Şimdi Ara

VW NEW BEETLE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
10
Favori
36.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotti52

quote:

Orijinalden alıntı: oystergrey

quote:

Orijinalden alıntı: jubahakan

quote:

Haklısınız, belki gelecek yıllarda düşünürler. Acaba gündüz farı var mı desing pakette? kesin yoktur :) belki sorunda bende passat comfortline donanımı ile karşılaştırıp duruyorum, yapmamak lazım.

yukarıda aracı test eden arkadaşımız facebook sayfasında turbo göstergelerinin ve sol kapıdan tıkırtı seslerinin geldiğini söylemiş. sizin aracınızda böyle bir durum var mı ? dikkat etmediyseniz bindiğinizde özellikla taş döşemeli yollarda sürdükten sonra bize de bilgi verirseniz seviniriz

ok! paylaşırım.

İncelemeyi ben yayınlamıştım. Gündüz farı var. Sadece led değil. Park lambaları çift kademe ışık şiddetine sahip. Far butonu "0" konumundayken şiddetli yanıyor ve gündüz farı vazifesi görüyor.

Ayrıca o rahatsız edici tıkırtıların sadece bana teslim edilen test aracına özgü olduğu kanaatindeyim. Fakat bozuk zeminli yolda tecrübe edip ses gelmediğini bildiren arkadaş olursa incelemeye not olarak ekleyeceğim. Ayrıca müzik sesini yükseltince de sağ kapının iç kaplaması zangırtı yapıyordu. Hem de ses ayarlarından bass şiddetini 0'ın altına kadar indirmeme rağmen. Test edecek arkadaş bunu da kontrol ederse sevinirim.

Pazar günü biraz kullandım.

Gündüz farı ok. Parke yollarda herhangi bir ses yok. Müzik sesini yükseltince zangırtı yapacak potansiyele sahip (Deneyip paylaşacağım). İç kısımı renkli kaplamalar hariç daha yumuşak ve kaliteli malzemeden yapılabilirdi. Hıza duyarlı kilit yok. Güneşlikteki aynaların aydınlatması yok. Torpido aydınlatmasına bakmadım.

Biraz malzemeden esirgemişler.

Daha iyi yapılabilirdi, bu fiyata bu alınır mı olayına hiç girmiyorum, herkesin fikri farklı olacaktır ve herkes haklıdır. Sonuçta önemli olan içinize sinerek keyifli bir şekilde kullanıp kullanmadığınız. Ben memnunum, sahip olmakla iyi yapmışım diye düşünüyorum.

• arkadaşlar ben geçen hafta aldım 14.tsi design.
    kullananlar varsa yakıt durumu nasıl acaba. benimki şu an 400 km yaklaştı ortalama 10.5 şu anda.
  • bu arada ilk izlenimlerimi de anlatayım kısaca. Birincisi araç çok güzel ve çok keyifli ve çok dikkat çekici. Aracı çok sevdim fakat bir iki hoşuma gitmeyen nokta oldu. öncelikle benim aracım 18" dics modeli 235-45-18. dolayısıyla sert geldi biraz (yalnız bu jantları fotoğraflarda beğenmemiştim aslında ama gerçeğinde çok güzel gözüküyor, ben memnunum). İkinci negatif olarak belirtmek istediğim şey yüksek hızlarda rüzgar sesi var(ben 140dan sonra hissediyorum). otomatik far, torpido ve güneşlikteki aynalarında ışıklandırma yok. ortalama 10.5 lt/100km yaktı şu ana kadar.
    bunlara rağmen araçtan memnunum iyi ki almışım , aracın performansı süper çok iyi ve dengeli hızlanıyor. 160 beygir aldığım iyi olmuş diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comicia -- 10 Ocak 2013; 9:35:41 >
  • Yakit tuketimi yavas yavas oturuyor benim nerdeyse 2 ay oldu ve 1.2 dsg aracimin su anda yakit tuketimi 6,5 civarinda.Ilk aldigimda bende de ortalama 9 ltcivariydi.Ruzgar sesi yuksek hizda azda olsa geliyor;bir de bozuk yolda turbo gosterge bolumu ses yapiyor.Genel olarak kullanim ve performanstan cok memnunum bende
  • anlaşılan bu araç alındığı zaman servise gidilip turbo göstergesi sökülüp oraya bir yalıtım yapmaları gerekecek. Yeni fiyat listesine göre 2013 beetle'a 500 euro zam gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubahakan -- 8 Ocak 2013; 10:05:52 >
  • quote:

anlaşılan bu araç alındığı zaman servise gidilip turbo göstergesi sökülüp oraya bir yalıtım yapmaları gerekecek. Yeni fiyat listesine göre 2013 beetle'a 500 euro zam gelmiş.

