Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (2174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.727
Cevap
132
Favori
4.505.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DSG harici bu araçlarda başka arıza yok. Benzinli manuel bir aracın 100.000 km. de bile herhangi bir arıza yapma ihtimali çok düşük. Benim araç da 1.4 TSI manuel. Ben de sıfır alırken garanti uzatma yapmadım. DSG olsa kesin yapardım. İyi günler dilerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün araçta telefonla görüşürken bir anda ekran kapandı, simsiyah oldu. Telefon bağlantısı da kesildi. Yaklaşık 15 saniye sonra reset atılmış gibi tekrar açıldı. Yeni multimedya sistemlerinde sorun mu var acaba? Buna benzer bir arıza yaşayan oldu mu?

• Aracında katlanır ayna olmayanlar için yetkili servis takıyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Aracında katlanır ayna olmayanlar için yetkili servis takıyormuş
    Ben 2 ay önce taktırdım.

• DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    hocam bu reklamı nerede gördünüz?

benim araç trendline, takılabilir mi ki acaba?
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Facedeki passat b8 Türkiye grubu. Bulunduğunuz şehirdeki bayiyi arayın sorun hocam

• DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • polen filtrem tıkanmış. internette gördüğüm kadarıyla değiştirmesi kolay gibi. internetten alsam takabilir miyim? bazı araçların çok zor oluyor da.
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam

• arkadaşlar iyi günler. 2010 passat aldım. benim aracımda far sensörü, yağmur sensörü ve otomatik kararan dikiz aynası yok. taktırmak istiyorum .kim takar, gerekli parçaları nerden bulurum? yardımcı olursanız sevinirim.
  • jazzadige J kullanıcısına yanıt
    Hocam bulunduğunuz ildeki veya civar illerdeki vagcomculara sorabilirsiniz

• jazzadige J kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bu iş öyle park sensörü gibi kolay montajı olan bir şey değildir. Öncelikle bu donanım sizin araçta yoksa doğal olarak ön camda sensör yeri ve ayna yeri yoktur. Kısaca ön camın mutlaka değişmesi gerekir. Ayrıca tahminen 4 saat civarı sürecek bir işçilik var. Aracın birçok yeri sökülecek. Birçok parça değişecek en son araç şasisine kodlanacak.
    Bu işi orijinal ve sıfır parçalarla yaptırmanın maaliyeti tahminen 5.000 TL. civarıdır. Ama çıkma parça bulur ucuza hallederim derseniz onu bilemem. İyi günler dilerim.

• Arkadaşlar izmir ve çevresinde elinde passat business cam tavan katlanır ayna olan bayi var mı bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Merhaba. Bu iş öyle park sensörü gibi kolay montajı olan bir şey değildir. Öncelikle bu donanım sizin araçta yoksa doğal olarak ön camda sensör yeri ve ayna yeri yoktur. Kısaca ön camın mutlaka değişmesi gerekir. Ayrıca tahminen 4 saat civarı sürecek bir işçilik var. Aracın birçok yeri sökülecek. Birçok parça değişecek en son araç şasisine kodlanacak.
    Bu işi orijinal ve sıfır parçalarla yaptırmanın maaliyeti tahminen 5.000 TL. civarıdır. Ama çıkma parça bulur ucuza hallederim derseniz onu bilemem. İyi günler dilerim.
    ön cam değişmesi sıkıntılı bir konu. işçilik kötü olursa su sızdırır (başıma geldi). bu tür donanımı alırken seçmek lazım, sonradan taktırmak sıkıntılı. bir tek corolla cruise kontrolün çok ucuza malolduğunu gördüm.
  • Bugün aracı çalıştırdıktan hemen sonra multimedya ekran çalışma sıcaklığı uygun değil diyerek kendini kapattı. Araç Business paket. Klima çalışıyordu ama radyo kapandı. Ekranı ellediğimde o kadar çok ısınmıştı ki inanın 2-3 saniye anca tutabildim. Bu durumun ileride sıkıntı yaratması mıhtemel. Aracınızı direk güneş ışığına bırakmamaya ve mutlak suretle ön camda güneşlik kullanmaya çalışın.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Hız sabitlemede (passat için)
    sadece direksiyondaki düğme seti ve gaz pedalı değişir. Araca kodlanır. Yukarıda anlattığım işe göre 10 kat daha kolaydır.

• quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Hız sabitlemede (passat için)
    sadece direksiyondaki düğme seti ve gaz pedalı değişir. Araca kodlanır. Yukarıda anlattığım işe göre 10 kat daha kolaydır.
    corolla'nın 100 tl'ye maloluyormuş, direksiyona bir çubuk ekliyorlarmış. daha ucuz ve kolay belli ki.
  • Arkadaşlar merhaba, 2014 Passat (B7) 1.4tsi DSG 122hp Comfortline alma arifesindeyim yeni lpg takılmı stepneye daha ruhsata işletilmemiş. Tavsiyeniz öneriniz nedir, değecek bir araç mı en son Wv aracı olarak 13 yıl önce 98 model polo kullanmıştım öyle söyleyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 12 Temmuz 2020; 1:56:24 >
  • Merhaba arkadaşlar bir business paket tsi alarak aranıza katıldım.
    Aracı 2 gün önce ankara eskihisardan aldım. Herkese kazasız belasız günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21722173217421752176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.