Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (2175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
43.728
Cevap
132
Favori
4.505.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. Ne kadara aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smeee

Merhaba arkadaşlar bir business paket tsi alarak aranıza katıldım.
    Aracı 2 gün önce ankara eskihisardan aldım. Herkese kazasız belasız günler
    Hayırlı olsun. Kazasız sürüşler diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt
    Bu motorlara LPG takılmaz. Arızaya açık zorlama sistemlerdir. Kısa vadede çalışıyor gibi görünür. Uzun vadede sıkıntı çıkarır. Yetkili servisler de bu araçlara bakmıyor ve çıkardıkları arızayı kabul etmiyor. Bilginiz olsun. İyi günler dilerim...

• Almanya VW sitesine girdim baktım dün gece, 1.6 TDI motor seçeneği kaldırılmış

• Teşekkür ederim daha iyileri nasip olsun inş. Sizlere. 265 bine aldım . Bir ay önce kapora vermiştim.

• DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Tr bayiileri de şu anda dizel için teslimat tarihi vermiyor. Aralık gibi üretim olacağını söylüyorlar.

• Satış temsilcileri artık 1.6 dizelin gelmeyeceğini söylüyor.

• Business paket araçlara sonradan geri görüş kamerası takılabiliyor mu acaba?

• carabiner1 C kullanıcısına yanıt
    Takılır. Yaklaşık 3.000 TL.

• Bursa- Side arası gidiş-geliş 1250 kilometre yolda 6,1 litre benzin yaktı. 4 bin küsür kilometrede bir araç için fena değil. Zamanla daha iyi değerler olacaktır. Yalnız yalıtım konusunda sanki biraz fazla ses alıyor. Tabi, “hangi araca göre” diye sorarsanız o başka. Pek çok araçtan daha iyi. Ancak insan daha iyisini bekliyor haliyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Takılır. Yaklaşık 3.000 TL.
    Yetkili servis takmıyor. Dışarıda mı 3.000 TL.?

• alper029 kullanıcısına yanıt
    Yetkili servis araç garantisi kapsamında takmayabilir. Yalnız bahsettiğim %100 orijinal parça. Parçayı kendiniz temin ederek dışarıda taktırabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-vw-t-roc-orjinal-logo-geri-gorus-kamera-sistemi-826745099/detay

İlanda T-Roc yazdığına bakmayın. Tüm araçlarda aynı parça kullanılıyor. Passat, golf vb. hepsine olur.

• autotech1 kullanıcısına yanıt
    Peki araç garanti kapsamından çıkar mı acaba dışarıda işlem yapıldığı için.

• carabiner1 C kullanıcısına yanıt
    Evet garanti dışı kalır. Zaten yetkili servis takmıyorsa sebebi budur. Yalnız işin ilginç tarafı garanti süresi bittikten sonra yetkili servisler de takabiliyor. Örneğin 2015-2016 bir passata bu işlemi yaptırmak istediğinizde sorun çıkarmıyorlar.

Sıfır araçlarda herhangi bir arıza olması durumunda aracın arıza kodları alınarak durum direkt Almanya'ya yazışma ile bildirilerek cevap bekleniyor. Büyük ihtimal ile bundan çekiniyorlar. Araçta bir problem çıkması durumunda fabrika servise niye bu parçayı taktınız diyecektir.

• Yalıtım göreceli kimi 80 deyince rüzgar sesi alıyor diyor kimi 100. Benim için 110-120, bu hızda olan rüzgar sesi de japon arabalarındaki gibi değil kabin içine rüzgar sesi gelmiyor konuştuğunu karşıdaki rahat anlıyor. 110 120 deki rüzgar sesi neyse 140 150 deki seste o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • comfortline passata led far uygulayan varmı daha önceden gece görüşü nasıl ? baya etkiliyormu görüşü arkadakini vs rahatsız ediyormu
  • 2020 Ocak trafiğe çıkışlı dizel aracım adblue ekleyin uyarısı veriyor henüz 10.250km de araç. 2400km daha menzili kalmış. 15000km bakımında eklense daha iyi olurdu sanki. Benzeri bir durumu yaşayan var mıdır ?
  • Merhaba arkadaşlar b8 de sanırım aynıdır. Aracınızın ön takımından gelen şıngırtı gibi bi ses tecrübe eden varmı ? Aracım 2000 km de bir b8.5 ama böyle bir ses sorunu var . Bayramdan sonra servise götüreceğim. Şöyle bi gözlemim daha oldu. Kasise girdiğimde vites değişimi olursa ses daha belirgin oluyor. Şanzuman takozu gibi olabilir mi diye düşünüyorum ama .

• Benim dikkatimi çekmedi. Ama biraz daha kulak kabartırım.

• smeee S kullanıcısına yanıt
    Bu DSG şanzımanın klasik sesi. Vites kutusu kuru tip (yağsız) olduğu için şıkırdama benzeri ses gelir. Servis incelemesi sonucu herhangi bir arıza çıkacağını düşünmüyorum. Size bu sesin normal olduğunu söyleyeceklerdir. Tabi başka bir sıkıntı yoksa. İyi günler dilerim...

• 
Sayfa: önceki 21732174217521762177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.