Evet Turbo göstergesinin göğüse monte yeri yukarı doğru kaldırılabiliyor, bire bir sabitlenmemiş, ben de ses yapmıyor. Ayrıca kapı speakerlarıda yüksek seste extra döşeme sesi çıkartmıyor.

Yakıt durumuna pek bakamadım, pazar günü kısa bir mesafe kullanabildim. İleride paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comicia

arkadaşlar ben geçen hafta aldım 14.tsi design.
    kullananlar varsa yakıt durumu nasıl acaba. benimki şu an 400 km yaklaştı ortalama 10.5 şu anda.

Renk nedir?
  • Bu arada aracin bagaj kapagindan ses geliyordu kullandigim aracta. Sofor koltugundan bile duyup rahatsiz olmustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir beetle modelinde far düğmesinde auto yeri yok yani far sensörü yok. Peki arkadaşlar aracın kapısını kumanda ile açtığınızda park ve gösterge ışıkları yanmıyor mu? Ve comming home özelliği yok mu yani araçtan çıktıktan sonra farlari belli süre açık bırakıp sonradan kendisi kapatmıyor mu?
    Yukarıda bir arkadaş park lambalarının iki kademesinden bahsetmiş orayı da anlamadım far düğmesi sıfır konumunda iken aracın gösterge ve parl lambası yanıyor mu ? Cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hiç bir beetle modelinde far düğmesinde auto yeri yok yani far sensörü yok. Peki arkadaşlar aracın kapısını kumanda ile açtığınızda park ve gösterge ışıkları yanmıyor mu? Ve comming home özelliği yok mu yani araçtan çıktıktan sonra farlari belli süre açık bırakıp sonradan kendisi kapatmıyor mu?
    Yukarıda bir arkadaş park lambalarının iki kademesinden bahsetmiş orayı da anlamadım far düğmesi sıfır konumunda iken aracın gösterge ve parl lambası yanıyor mu ? Cevaplar için teşekkürler

Maalesef hiç biri yok :) Hatırladığım kadarı ile, 0, park ve kısa far olarak 3 kademe, bir de ön ve arka sis farları için kademe var. 0 konumunda gündüz farları devrede .
  • quote:

quote:

Hiç bir beetle modelinde far düğmesinde auto yeri yok yani far sensörü yok. Peki arkadaşlar aracın kapısını kumanda ile açtığınızda park ve gösterge ışıkları yanmıyor mu? Ve comming home özelliği yok mu yani araçtan çıktıktan sonra farlari belli süre açık bırakıp sonradan kendisi kapatmıyor mu?

Maalesef hiç biri yok :) Hatırladığım kadarı ile, 0, park ve kısa far olarak 3 kademe, bir de ön ve arka sis farları için kademe var. 0 konumunda gündüz farları devrede .

0 konumunda iken gündüz farları devrede demişsiniz gündüz farı derken gösterge ve park ışıklarınımı kastediyorsunuz? ve 0 da bu ışıklar devrede ise aracı umanda ile açtığınızda gösterge ve park lambası (ön farlardaki küçük ampül veya ledli farlarda ledler) yanmıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubahakan -- 15 Ocak 2013; 10:06:05 >

• Parklarından ayrı gündüz farı var. Kontak açıkken ve 0 konumundayken gündüz farı devrede.
    0 konumunda ve kontak kapalıyken hiç bir ampul aktif değil. Uzaktan kumanda ile kiliti açınca sadece 4 lüler yanıyor.
  • teşekkürler bilgi için.
  • Normlalde kaplumbağayı hiç sevmem ama dün yeni kasa beyazından gördüm, basık tavan ve geniş yapısıyla çok hoşuma gitti.
  • Araca plastik paspas arıyorum ve bulamıyorum.. Tavsiyesi olan varmıdır?
  • quote:

Araca plastik paspas arıyorum ve bulamıyorum.. Tavsiyesi olan varmıdır?

golf 6 nın plastik paspasları olabılır bir dene. serviste ucuzada bulabılırsın.
  • quote:

quote:

Araca plastik paspas arıyorum ve bulamıyorum.. Tavsiyesi olan varmıdır?

golf 6 nın plastik paspasları olabılır bir dene. serviste ucuzada bulabılırsın.

Önerin için teşekkür ederim. Deneyeceğim :)
  • arkadaşlar ben beetle siparişimi başka bir marka araçta uygun bir fıyat buldugum ıcın ıptal ettim. Nasip değilmiş demek ki
  • quote:

arkadaşlar ben beetle siparişimi başka bir marka araçta uygun bir fıyat buldugum ıcın ıptal ettim. Nasip değilmiş demek ki

Nasip kısmet... Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah....
  • beyaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.