Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.525
Cevap
131
Favori
4.432.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1460
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 859
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YasinDE (5172 mesaj) Taner Göde (3667 mesaj) srcn09 (3418 mesaj) drozia (1793 mesaj) errddm (1668 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1347 mesaj) Mobil (536 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (28 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Passat >> VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
Giriş
    252 Mesaj
    HERKESE SELAMLAR.PASSAT 2018 COMF. DİZEL BİR ARKADAŞA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.
    ARAÇLA İLGİLİ TESTLERİ İNCELEDİĞİMİZDE 120 DEN SONRA ÇOK SES ALDIĞINI SÖYLÜYORLAR.
    HAKKATEN DEDİKLERİ KADAR SES ALIYOR MU.YALITIMI VS NASIL
    A4 2014 TEN SONRA KÖTÜ MÜ GELİR

Orijinalden alıntı: serkan7621

HERKESE SELAMLAR.PASSAT 2018 COMF. DİZEL BİR ARKADAŞA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.
    ARAÇLA İLGİLİ TESTLERİ İNCELEDİĞİMİZDE 120 DEN SONRA ÇOK SES ALDIĞINI SÖYLÜYORLAR.
    HAKKATEN DEDİKLERİ KADAR SES ALIYOR MU.YALITIMI VS NASIL
    A4 2014 TEN SONRA KÖTÜ MÜ GELİR
    ben aldım, 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. bence gelmiyor.

teşekkür ederim bilgi için.aracın konforu nsıl, yani kasislerde hissetme vs.cam tavan var mı aracınızda
    |
    |
    beyinsis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkür ederim bilgi için.aracın konforu nsıl, yani kasislerde hissetme vs.cam tavan var mı aracınızda
    malesef cam tavan yok. çok istedim ama eski kur araçları diye saldırdım, ne bulursam onu aldım.

konforu çok iyi. ama neye göre iyi. eski aracım golf'tü. golf'e göre iyi. a4 belki de bundan iyidir. biraderde c180 var mesela c180 bence bunun kadar konforlu değil. neden mi; içi çok dar. bunun içi çok geniş. özellikle arka koltuk efsane. a4 de bunun yanında çok dar kalıyor. golf'te de kasis, rögar sorun değildi, bunda da. yalnız virajlarda golf'e göre çok daha iyi. yana yatma hissi pek yok.

ben çok memnun kaldım. eh 2. eli en iyi d sınıfı araç da passat otomatik dizel. tek üzüldüğüm beyaz olması.

• Yüzbaşı
    252 Mesaj

hocam ayrıntılı cevaplar için tekrar teşekkür ederim.bizim bulduğumuz araç cam tavanlı.opsiyondan çıkan bir araçmış.195 diyorlar iyi mi sizce.
    |
    |

hocam ayrıntılı cevaplar için tekrar teşekkür ederim.bizim bulduğumuz araç cam tavanlı.opsiyondan çıkan bir araçmış.195 diyorlar iyi mi sizce.
    valla alın gitsin. ben 197'ye cam tavansız + beyaz aldım. forumda 188 falan değişik rakamlara araç alanlar oldu ama onlarda cam tavan yoktu ve şu an da öyle bir araç yok sanırım. bence kaçırmayın. cam tavan çok istedim ama yine olmadı, size kısmet... :)

konfor olarak a4'ü aratmaz bence. genişlik olarak ondan daha geniş. eh albenisi onun kadar olmayabilir belki ama ben ön göğüsteki boydan boya giden ızgarayı çok hoş buluyorum mesela. ortada da analog saat gece özellikle çok ağır duruyor. comfort donanım zaten yeterince zengin. arka klima üflecinde bile ayrı derece ayarı var.

