Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.518
Cevap
129
Favori
4.424.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1459
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 859
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 28 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 266 gün 11 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 129
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YasinDE (5172 mesaj) Taner Göde (3667 mesaj) srcn09 (3418 mesaj) drozia (1793 mesaj) errddm (1668 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1345 mesaj) Mobil (531 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (28 mesaj)
  • @
Giriş
    162 Mesaj

Hocam 2 Hafta önce 0 km 147000 TL ye 1.6 TDI 120 bg DSG impresion aldım. Sahibinde.com da bakarsanız 145-146 ya satan var ama sanırım onlar dolu hasarlı ve alan kişiler düzelttirip satıyorlar, öle bir izlenim bıraktı bende. Çünkü ben bir volkswagen bayine sordum elinde dolu hasarlı vardı ama onarılmış sadece üst tarafta ufak bir iz vardı 142 bin TL ye bırakmıştı. Tramerde herhangi bir sorun çıkmayacak demişlerdi, ben yinede gidip öyle bir sorunu olmayan araba aldım içime sinmesi için.
    |
    |
    jimijimi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: autotech1

Satamamanızın sebebi led olmaması değil, yanlış ve muhtemelen yüksek bir fiyat biçmenizdir. Alacak kişi highline dan daha pahalı olduğunu görürse doğal olarak yanaşmayacaktır. Emsal araçlara bakarak tam comfort ile highline arası bir fiyat belirlerseniz kolaylıkla satarsanız. Üzerinde ne aksesuar olursa olsun sonuçta araç comfort. Highline araçlara benzer fiyat biçerseniz asla satılmaz.

İyi günler...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kup10-motors-dan-2015-vw-passat-1.6-tdi-comfortline-dsg%2Chayalet-485810718/detay
    hocam aracımın ilanı bu sizce yüksekti bu donanımlarla

• Yarbay
    2613 Mesaj

Merhaba. Aracınızda hasar kaydı, boya ve parça değişimi olduğunu daha önceki mesajınızda yazmamıştınız. Ben yukarıdaki yazdıklarımı aracınızın kazasız, boyasız, hatasız olduğu halde satılmadığına istinaden yazmıştım.

Bu aracı üzerindeki donanımlara sahip emsal araçlarla değil, bu araç kadar hasarı, parça değişimi ve boyası olan araçların fiyatlarıyla kıyaslama yapmanız gerekir. Ben bu konuda pek bilgi sahibi değilim.

İyi günler dilerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MR.Ş@HIS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    269 Mesaj
    Merhaba, 2017 passat aldım. Yangın tüpü, ilk yardım çantası falan bagajda nereye koyorsunuz? Sağ ve sol tarafta ic bölme var ancak bi file yada ayraç yok. Yerinde durmuyor koyduğum şeyler.

Ben sıfır alırken servisten bagaj havuzu da aldım. Bagaj havuzunun her iki yanında da çıkıntı var. O bahsettiğiniz kısımları bölme haline getiriyor. 200 TL. civarı bir fiyatı vardı. İsterseniz yazın, buraya resmini eklerim.

İyi günler dilerim...

|
    |
    592 Mesaj

Ben de yeni aldım. O dediğiniz kısımlara konulmuş geldi. Bir çıkma düşme olmadı

|
    |

Hocam Bagaj havuzu istiyorsanız Servisten gidip çok para vermeyin. Ben aşağıdaki linktekileri aldım. Tam uydu, koku filanda yok, tavsiye ederim.

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/vw-passat-b8-bagaj-havuzu-2015-uzeri-akalite-P71703981

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/vw-passat-b8-4d-havuzlu-paspas-2015-ve-uzeri-akalite-P86381900
    |
    |

• Yüzbaşı
    269 Mesaj

Cevaplar için teşekkürler. Resim atabilirseniz çok sevinirim.
    |
    |
    autotech1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar. Dun aksam biraz dalginlikla esim kaza yapmis. Tampon ve kaputta hasar var. Nornalde kaput tahminim yapilabilir ama servise gitsem degisim yapacak. Arac 3 haftalik daha sifir. Sizce servise mi yoksa guvenilir bir ustaya mi gidelim ?

Bence servisle bi görüş ne işlem yapacaklar öğren bide sanayide bi ustayla görüş işlem ve masraf ne gider öğren kafana hangisi yatarsa ona yaptır. Yalnız değişmeyecek parçayı değiştirme derim araba daha 0 mış

|
    |
    esefpekyurek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende değiştirmek istemem ama hani her şey servis kayıtlı olması daha doğru gibi geliyor. Yoksa tanıdık usta var ama sonradan servi sorun yapmasın bana. Satarken de alacak adamın aklına bişi gelmesin. Ama servile ilk görüşmem değişim olaz düzeltiriz dediler. Muhtemelen serviste yaptıracam
    |
    |
    yunusemre8760 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence de servis mantıklı en azından yaptığı işin arkasında duruyor.

|
    |
    esefpekyurek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler cevap için, Servise fotoları attım, kaput ucunda hafif bir bükülme olduğundan değişim yapmayız dedi, buda beni baya rahatlattı. Servise vereceğim. Sonuçta uzun yıllar binmek istiyorum. Tüm kayıtlar serviste olsun en azından kafamız rahat olur. satmak zorunda kalırsak resimleri var.
    |
    |
    yunusemre8760 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yetkili servis. Orjinal ürün. Aracı teslim alırken bunu 200 TL. ye almıştım. Bununla birlikte kauçuk paspasları da 150 TL. ye almıştım. İyi günler dilerim...

|
    |

• arkadaslar VW PASSAT 2.0 GL MANUEL VİTES KLimalı 1996 model arac hakkında bılgı yedek parcası ve dayanıklılık nasıl almayı dusunuyorumsızce nasıl
    |
    |

Hangi bayiden kaça aldınız acaba?

|
    |
    Arkadaşlar merhaba bende bu gün 2016 volkswagen passat variant 1.6 tdi 120hp dsg araba aldım. Araç ilk bakımı yeni yapıldı 15bin km de. Dsg şanzuman 18''jant.,led ve xenon farlar cam tavan. Dikkat etmem gereken bir şey varmı. Tecrübesi olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Trafik kurallarına dikkat edin yeter 😉

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Muratvw38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Teşekkür ederim ama radar la pek anlaşamıyacağız gibi geliyor bana

|
    |

Birde highline ile highline 2 arasında ne fark var bilen var mi mesela bu arabada geri görüş yok usb girişi yok navigasyon yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cinscat -- 25 Şubat 2018; 15:55:50 >
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.