yok diyebilirim.

VW bu aracında lüks donanımları ne kadar azaltırsa azaltsın kalitesinden asla taviz vermemiş.Kararsız olanların şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki , çok fazla düşünmeye gerek yok 30000 tl civarında bu kadar kaliteli ve güvenli bir araç yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanusta

hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin

Çok teşekkür ederim, amin cümlemize .
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.onurocak

merhaba arkadaslar bende 1.2 trendline siyah polo için kaparo verdim agustos sonuna doğru gelicek dediler ancak ben arka park sensörü de istiyorum onu burdamı montajlıyorlar yoksa direk öylemi yapılıyor. Satiş temsilcisine söylemedim ancak park sensörü istiyorum uzun zaman söyleyince kaparıyu verdim park sensörünü hiç söylememiştim acaba fabrika cıkısındamı park sensörlü oluyor?

Volkswagen'in sitesinde kendi polo'nu yarat kısmı var, oraya gir ve hangi donanımı istersen deneme yanılma yoluyla ekle, sadece park sensörü daha pahalı, ben araç oluştururken statik dönüş farlı sis farı+fonksiyonel deri direksiyon ve vites topuzu+konfor paketi ( park sensörü,yol bilgisayarı,lastik basınç sensörü ve hız sabitleyici ) eklettim.
    Size tavsiyem tek olarak arka park sensörü yerine sürüş konfor paketini almanızdır, tabiki seçim sizindir. Tüm donanımlar imalat aşamasında fabrikasyon olarak monte edilir. Hayırlı olması dileklerimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: optimal

Merhaba arkadaşlar,

Yorumlarınızı okuyunca 2.el bir araç almaktansa polo 1.2 70 ps’in doğru bir karar olduğuna karar verdim. Mez otomotiv de bir araç boşa düşmüştü ve aracı satın aldım. VW markasına sonsuz bir güvenim olduğu için çok detaylı bir incelemeye de gerek görmedim. 2 gün içerisinde vw almakta gerçekten çok büyük bir şanstı benim için.

Bu araçla ilgili düşüncelerim ise fiyat / performans olarak değerlendirdiğimizde alınabilecek en doğru araba diyebilrim. 70 ps kimseyi endişelendirmesin , çekiş gücü olarak dik yokuşlarda hiçbir sorun yaratmıyor.Bu paraya bu kadar iyi bir ses sistemi olacağını hiç düşünmemiştim , bilhassa AUX bağlantısında ses çok başarılı. Motor sesi dizel arabalar gibi , araç içerisindeyken başarılı bir yalıtım sahip olduğu için pek bir ses duyulmuyor fakat aracın dışındayken motordan gelen sesi duyduğunuzda çok şaşıracağınızdan emin olun.Bildiğiniz gibi araçta soğutmalı torpido gözü ve 6 speaker ve kumandayla 4 cam’ın açılıp - kapatılabilmesi dışında lüx hiçbir özellik yok diyebilirim.

VW bu aracında lüks donanımları ne kadar azaltırsa azaltsın kalitesinden asla taviz vermemiş.Kararsız olanların şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki , çok fazla düşünmeye gerek yok 30000 tl civarında bu kadar kaliteli ve güvenli bir araç yok.

Yeni aracınız hayırlı olsun, aynen dediğiniz gibi bu paraya alınabilecek araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: optimal

Merhaba arkadaşlar,

Aracınız hayırlı olsun.rcd 310 ve 6 hoperlörün performansını çok merak ediyordum.Ses sisteminin başarılı olduğuna çok sevindim.Motor sesi dışarıdan sıfır km 1.3 multijet punto evo lar kadar az duyuluyorsa benim için sorun yok ama babamın 300.000km deki 1.5 dci clıo sembol gibi gürültülüyse o zaman sorun olabilir?

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.