Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.525
Cevap
131
Favori
4.432.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1460
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 859
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YasinDE (5172 mesaj) Taner Göde (3667 mesaj) srcn09 (3418 mesaj) drozia (1793 mesaj) errddm (1668 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1347 mesaj) Mobil (536 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (28 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Passat >> VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
Giriş
    1725 Mesaj

Bu arabalara bu paralar bence kesinlikle verilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    osamanos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben de inceledim. Araç kazasız boyasız ki bu en önemli konu. Ayrıca km. yaşına göre az sayılır. Sıfırı 270.000 TL. Kaç istesin adam? Hadi 5.000 fazla yazmış diyelim. 115.000 etmez mi? Polo 100.000 olmuş.
    Alternatiflerine de bakmak lazım. Yani bu fiyata D segment dizel, otomatik ve marka değeri VW kadar iyi bir seçenek bulmak lazım. Öyle fransız arabası filan da olmaz. Eş değer Alman arabası olacak.
    Malum sitede herkes aracını satmayı düşündüğü fiyattan 5.000 TL. fazla yazıyor. Pazarlık olayından kaynaklı. Şu an bu satıcı, satacağı fiyatın üstüne para eklemeden kendi aracının emsalini bile zor alır. Bunları da göz önünde bulundurmak gerekir.
    Herkese iyi forumlar...

Edit. (Yazım yanlışları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 31 Ağustos 2019; 8:20:38 >
    |
    |
    57 Mesaj
    Merhabalar:

Bende bu hafta impression paket ile araniza katildim. Arabaya hiz sabitleyici ve otomatik far taktirmak istiyorum. Ender elektoronik te fiyatlar servis seviyesinde gorunuyor. Oncelikle Ender elektoronikte taktirinca garanti bozuluyor mu? Bir de bu islemi Istanbul da yetkili serviste yaptiran, yetkili servis tavsiyesinde bulunabilecek biri var mi?

Son olarak arabaya bagaj havuzu almak istiyorum. Bagaj havuzu icin tavsiye edebileceginiz bir marka bulunuyor mu?

Merhaba. Bahsettiğiniz firma orijinal işler yapıyor ancak aracınız garanti kapsamındaysa kesinlikle garantisi bozulacaktır. Fiyat olarak da bu firma ile yetkili servis arasında çok az bir fark var. Bu yüzden kesinlikle yetkili serviste yaptırmanızı tavsiye ederim. Bu firmaya yaptırırsanız herhangi bir problem durumunda yetkili servis sizi tanımaz ve araç garantiden çıkar.

Yanlış anlaşılmasın ben adı geçen firmanın kötü iş yaptığını söylemiyorum. Yoksa orijinal parça kullanıyorlar. Örneğin garantisi bitmiş bir aracım olsa her iki yerden de fiyat alarak ucuzsa bu firmayı da tercih edebilirdim. Yalnız garantili aracı asla götürmezdim.

Diğer konulara gelirsek hız sabitleyici ışık pakete göre çok daha kolay montajı olan bir parçadır. Direksiyon airbag sökülerek sağ-sol düğme seti ve gaz pedalı değişiyor. Hat çekilerek işlem bitiyor.

Işık sensörü ve yağmur sensörü aynı parça yalnız bu özelliğin sonradan yapılması çok zahmetlidir. Hatta sonradan yapılıp yapılmayacağını bile bilmiyorum. Yetkili servise sormanız gerekir. Size sadece %100 değişecek parçaları yazayım: Dikiz aynası kesinlikle değişecek. Far-yağmur sensörü takılıp hat çekilecek. Far anahtar düğmesi değişecek. Tavanın bile sökülmesi gerekebilir çünkü dikiz aynasından yukarı tavana ve oradan aşağı hat çekilecek. Örneğin ben olsam böyle bir işi asla yaptırmazdım. Çünkü çok zahmetli ve aracın her yeri sökülecek.

Işık paketi:
    Yağmur far sensörü
    Eve geliş - ayrılış modu
    Kendiliğinden kararan dikiz aynası ve sürücü tarafı dış dikiz aynası
    Ayna altı led ışık
    Araç içi tepe aydınlatmaları ön ve arka led
    Ayak aydınlatmalar led
    Dış ayna altına aydınlatma istiyorsanız onlar da değişecek. İyi günler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 31 Ağustos 2019; 13:22:57 >
    |
    |
    yondaime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2619 Mesaj
    Bu da bagaj havuzu. Aracı sıfır aldığımda yetkili servisten hem bunu hem de kauçuk paspasları 350 TL. civarı almıştım. Serviste de 2 kalite var. Bu pahalı olan. Ucuz olan yerine tam oturuyor ancak üzerinde PASSAT yazısı yok ve plastiği biraz daha basit bir malzemeden yapılmış.
    İyi günler dilerim...

|
    |

• Çavuş
    57 Mesaj

Hocam selamlar

Detayli bilgilendirme icin cok tesekkurler. O zaman isik paketine hic girmeyecegim. Hiz sabitleyici icin de yetkili servislerle bir goruseyim.
    |
    |
    autotech1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    164 Mesaj
    Vay be, burada eskiden ne muhabbetler dönermiş, kimler gelmiş kimler geçmiş buradan. İnsan üzülüyor be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedefci -- 2 Eylül 2019; 1:24:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: autotech1

