Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (2160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.724
Cevap
132
Favori
4.505.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence 2.0 tdi hıghline almak en güzelidir tabi ki yüksek km li yada darbeli bakımsız olanlara bakmayın bile. Benim şahsi fikrim budur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birçok D segment 2.el araç alternatifi arasında arayışlarım devam ediyor. Bi tane passat 1.6 TDI highline 2016 model 40bin km araç buldum. Araçta sadece geri görüş kamerası ve sunroof yok, diğer özellikler mevcut ve 19inç jant var. İlave olarak dolu kaynaklı göçük düzeltme 2500tl hasar kaydı var. Boya değişen yok. Sizce mantıklı mıdır, yorumlarınızı alabilir miyim? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Simültane S kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Fiyat nedir
    175k

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Simültane S kullanıcısına yanıt
    Aynı model aynı arabaya bakıyorum. Fiyat bence yüksek 160 civarı olması gereken ama şişirilmiş bi piyasa var. Bende 2016 hıghline sunroof yok geri görüş varmı bilmiyorum. 150 ye buldum tabi ki araç Manuel dsg olsa atlardım üstüne. A4 lere ve insignia larada bakıyorum ama nedense Passat cazip geliyor. Fakat A4 lerde aynı para. Acaba diyorum düşünüyorum

• fiyatlar epey yükselmiş, benim aracı 165e satayım o zaman.
    2017 model 1.6 TDI DSG trend beyaz 10.000km hasarsız şubat çıkışlı.
  • oblohan kullanıcısına yanıt
    Siz ne kadara almıştınız. Sahibinden fiyatlarına bakılırsa sizin araç 145 bin civarı görünüyor.

• 140'a almıştım. Sahibinden fiyatlarına baktım çok tutarsız (135k dan başlıyor 180k ya kadar devam ediyor) fiyatlar mevcut. Aracın sıfır fiyatı şu anda 241k. İndirimlerle birlikte tahminim 200k civarına alınabilir. Benim 160k - 165k istemem normal diye düşünüyorum.
    Gerçi bu piyasa böyle devam ederse 2 ay sonra 200 de satarsın😊

• "hknaydin" sorularınızı bu başlıkta sorarsanız elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. İyi günler dilerim...

• 2015 model B8 manuel passat 30.000km’de fren yaptikca surtme sesi geliyordu. Herhangi bir ariza isigi yanmadi.

2 disk ve 2 balata için servise 1.700₺ verdim. Bundan sonra özel servise gececegim

• 2008 model Passat'ta bilgi ekranındaki "Route" gidilen mesafe belli bir süre sonra kendini sıfırlıyor eskiden böyle bir durumu yoktu. Bu kendi kendine sıfırlanmasını çözmek için ne yapabilirim?
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Acaba kısa bilgiye mi geçti. Benimde başıma gelmişti benim arabada bi uzun bi kısa bilgi varmış kısaya getirince araç her stop edildiğinde sıfırlıyordu

• Araç menüsü kurcaladım fakat ilgili bölümü bulamadım. Siz nasıl çözdünüz acaba bu sorunu?

• sıfır fiyat 257k olmuş.
    Bayiye mi sordunuz trind mi yoksa hıghlına mı

Bayiye mi sordunuz trind mi yoksa hıghlına mi birde dizel mi

• trend 1.6 tdi dsg otomatik. bu arada bayi fiyatı değil web de gözüken fiyat. bayi tahminim indirimlerle 210 - 220 civari diyecektik.
  • dh ailesi tecrübelerinize bilgilerinize güveniyoruz. bir araç alınacak 2003 1.9tdi highline, manuel vites ,çift kırmızı diye tabir edilen, 270 bin de solar sunruff, ısıtmalar vb full araç. piyasadaki araçlar hep yarı otomatik manuellerde full paket yok yani bi kıyaslama yapamadık. umarım vardır bi fikriniz
  • arkadaşlar B8 yavaş keskin dönüşlerde veya kasislerde lakırtı oluyor mu sizde de amartisörlerden geliyor gibi
  • 
Sayfa: önceki 21582159216021612162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.