Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (2178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.727
Cevap
132
Favori
4.505.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21762177217821792180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, pirit gümüş impression için kapora verdim. Makyaj öncesi ve sonrasında rüzgar sesi şikayetlerinden bahsediliyor. Deneyimleriniz nasıl? Bir de aracın trim seslerinden yana çok şikayet var. Yanlış bir seçim mi yaptık acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulak76 kullanıcısına yanıt

N ya da P ikisinin de araca bir zararı olmaz. Ama ne olur ne olmaz güvenlik için P de çalıştırın. İyi günler dilerim...

• grimer kullanıcısına yanıt

Böyle bir sorun ve ses yok. Aracı hor kullanımdan kaynaklanıyordur. Sadece benim araçta sıfır alındığı günden bu yana kol dayama bölümüne biraz fazla çökerseniz tık diye bir ses geliyor. Çok da dert edilecek bir durum değil. Fazla abanmadan kol dayandığında ses yok. O tarafa doğru çökerseniz bu ses geliyor. İyi günler dilerim...

• autotech1 kullanıcısına yanıt

Cevabın için teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: grimer

Arkadaşlar merhaba, pirit gümüş impression için kapora verdim. Makyaj öncesi ve sonrasında rüzgar sesi şikayetlerinden bahsediliyor. Deneyimleriniz nasıl? Bir de aracın trim seslerinden yana çok şikayet var. Yanlış bir seçim mi yaptık acaba

Benim 3 sene oldu, hiç ses şikayetim yok. Çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulak76

merhaba arkadaşlar 2020 busines. birşey sorayım. otomatik vites ilk defa kullanacam. aracın aküsünü şarj etmek için garajda bazen rolantide 15 dk çalıştırıyorum. bu durumda vites N de mi olmalı yoksa P de mi acaba?

Hiç mi dışarı çıkmıyorsunuz? Ayda bir bir 15 dk gezmiyor musunuz?

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Hiç mi dışarı çıkmıyorsunuz? Ayda bir bir 15 dk gezmiyor musunuz?

Alıntıları Göster

hafta içi iş, hafta sonu yasak çıkamıyoruz, bu ara işe de servisle gidince ...

ilk oto. vites araç deneyimi olunca sorayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulak76

hafta içi iş, hafta sonu yasak çıkamıyoruz, bu ara işe de servisle gidince ...

ilk oto. vites araç deneyimi olunca sorayım dedim.

Alıntıları Göster

yani aracı boşta çalıştırmak yerine 15 günde bir arabayla işe gidip gelmek daha eğlenceli değil mi?

• 15 günde bir yeterli ise yapılır. Farz edelim 1 ay kısıtlama geldi. Bu durumda otoparkda çalıştırırken vites P de mi N de mi olmalı?

• merhaba arkadaşlar 2020 busines.

Dışarıdan ARACI KİLİTLEYİNCE açık camlar oto. olarak kalkıyor mu yoksa kilit tuşuna uzun basmak mı gerekiyor??

• Uzun basmanız lazım camların kapanması için.

• quote:

Orijinalden alıntı: YannicK

Uzun basmanız lazım camların kapanması için.

sanki daha önceden direkt kapatıyordu diye anımsadım.

• Herkese merhaba
    Passat 2015 1.4 tsi kullanıyorum 48 bin km şuan. Bugün bir bosch var servise gittim yıllık bakım için. Eleman aracın baskı balatası bittiğini söyledi. 48 binde bir aracın baskı balatası biter mi? Ayağım debriyajda falan da sürmüyorum anlamadım bu işi

Debriyajın sertliğinden ve yukarıda kavramasından dedi. Ben sertliğini ve kavrama noktasını farketmedim tabi, kendi aracımdan başka düz vites araç kullanmıyorum uzun süredir.

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Herkese merhaba
    Passat 2015 1.4 tsi kullanıyorum 48 bin km şuan. Bugün bir bosch var servise gittim yıllık bakım için. Eleman aracın baskı balatası bittiğini söyledi. 48 binde bir aracın baskı balatası biter mi? Ayağım debriyajda falan da sürmüyorum anlamadım bu işi

Debriyajın sertliğinden ve yukarıda kavramasından dedi. Ben sertliğini ve kavrama noktasını farketmedim tabi, kendi aracımdan başka düz vites araç kullanmıyorum uzun süredir.

Değiştirmek için acele etmeyin, balata bittiyse zaten kendini belli eder yokuşlarda v.s. Rampa yukarı kalktıktan sonra yük halinde kaçırma yapmaya başlar.

not olarak aracı her gün aşırı trafikte, yoğun yokuşlu yerlerde kullanıyor iseniz 50 bin km ler normal bitmesi.

• YannicK kullanıcısına yanıt

hocam istanbulda kullanıldı şehir içi olarak, 5-6 bin km uzun yoldur

ama dün ve önceki gün şöyle bir şey başıma geldi. rampa bir otoyolda 6. vitesle giderken araba zorlanınca 5'e düşer gibi oldu ve devir o anda arttı tabi olarak. 2 gün peşpeşe aynı yolda oldu bu

• Sürerken hissedersin zaten, kafana çok takılırsa iyi biryerde değiştirirsin.50-60 bin şehiriçi ne göre normal gibi değişmesi.

hocam bosch servis işçilik dahil 1700 fiyat verdi, yetkili servis yaş indirimiyle baskı+balata+civata vs. + işçilik 4000i buldu.

herifler sadece işçiliğe 1600 istediler. o da yaş indirimli hali  

fikirlerinizi alabilir miyim?

• Arada fiyat farkı az değil, bosh da yapılabilir. Netten boshun hangi şubesi ise yorumlarına bakın, öneri falan bulabilirsiniz belki.

anladım hocam puanlar iyi ama ustalıklarından şüpheliyim işte. 2 gün önce yıllık bakıma götürdüm bu bosch servise. çocuk iyi güzel bana anlata anlata yapıyor işi. ama gel gör ki motor yağını boşalttıktan sonra yağı koydum zannedip marşa bastı 3-5 sn falan yağsız çalıştı motor.

motora bir şey olacağını sanmam ama gelin görün ki ustalıkları hakkında soru işareti oldu kafamda

komşu şehirdeki yetkili vw'den fiyat aldım. indirimli haliyle 3300 dedi işçilik dahil. ama onlar da volan değişirse 5 i geçer dedi.

• 
Sayfa: önceki 21762177217821792180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.