Şimdi Ara

vw polo 1.6 1997 model hangi lpg ve ne kadar yakar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ark. 1997 polo enjeksiyonlu 1600cc 75 aracıma lpg taktırmak istiyorum şuan 25 ytl ye 100km yakpıyor 7 litr falan lpg de acaba ne kadar yakar hangi lpg taktırmalıyım izmirde yardımcı olurmusunz

• arkadaşım iyibir montaj & usta lpg dönüşümü yaptıra bilirsin yaygın servis ve yedek parca imkanı atikeri tavsiye ederim,
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_kan

arkadaşım iyibir montaj & usta lpg dönüşümü yaptıra bilirsin yaygın servis ve yedek parca imkanı atikeri tavsiye ederim,

• bu değerlerin şehir içimi dışımı ? benim aracımda polo classic lpg 1.6 100hp kullanma kılavuzuna baktım senin aracının şehir içi yakıt tüketimi 9,9/100km şehir dışında 5,5/100km eğer söylediğin değerler şehir içi ya ölçmeyi bilmiyorsun yada yanılıyorsun yanlış söylüyorsun zira şehir içi 9,9x benzinin litresi 3,60 dediğimizde bile 35,64 yani kmde 356 bin ki her zman fabrika değerlerinden cok yakar
    quote:

Orjinalden alıntı: alphan12

ark. 1997 polo enjeksiyonlu 1600cc 75 aracıma lpg taktırmak istiyorum şuan 25 ytl ye 100km yakpıyor 7 litr falan lpg de acaba ne kadar yakar hangi lpg taktırmalıyım izmirde yardımcı olurmusunz
  • hayırr hocam sehir dışı tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.