Takılır ancak biraz pahalı. 2.500 TL. civarı bir fiyatı var. Yetkili serviste yaptırırsanız orijinal parça olduğu için herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. Gaz pedalı ve direksiyon düğme seti sağ-sol komple değişecek. İyi günler...
    Önerdiğiniz istanbulda ilgili bir yetkili servis var mıdır hem bu konu içğn hem de genel olarak arabayı güvenle teslim edebileceğim

Malesef.

|
    |
    b_sevki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2619 Mesaj
    Yukarıda ilk bilgi ve resimlerini eklediğim yeni passat fiyatları açıklandı. Baz model 233.000 TL.

|
    |
    2619 Mesaj
    Benzinliler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 3 Eylül 2019; 7:11:30 >
    |
    |

• Yarbay
    2619 Mesaj
    Dizeller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 3 Eylül 2019; 7:14:8 >
    |
    |

• Binbaşı
    1265 Mesaj
    Yeni passat 1.6 TDİ DSG BUSİNESS 251000 TL TEKLİF ETTİLER.

Şu an bu fiyatlara satılan tüm modellerde 25.000 TL. civarı indirim var. Benim de bir arkadaşım liste fiyatı 240 küsür olan golfü 210 civarı aldı. Özellikle golflerde eskisi kadar satılmadığı için ekstra indirim yapıyorlar. İyi günler...

|
    |
    ForceBeWithYou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1725 Mesaj
    200 küsür paraya golfe binmek mi tl ne hale geldi.
    250yede düz Passat gülermisin ağlarmısın.

|
    |

Orijinalden alıntı: yondaime

Merhabalar:

Bende bu hafta impression paket ile araniza katildim. Arabaya hiz sabitleyici ve otomatik far taktirmak istiyorum. Ender elektoronik te fiyatlar servis seviyesinde gorunuyor. Oncelikle Ender elektoronikte taktirinca garanti bozuluyor mu? Bir de bu islemi Istanbul da yetkili serviste yaptiran, yetkili servis tavsiyesinde bulunabilecek biri var mi?

Son olarak arabaya bagaj havuzu almak istiyorum. Bagaj havuzu icin tavsiye edebileceginiz bir marka bulunuyor mu?
    Bende de impression var ışık paketli,bugün bagaj havuzunu aldım,çok muntazam oturdu,halı yuzeyli olanını tercih ettim,biraz pahallı 159tlye n11den aldım

|
    |
    R konumundayken hareket ettirdiğimizde sadece sağ taraftaki ayna hareket ediyor,bu normal midir

Bir de fotoda yuvarlak düğmenin altındaki işaret nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 5 Eylül 2019; 17:56:2 >

Uzun bir aradan sonra Passattürkiye İstanbul buluşmamızı gerçekleştireceğiz, gelmek isteyenlere duyrulur :)

Buluşmamız Özsoyer Otomotiv ve G&P Parfüm sponsorluğunda gerçekleşecek olup, etkinliğimize katılanlar arasında çekiliş ile hediyeler verilecek.. ( Bir kaç firma ile daha görüşmelerimiz devam ediyor hediye çekilişi genişletmeye çalışıyoruz)

*Özsoyer Otomotiv'den

- 1 kişiye ücretsiz yağ bakımı

*G&P Parfüm

- Gelen herkese erkek parfümü hediye

*PassatTürkiye

-Aynı zamanda etkinliğimize katılan herkese PassatTürkiye tarafından ücretsiz 5 'er adet PassatTürkiye logolu araç kokusu verilecektir.

PassatTürkiye Büyük İstanbul Buluşması 15 Eylül 2019 Pazar günü 13.00 'da gerçekleşektir. Tüm üyelerimizi çevre illerden de katılım mutlaka bekliyoruz hoş sohbetli eğlenceli etkinlik olacaktır.

NOT: Kamp sandalyesi olanlar bagajına atsın mutlaka sandalyeleri açıp oturup sohbet muhabbet ederiz

Yer : İstanbul - Maltepe / Orhangazi Şehir Parkı
    Tarih / Saat : 15 Eylül 2019 / 13.00
    Koordinat Bilgileri : K 40.931544, D 29.118256 - İşaretlediğim yerin orda olacağız
    https://passatturkiye.com/passat-turkiye-bulusmalari/20963-istanbul-bulusmasi-15-eylul-2019-pazar-1300-a.html#post481837

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 5 Eylül 2019; 20:22:24 >
    |
    |

• Yarbay
    2830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Manuel araçta o bahsettiğiniz 2 sn.lik süreyi debriyaja basılı tutarak stop etmemesini ayarlayabiliyorsunuz. Ama otomatik araçta zor. Yalnız sürücüyü tedirgin etmesinden başka araca bir zararı yok. Dur kalk trafikte turbo ısınmaz. Turboyu ısıtan yüksek devirlerde ve uzun süre sabit hızlarda kullanımdır. Yani genellikle şehir dışı trafiktir.
    Ben uzun yola gideceksem kapatıyorum. Vardığımda da en az 1 dk. rölantide çalıştırmadan aracı stop etmiyorum. Yoksa şehir içi start stop hep açık.
    İyi günler dilerim...
    Evet ilk defa kullandığım için birax yadırgamıştım alıştıkça rahatlığını hissediyorum

|
    |
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,712
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.