Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
43.525
Cevap
131
Favori
4.432.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1460
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 859
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YasinDE (5172 mesaj) Taner Göde (3667 mesaj) srcn09 (3418 mesaj) drozia (1793 mesaj) errddm (1668 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1347 mesaj) Mobil (536 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (28 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Passat >> VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
Giriş
    33 Mesaj
    Anahtarsız giriş, anahtarsız çalıştırma, bunların hepsi mevcut. O yüzden sordum acaba otomatik kilitleme niye olmuyo diye. Acaba aktif etmem gereken bi özellik mi ben mi bulamadım onu merak ediyorum. Bi önceki arabamda Kapı mandalına dokunmama gerek kalmadan araba kendini 10 sn sonra otomatik kilitliyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kapı mandalının üzerini elinizle kapatınca kitlenmesi lazım. Geçen sene bende hıghline vardı yanlış hatırlamıyorsam bu şekildeydi. Sizden ricam böyleyse yazarmısınız

|
    |
    csknuysl7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yok ben anlatamadım. demek istediğim şu, hiçbir müdahalede bulunmadan kendisi otomatik kilitlenmiyor Bir önceki arabam böyle bir özelliğe sahipti. Ben arabadan iniyordum ve gidiyordum 10 saniye sonra araba kendi kendine otomatikman kilitleniyordu. yoksa kapı mandalına dokunarak araba zaten kilitlenebiliyor onda sorun yok

Bi önceki araba aynı kasa Passat mıydı. Öndeki kaç modeldi bu kaç model.
    Acaba aynı kasada iki farklı Anahtarsız giriş mi çıktı

|
    |

İnsignia eski kasa mı
    Passat kaç model

|
    |

B7 kasa Passat için 215/55/16 Dunlop sport lastik (jant hariç) 2 adet mevcut.

5.5mm Diş derinliği iyi. 1 lastikde fitil yama var taban patlağına.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-215-55-16-dunlop-sport-lastik-jant-haric-683531218/detay/

İlgilenenler mesaj atabilir.
    |
    |

Bir de AFS (Bend light Failure) hatası çözümleyen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba
    2018 Passat 1.6 dizel dsg inpression kaskoyu kaça yaptırdınız ve en uygun şirket hangisi bilgi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstflbk -- 9 Haziran 2019; 1:26:14 >

Araç tamamen aynı olsa bile farklı kişilere farklı fiyatlar çıkabiliyor. Bu yüzden fiyat vermek yanıltıcı olur.
    Bir de firmalar arasındaki fiyat farklarının kapsamını iyi araştırın. Ucuz fiyat verenlerin çoğu bazı olayları kapsam dışında bırakarak bu fiyatı veriyor. Küçük onarım, ikame araç, anahtar kaybı vb. unsurların bazılarını poliçeye ya eklemiyor ya da düşük bedel ile ekliyorlar.
    Fiyat alırken tek marka ile çalışan sigortacılardan değil de plazaların bünyesinde çalışanlar gibi birçok firma ile bağlantısı olan yerlerden fiyat alın. Size çeşitli seçenekler sunarlar.
    Son olarak her kaskonun yetkili servisler ile anlaşması yok. Aracın hasarının yetkili serviste onarılmasını istiyorsanız önce servisin hangi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olduğunu öğrenin ve bunlardan birini seçin.
    İyi günler dilerim...

|
    |
    mstflbk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    35 Mesaj

Teşekkür ederim.

|
    |
    autotech1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kaza durumunda karşı taraf için ödemeyi de maksimumda tutun hocam, fiyat biraz artıyor ama değer.

|
    |
    mstflbk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mstflbk

Merhaba
    2018 Passat 1.6 dizel dsg inpression kaskoyu kaça yaptırdınız ve en uygun şirket hangisi bilgi verebilir misiniz?
    Merhaba whatsapp tan ruhsatınızın resmini atarsanız fiyat çalışabilirim. Yunus 05418968852

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 17 Haziran 2019; 16:10:0 >
    |
    |
    Beyler bende b7 2012 model comfortline var ben klimadan pek memnum değilim buz gibi olması için nasıl bi ayar yapmam lazım

Klima gaz dolumu yaptırmalısınız. Klima sistemi cihaza bağlanarak içindeki yağ ve gaz çekilip temizleniyor. Sonra yeni gaz dolumu yapılıyor. Bir de polen filtresini değişirseniz eskisi gibi olur.
    İyi günler...

|
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    13257 Mesaj

Teşekkür ederim hocam.
    |
    |
    autotech1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    1270 Mesaj
    2019 YENİ MAKYAJLI KASA PASSAT VW.COM.TR DE FİYATSIZ OLARAK LİSTELENMİŞ.

3 DONANIM VAR BAZ-BUSİNES-ELEGANCE
    |
    |
    * Eskiden baz modelde bile standart olan orta konsoldaki analog saat artık yok. Orada sadece passat yazısı var.

* Eski comfortline yeni adı business donanımda kapı alt ve ön-arka tampon krom çıtaları yok. Buraları gövde rengi boyamışlar. Sadece eski adı highline yeni adı elegance olan donanımda krom çıtalar var. Eskiden trendline araçta bile standart olan yan cam krom çerçeveleri de artık yok. Araç jetta gibi bir alt sınıf (C segment) araca benzemiş. D sınıfı imajı zedelenmiş.

* Elegance araçta bile hayalet gösterge yok. Opsiyonel donanım.

* Arka tamponun bir kısmı baz ve orta versiyonda boyasız siyah bırakılmış. En üst versiyonda güncel golfe benzer krom egzoz difüzör görünümü var. Yalnız o kısım boyasız olduğu için çok çirkin duruyor. (Yine C segmente düşmüş.)

* Tüm donanım seviyelerinde jant model ve ölçüleri aynı. Yalnız eskiden opsiyon olan London jant orta donanımda standart olmuş ve İstanbul jant kalkmış.

Genel olarak ben aracı beğenmedim. Sadece göz boyama amacıyla donanım seviyelerinde led farlar ve app connect standart olmuş. Eskiden app connecti aktif etmek için 2.000 TL. isteniyordu. Led far highline hariç opsiyoneldi.
    Şu an kullandığım 2016 B8 kasa passatımı yenileyecek bir değişiklik göremedim. Yorum olarak da şunu söyleyebilirim: Tüm markalar yeterince araç satamadıkları için bu tip tasarruflara giderek, araç maaliyetlerini azaltıp zarardan bir ölçü kurtulmak istiyorlar.
    Kısacası şu an B8 i olan birinin satıp bu yeni modeli alması saçmalık olur. B9 u beklemenizi tavsiye ediyorum. Ben de öyle yapacağım.
    İyi günler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 13 Ağustos 2019; 19:7:44 >
    |
    |

• Yarbay
    2619 Mesaj
    BAZ
    |
    |
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,821
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.