A4 ten sonra motor performansı hariç üzeceğini sanmam. Genişlik ferahlık konfor ve tasarım olarak güzel araba ama Passat hıghline olursa bir başka oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serkan7621 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok sağolun.kapora gönderdik haftaya alacağız.led far vs yok o kötü duruyor ama highline ötv üstü olduğundan çok pahalı.kamera vs de takılamıyormuş kesinlikle garanti bozulur dedi doğuş. inş diğer artılar kapatır eksilerini
    |
    |

kesinlikle hocam aynı fikirdeyim.gönül isterdi bu paralara comf yerine higline ama maalesef olmuyor.neyse buna da şükür.
    |
    |
    Cinscat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok sağolun.kapora gönderdik haftaya alacağız.led far vs yok o kötü duruyor ama highline ötv üstü olduğundan çok pahalı.kamera vs de takılamıyormuş kesinlikle garanti bozulur dedi doğuş. inş diğer artılar kapatır eksilerini
    benimki de comfort. bence çok önemli değil. ben konforuna bakarım. highline olup da bende olmayan gerçekten hoşuma giderdi:

-ön göğüsteki ahşap görünümlü kaplama
    -alakantra koltuklar

gerisi benim için hikaye. ender elektronik kamera vs.. garantisi bozulmadan takıyor bu tür parçaları. ama ben şahsen ön-arka park sensörünü yeterli görüyorum. aşırı yaklaşınca araç kendisi fren de yapıyor. daha ne olsun.

hayırlı olsun.
    |
    |

Bende çok istedim Passat almayı ama bi türlü kısmet olmadı birazda hıghline paketten başkasına bakmaya gönlüm razı olmayınca baktım fiyat uçuyor almadım. Ama olsun şu an ki arabamdan çok memnunum xc60 2.0 motor 190 hp. Gerçekten gazı kökleyince çıldırıyor ama bi d segmentin konforunu vermiyor

|
    |

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-photon-acorn-serisi-h7-tip-far-ampulu-led-far-626335897/detay/

Düşünenler bana mesajla ulaşabilir.

Ayrıca kullanılmaış Photon T10 tipi dipsiz park ampül seti de var (2 set var).
    |
    |

• Çavuş
    58 Mesaj
    Herkese Merhaba

Arkadaşlar malum ÖTV indirimi dönemindeyiz ancak ben pek mantıklı bir indirim göremedim.Elimizde ki bütçe ile 2015-2016 Tsi Manuel Comfortline Passat almayı planlıyoruz

Sizlere iki sorum olacak. Biz alıp satma peşinde değiliz ancak satacak olursak Manuel tercihimiz yanlış mı olur?

115-120 K bandında Golf ten vazgeçip Passat almak istememiz sizce mantıklı mı?

Teşekkürler

Yeni kasa Passat Manuel heralde d segment te türünün son örneği çünkü artık d segment te Manuel yok denecek kadar az kaldı bu saatten sonra 0 km de satmıyorlar diye biliyorum. Yani asıl anlatmak istediğim gün geçtikçe Manuel in satışı düşecek hatta d segmentinde hiç olmayacak. Şu an bile dsg ye göre %1 şansı var ama çok uygun bi fiyata düşerse ben dsg ye kesinlikle tercih ederim. Ben uygun fiyata 2014 üne bindim satarkende fiyatı kırdım öyle sattım yoksa kesinlikle satılmıyor.

|
    |
    nilnes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 9 Aralık 2018; 11:8:17 >
    |
    |

Sonuç itibariyle Manuel de kullanım olarak sorun yok ancak 2.el oldukça yavaş ve talep görmüyor. Fiyatlarının nispeten uygun olmasının da sebebi bu olmalı.

Verdiğiniz cevaplar için minnettarım.

Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Cinscat
  • Yarbay
    12066 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cinscat

Yeni kasa Passat Manuel heralde d segment te türünün son örneği çünkü artık d segment te Manuel yok denecek kadar az kaldı bu saatten sonra 0 km de satmıyorlar diye biliyorum. Yani asıl anlatmak istediğim gün geçtikçe Manuel in satışı düşecek hatta d segmentinde hiç olmayacak. Şu an bile dsg ye göre %1 şansı var ama çok uygun bi fiyata düşerse ben dsg ye kesinlikle tercih ederim. Ben uygun fiyata 2014 üne bindim satarkende fiyatı kırdım öyle sattım yoksa kesinlikle satılmıyor.
    manuel tsi'nin fiyatı c sınıfı araçlarla yarışıyor. o yüzden onun gidişi daha kolay olur gibi. dizeli hem pahalı hem de manuel olunca gidişi daha sıkıntılı olabilir.

Hocam ben hep dizel kullandığım için benzinli hiç aklıma gelmiyor

|
    |

Düşünen varsa aracımı satıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-2017-passat-13000-km-tertemiz-sifir-gibi-633177170/detay

|
    |

|
    |
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.