Şimdi Ara

VW PERİYODİK BAKIMI BOSCH CAR SERVİSTE YAPTIRILIR MI ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Jetta 1.2 highline aracımın yıllık periyodik bakım zamanı geldi. Araç 9000 Km civarı.

Bulunduğum ilde(Sinop) Vw servisi yok. En yakın yer Samsun orasıda 150 km uzaklıkta.

Birde servisteki bakım fiyatı 450 Tl'den fazla. Git-gel benzin masrafı ile fiyat katlanıyor.

Şimdi ; Sinop ta bir tane Bosch Car Service var. Bana geçen günlerde gelen bir mesajda opet karta kampanyaları olduğu ve periyodik bakımın 189 Tl ye yapılacağını söylediler. Servisi arayarak fiyatı teyit ettim. Ayrıca yapmış oldukları bakımın aracın garanti kapsamını bozmadığını aynen Vw servisinde yapılmış gibi olacağını söylediler.

Daha önce bu şekilde Bosch Car Service de bakım yaptıran oldu mu ? Olduysa tecrübe ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Çünkü Samsuna gitmem halinde hem zaman hem de para olarak baya bir kaybım olacak.

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• cripo C kullanıcısına yanıt
    Cripo Hocam,

Garanti kesinlikle bozulur,Türkiye genelindeki tüm Vw plazalar online olarak birbirine bağlı,aracınızın bakımı yapıldığında bu sistem üzerinde görünür.
    Serviste yaptırmadığınız taktirde bilgisayar sisteminde hiç bir kayıt olmaz,ve araçta garanti kapsamında yapılması gereken bir sorun olursa ilk bakacakları yer bilgisayardan Tr genelinde herhangi bir Vw serviste bakımı yapılmış mı yapılmamış mı?
    (1 yıl ya da Km,hangisi önce dolmuşsa bu süre zarfında yapılmış mı yapılmamış mı ona bakılır)
    Daha önceki aracımda da İstanbul'daki Bosch servisleri bozulmaz demişlerdi ama bal gibi bozuluyor .Bosch servisi Vw Türkiye'nin bilgisayar sistemine girip yaptığı bakımı mı kayıt edecek?
    Aracınızda bir sorun olduğunda da garantiden değişir dediğinde Vw onun sözünü mü dinleyecek...
  • bhsoz B kullanıcısına yanıt
    Vw canlı destekle görüştüm onlar da aynı şeyi söylediler. O zaman bu adamlar resmen yalan söylüyorlar. Ülkemizdeki bu zihniyeti anlamak mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.